MUDr. Olejár z Prešova. Máte s ním skúsenosti?

tarinka333
22. apr 2009

Ahojte žienky, máte niektorá skúsenosti s p. doktorom Danielom Olejárom z prešovskej starej nemocnice? Dakujem.

tarinka333
autor
27. apr 2009

Fiha, no ale zarabat na mamickach? Je toto normalne v tomto svete? Och 😒

petra1985
27. apr 2009

a co je dnes zadarmo? nic 😠

danieli
28. aug 2011

Ahojte kočky, tak ja som práve týždeň po sekcii s MUDr. Olejárom, máme vďaka nemu krásneho synčeka, staral sa o mňa od 29 tt. kedy má ako hroziaci predčasný porod previezli do PO, nakoniec sme rodili 37/2, celé týždne som bola od strachu o malého úplne "mimo", vďaka pánovi doktorovi som sa dala dokopy, vybavoval pre mňa aj nemožné, dokonca mi zabezpečil lieky, ktoré u nás ani nie sú, so svatou trpezlivosťou mi všetko pekne vysvetlil (a to mal čo robiť, keďže som mala permanentne "slzy na krajíčku"), po sekcii mi ako prvý povedal ako je na tom malý...
K ostatným lekárom v starej porodnici sa radšej nevyjadrujem, za tie týždne, čo som tam preležala som sklamaná z ich prístupu, všetky "rizikovky" sme sa stretli s nejakou podobou arogancie, výsmechu, necitlivým prístupom, nezáujmom, bagatelizovaním, možno by stačilo uvedomiť si, že všetky tehuľky majú strach o babo a sú dosť precitlivelé, stačilo by len jedno milé slovo a boli by oveľa pokojnejšie, namiesto toho sme však po vizite revali do vankúša...
MUDr. Olejára môžem len odporúčať, ak by nebol v starej porodnici, dávno by som sa nechala preložiť naspäť...

anicka1981
3. okt 2011

ani ja snim nemam dobru skusenost, ma koplex boha, ked neponastis, tak sa na teba ani nepozrie, 😝

verion
21. nov 2012

keď ste mali vybaveného pôrodníka Olejára, dávali ste mu aj niečo mimo toho poplatku nemocnici?

3636
6. jún 2014

s dr. Olejarom mam same dobre skusenosti. Super lekar. Vrelo odporucam.

hoky
17. sep 2014

@3636 Ahoj, keď si k nemu chodila, kde do ktorej ambulancie spredu cez hlavný vchod, alebo zo zadu ako je CTG.

soltisa
22. sep 2015

@babulko ja som bola v starej a môjmu malému zachránili život a museli rýchlo riešiť to čo zanedbal môj lekár. Je tam super team lekárov nielen na pôrodníckom oddelení ale aj na novorodeneckom a JIS ke. Skutočných odborníkov spoznáš ked je problém....nie ked je ukážkové tehotenstvo. Preto jednoznačne stara pôrodnica

petissiene
20. okt 2015

ahojte,rada by som pridala moju skusenosť. Nie som pacientka dr. olejara ale kedže ma 4D ultrazvuk, objednala som sa k nemu na 2trimestrialny screening. Na takom screeningu by sa mali robiť merania kontrolovať orgány babatka... co sa stalo u Olejara: celych 30 minut sa mi snazil vyhotovit obrazky tvaričky babatka ale nič nevyšetroval,. jednoducho som sa citila ze som vo fotoaterliari a nie na vysetreni.. vypytal si 40 eur, bez dokladu, a odisla som bez lekásrkej správy pre mojho lekára. samozrejme som sa ihned objednala na odporučanie mojho lekara, do KE do Juhamedu k dr. Janovskému - a za rovnaký poplatok sme absolvovali podrobné vyšetrenie babatka . 2 A4- ky lekárskej správy pre mojho lekára a asi 40 obrázkov, aj videá z 3D ... NAOZAJ U OLEJARA JE 4D CISTY BIZNIS !

janina824
1. dec 2015

@petissiene ahoj, chcem sa opytat, ty k Olejarovi chodis ako pacientka? Lebo ja ano a si ma celkom odradila aby som si dala u nho urobit v 20 tyzdni ultrazvuk. Robil mi tiez v 13 tyz a nebola som moc spokojna, tiez mi nic dokopy nepovedal. Sam si tam nieco pomeral zapisal a bolo. Tak zvazujem co teraz....
Predosle tehotenstvo som bola u ineho gynekologa a ten ma poslal do gynstaru a tam mi povedali uz v tom 13 tyz snad vsetko. A v 20tyz tiez, aj to, ze ma plny mocovy mechur, podrobne popisala vsetky organy, mozog atd.
Ako lekar je super, odrodil mi prveho synceka sekciou, ziadne komplikacie nic a aj ja som sa veeeelmi rychlo dala dokopy z tej jazvy, ziadny zapal, zrasty uuuuplne super.

petissiene
1. dec 2015

@janina824 nechodim k nemu. Na morfologiu v 20tt naozaj treba ist k odbornikovi kt robi dobre takze gynstar alebo kosice, ja som bola u olejara a nemeral nic len mi dal fotky. Tak som isla aj do ke a odtial mam aj papiere vysleky a vsetky organy mi skontrolovali,

nikola1529
26. jan 2016

zienky, chcela by som sa opytat, tie, ktore chodite k MUDr. Olejarovi, ci pocas tehotenstva Vas pravidelne vaginalne vysetroval?

janina824
27. jan 2016

@nikola1529 ja som v 25 tyzdni a ani raz ma vaginalne nepozrel. Moja znama chodi k nemu tiez, je uz v 31tyzdni a tak isto ani raz ju nepozrel. Celkovo sme sklamane z jeho vysetreni, clovek sedi dve hodiny v cakarni hoc tam pride uz pred siedmou a u nho si dokopy dve minuty..... Nic nepovie a ledva odpovie ked sa ho pytam.
Odrodil mi synceka na cisarak este ked pracoval v nemocnici, vsetko super bez komplikacii za co mu dakujem ale lutujem, ze som presla k nemu ako gynekologovi ☹

nikola1529
28. jan 2016

Dakujem za odpoved, som prekvapena, kedze pocas tehotenstva by mal lekar vaginalne vysetrit pri kazdej navsteve, ja som chodila do KE a tam ma lekarka vysetrovala za kazdym, ked som u nej bola, kedze blizsie mam do PO, tak hladam nejakeho tam, ale asi ostanem verna Kosiciam, este raz dakujem 🙂

janina824
28. jan 2016

@nikola1529 mna pri prvom dietati predchadzajuci gynekolog pozeral kazdu poradnu. Predsa len ten krcok treba skontrolovat ci je pevy a uzavrety, hold Olejar to ma na haku... A este ma aj 3 a 4 D ultrazvuk co by mohol aj tak nejako checknut ale on to pouziva iba na poziadanie alebo naliehanie.
Tak drzim palce a pekne tehulkovanie 🙂

slniecko323
27. jan 2017

@janina824
Je to uz rok dozadu, ale neda mi na tie Vase vaginalne vysetrenia v tehotenstve nereagovat. Praveze pan Dr. nemal na haku vysetrit Vas, a to najma v prvych mesiacoch tehotenstva. Praveze naopak, chranil Vas pred zavedenim infekcie a inymi komplikaciami, ktore radsej nebudem menovat. Menej je viac. Verim ale, ze uz mate krasne zdravucke deticky doma 🙂

archanjel007
27. mar 2017

Ahojte baby chcela by som sa vas spytat davam si kartu k dr.olejarovi meska mi ms a testy su pozitivne chystam sa k nemu zaciatkom aprila ake vam robil vysetrenia vysetroval vas aj vaginalne ..co vsetko vam.robil pocas.tehotenstva...

nikaeli
22. nov 2017

Ozivujem temu - vase najnovsie skusenosti s dr.Olejarom? Pred 10.rokmi priviedol v starej porodnici na svet moju dcerku, pracuje tam este? Mate nanho niektora kontakt (mobilny - do spravy)? Dakujem 🙂

slniecko323
22. nov 2017

@nikaeli Dr.Olejar ma sukromnu ambulanciu pri Frantiskanskom kostole. V starej porodnici je iba v utorky od 7-15-tej a uz tam ani nesluzi. Sukromne číslo na neho si nedovolim posunut.

nikaeli
22. nov 2017

@slniecko323 cize uz "nerobi" porody? ☹ tak to si ma nepotesila

nikaeli
22. nov 2017

@slniecko323 ja na neho jedno mobilne cislo mam, spred dale zrejme je uz nefunkcnr

nikaeli
22. nov 2017

@slniecko323 ja na neho jedno mobilne cislo mam (spred 10.rokov, ale zrejme je uz nefunkcne)..

slniecko323
23. nov 2017

@nikaeli ak sa Ti podari v utorok ked tam bude a nebude operovat akurat, tak Ta moze odrodit si myslim, alebo si ho.zazmluvni.

nikaeli
23. nov 2017

@slniecko323 to by som rada, len sa s nim neviem spojit ☹ neviem ho tam na pevnej linke v utorok zastihnut..

slniecko323
23. nov 2017

@nikaeli zavolaj do jeho gyn ambulancie ;) cislo je aj na nete. Ak nenajdes, napisem Ti ho 🙂

nikaeli
23. nov 2017

@slniecko323 oki, vyskusam 😉 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre