MUDr.Oravec. Ktorá ste u neho rodili?

nona72
5. mar 2009

Ahojte kočky, budem vám veľmi povďačná ak sa ozvete ktoré ste rodili alebo len idete rodiť k Oravcovi.
Ďakujem.

novell11
27. jan 2016

@danielapa909 fuha tak si sa poriadne vytrapila.Este, ze vsetko dobre dopadlo 🙂

katarina5555
22. apr 2016

Ahojte, prosim Vas kolko stji zazmluvnenie lekara + kedy to treba riesit? Dakujem za info.

danielapa909
22. apr 2016

@katarina5555 ahoj 300 e a palris v pokladnixi pred porodom formulár ti da lekar

dreamy24
25. sep 2016

Vie mi prosim niekto povedat kedy ma aktualne ordinacne hodiny MUDr. Oravec? A ci sa vlastne momentalne da rodit na Antolskej, lebo viem, ze pred casom rekonstruovali a vsetkych posielali na Kramare. Chcela by som si zazmluvnit dr. Oravca, predpokladany termin porodu je koniec novembra. Dakujem.

slivka1975
20. jún 2018

ja som s nim bola tiez spokojna pri prvom porode, ked som ho mala zazmluvneneho. Pri tretom, ked zazmluvneny nebol, jeho vysetrovanie pocas hospitalizacie bol hrozny zazitok, vysetrila ma doktorka a o 5 minut ma pan dolezity vysetril tiez, povedal mi to iste co dr. pred ním, ale vrtal sa tam ako mäsiar. Takze ked si ho zaplatite, toto sa vam nestane. Ale ked nie, radsej sa jeho vysetreniu vyhnite, ked len trocha môžete.

elizuella
17. jan 2020

@slivka1975 cauko, ja som prenasala, tak mi navrhol, ze mi trocha pomoze. Tak som z toho krvacala, o dva dni som mu povedala, ze ma to vystresovalo a potom ked ma znova vysetroval, tak vysvetlil, ze teraz sa tomu vyhyba, aby mi nieco v krcku zrobil... to chcem povedat, ze akceptoval moju vycitku a uz druhykrat mi nic nerobil. Len na druhej strane, mozno by to pomohlo porodu, 42tt, po vikende nastup do nemocky a balonik do krcku a podobne veci. Takze aj tak akoby sa tomu vyhnut neda, tomu manualnemu otvaraniu krcka, ked si to telo nerobi same...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre