MUDr.Oravec. Ktorá ste u neho rodili?

nona72
5. mar 2009

Ahojte kočky, budem vám veľmi povďačná ak sa ozvete ktoré ste rodili alebo len idete rodiť k Oravcovi.
Ďakujem.

ddanuskaa
31. jan 2013

@robinoo dufam, že je dobrý a nie je to len o reklame a biznise.

dadkav
8. feb 2013

@ddanuskaa je naozaj dobry, ja som ho nemala zazmluvneneho, dostala som sa k nemu nahodou, nakolko som rodila predcasne a mal zrovna sluzbu 😀

danula10
10. jan 2014

ahojte, chcem sa opytat, mna moj "znamy" dr poslal rovno k dr oravcovi ked som mu povedala, ze som tehotna. bola som tam a je velmi fajn len ked som videla a citala, ze tam chodia mamicky az nejako okolo 30tt ci si myslite, ze je pre mna dobre chodit k nemu takto skoro alebo radsej si mam najst ineho gynekologa a k nemu potom ist pred porodom? Vsimla som si, ze nema v ordinacii ani ultrazvuk a asi potom posiela na ine pracovisko. dakujem za kazdu odpoved

mima2222
5. aug 2014

Ahojte tak ja som čerstvo po porode môjho druhého syna, oboch som rodila u pána Dr.oravca, môžem ho len odporučiť, ak pán boh da a streli motyka a môjmu mužovi sa ma podarí presvedčiť aj na tretie dieťa 😀 tak jedine ku nemu. Oba pôrody spontánne v termíne, bez stresov lebo som vedela že som v tých správnych rukách 😎

lauricka
22. sep 2014

tiez to bol moj porodnik pri dvojickach, profesionalny, starostlivy, fajn pristup, stara sa aj po porode, odporucam

danielitta6
30. sep 2014

Dr. Oravec je perfektny!! Taka starostlivost sa v dnesnej dobe na Slovensku ani nevidi. Rodila som minuly rok a mozem len odporucat, teraz som opat tehu a pojdem len k nemu. V nemocnici ma obrovsky respekt, ked sestricky zistili, ze ho mam zazmluvneneho, hned zacali kmitat o 106 ... az som nechapala 🙂 Mne odtiekla plodova voda a 24 hodin som sa neotvarala. Po celu tu dobu ma vsak Oravec kontroloval, daval po telefone aj v noci instrukcie doktorom co mi maju dat, ako mi maju dat. Naopak, na izbe bola som mnou jedna baba - a o nu sa bohuzial vobec nestarali ... Mala som fakt nadstandardnu starostivost. No a porod bol fantasticky, dokonca ma ani nenastrihol (hoci druhy doktor do neho hucal nastrihni nastrihni), za co som mu velmi vdacna a hned som aj bola po porode fit ! No a po porode ma kazdy den prisiel skontrolovat. Skvely clovek a odbornik.

1evelin
30. sep 2014

@lauricka ahoj prosim ta mala si doktora aj zazmluvneneho ?dakujem

lakritze
22. okt 2014

Ahojte. No pán doktor je fajn pokiaľ ho máte zazmluvneného inak úplá ignorácia, žiadne inštrukcie a rady.... Chodím k nemu 3 týždeň som v 39tt a neviem vôbec nič.

novell11
14. nov 2014

Ahoj, ja som s MUDr.Oravcom bola velmi spokojna,je vynikajuci odbornik, pri porode bol skvely, usmernoval ma cim mi pomohol a porod bol rychly, stacilo s nim len spolupracovat a vysledok bol nadherny 🙂) Nikdy na tento neopisatelny zazitok nezabudnem, dakujem mu z celeho srdca ako aj ostatnemu personalu, ze boli mili a za ich profesionalny pristup. Kazde rano ma prisiel pred vizitou skontrolovat a opytat sa ci je vsetko OK. Urcite by som si ho zazmluvnila aj pri dalsom porode, velke DAKUJEM 🙂

1evelin
24. nov 2014

Mala ste niektora vyvolany porod s doktorom? Ako to prebiehalo? Boli ste predtym skor v nemocke hospitalizovane, alebo hned v den prichodu vyvolaval porod?

novell11
26. nov 2014

Ahoj, ja som mala vyvolavany porod pri prvej dcerke.Prebiehalo to tak, ze som nastupila, po dohode s lekarom do nemocnice a tam mi kazdy den pichli injekciu -vcelicku a cakali co sa bude nieco diat, trvalo to 6 dni az na 7 den sa primar rozhodol pre vyvolavacku cez infuziu (co mi tam namiesali nemam potuchy),ale podarilo sa a vecer som konecne dostala kontrakcie a dcerka sa narodila rano.Tie predchadzajuce dni boli bezbolestne, uplna parada.Nakoniec sa ukazalo, ze vobec nebola moja princezna prenasana, hlavne, ze to dopadlo vsetko ok a obe sme to zvladli v zdravi.Vobec sa nemusis bat, je to v pohode! Hlavne, ze budete pod kontrolou a snaz sa byt v klude kvoli babetku, stoji to zato, zelam vsetko dobre.

pusa23
16. jún 2015

Tak to sa cudujem vsetkym tym prispevkom, lebo ja som ho mala zazmuvneneho k cisarskemu 2010 , rez sice spravil pekne a vsetko bol ok, ale potom ma nedosiel pozret ani raz, teda raz bol iba sa spytal ci ok, a hned odysiel, to skor iny doktori sa o mna viac zaujmali ako Oravec.

danielapa909
9. sep 2015

Ahojte idem prvy krat na Antolsku a rada by som sla k Dr. Oravcovi.
Mozete mi prosim povedat kontakt na neho aby som sa mohla objednat.

*kedy je nutne ist do nemocnice na vysetrenia pred porodom 4 ci az 6 tyzdnov.
moja lekarka si ma chce podrzat az do 35 tyzdna

Dakujem

renimac
7. okt 2015

Ahojte, neviete kde doktor ordinuje, resp. kde ma gynekologicku ambulanciu? Tehotna este nie som, takze na Antolsku ma nezoberu.

pusa23
7. okt 2015

@renimac ale ano zoberu , ordinuje na antolskej a nie iba poradne pre tehotne 🙂

renimac
7. okt 2015

@pusa23: ano? lebo volala som kvoli inemu doktorovi a tam ma zrusili, ze oni beru len pred porodom. A nevies nahodou aj cislo/klapku? 🙂

pusa23
7. okt 2015

@renimac moja kamoska k nemu chodi normalne ako ku gynekologovi. napisem jej a spytam sa , ked mi da vediet tak ti napisem.

tehula
7. okt 2015

@pusa23 nevezme ju uz. Ja som k Oravcovi este donedavna tiez chodila normalne do ambulancie aj mimo tehu. Vseho vsudy asi 10rokov. Posledne v maji som za nim sla a oboznamil ma, ze sa zmenili pravidla a zial uz okrem tehotnych nemoze mat v ambulancii nikoho, lebo poistovna im to uz nepreplaca, kedze ide o gyn. por. kliniku. Takze mi Rovno odporucal aj inych lekarov mimo antolskej, alebo ze sama si musim hladat.

tehula
7. okt 2015

@pusa23 a novy gyndo sa ma hned pytal, ze odkial som menila gynekologa, tak som mu spominala tuto story a hned aj sestricka vedela, ze veru pomenilo sa to. Mozno aj preto ma vzali, inak je s gyndosmi dost problem, ze nechcu brat nove pacientky

pusa23
7. okt 2015

@tehula no to som veru nevedela

renimac
7. okt 2015

@tehula no a som nahrata. A ku komu chodis ty prosim Ta?

tehula
7. okt 2015

@renimac isla som do ZNAPu, ale zatial len raz som tam bola, takze neviem nejako posudit.

renimac
7. okt 2015

@tehula a tam este beru? Ja som v Procare, ale som nespokojna a uz si nebudem predlzovat clenske. Potrebujem dobreho gynekologa, ktory zacne riesit nas problem komplexne a nie ma hned posielat do CAR, ked sme uplne zdravi.

tehula
7. okt 2015

@renimac zobrali ma, aj ked moc nechceli, ale mam tam viac lekarov.

pusa23
7. okt 2015

@renimac Ja som tiez v Procare ale som spokojna. Ale inac odporucam KOCH to je podla mna TOP 🙂

danielapa909
22. jan 2016

suhlasim mala som tazsi porod a vdaka dr oravcovi som to dala je to profesional ked ide do tuheho

novell11
24. jan 2016

@danielapa909 ja som bola tiez velmi s nim spokojna, urcite by som isla znova k nemu. Ma svojsky sposob vysetrovania v ambluncii, nevykecaval nejako velmi, ale na vsetko mi vzdy odpovedal s kludom a pri porode bol fakt ukazkovy. Mala si ho zazmluvneneho?

danielapa909
25. jan 2016

@novell11
nemala ale zavolala mi ho osetrujuca lekarka bola mlada a nie velmi na moj vkus ochotna a prijemna tak som si dala zavolat jeho

novell11
25. jan 2016

@danielapa909 to si mala fakt stastie 🙂) nie vzdy su ochotni privolavat niekoho a dlho ta nechali trapit?

danielapa909
25. jan 2016

no zial takmer 22hod😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre