MUDr.Oravec. Ktorá ste u neho rodili?

nona72
5. mar 2009

Ahojte kočky, budem vám veľmi povďačná ak sa ozvete ktoré ste rodili alebo len idete rodiť k Oravcovi.
Ďakujem.

zuzana581
5. mar 2009

Ahoj. Ja som rodila a dufam, že aj budem, keď nebude mať dovolenku, alebo niečo podobné. Je super.

etnicka
5. mar 2009

Ahoj, rodila unho moja kamaratka a bola velmi spokojna.

nona72
autor
5. mar 2009

Ďakujem kočky za odpoveď. Keď budu chodiť len pozitíva budem mať problem sa rozhodnúť.
Chcela som isť k Rozembergovi ale dnes som bola u svojho a ten ma odporučil na Oravca tak fakt neviem.
Asi si nakoniec hodim mincu.

tehula
7. máj 2009

ja si ho zazmluvnujem k porodu 😉

dadka212
7. máj 2009

je hrozne zlatý 😵
ozik spomínal sestričke, keď som si bola vnútri po výsledky, že tam nebude od 18-25.5 teda ak som si to dobre zapamätala..

inneska
7. máj 2009

ahojte babulky...aj ja budem chodiť k oravcovi, ale k pôrodu si nezazmluvňujem nikoho...je mi jedno, kto ma odrodí..

susy
7. máj 2009

ahojte. ja sa tiež stále rozhodujem, ale zatial vedie Dr. Oravec. Tiež si ho chcem zazmluvniť.

inneska
7. máj 2009

ahoj susy, nemôžeš buvať? 🙂

susy
8. máj 2009

innes, to ja takto vždy, ked som tehu 😀

akejka
10. máj 2009

pri mojom pôrode mal službu dr. Oravec a môžem ho len a len odporučiť. Bola som max. spokojná, zachránil malej život, kéď nariadil okamžitú sekciu.

inneska
11. máj 2009

akejka, si ma potešila, ja budem k nemu chodiť na poradne a ešte uvidím, či si ho zazmluvním...i ked mi je v podstate jedno, kto ma odrodí, hlavne nech si dobre spravia prácu na novorodeneckom odd, aby malého riadne vyšetrili 🙂

susy
10. jún 2009

chystám sa teraz v piatok k nemu na poradnu. idem bez ohlasenia iba s močom 😅 .

tehula
10. jún 2009

susy> ohlasovat sa nemusis a moc si veru prines rovno 😉

jankaw
18. jún 2009

Ahojte, keby som chcela chodit k nemu do poradne, kde ho na Antolskej najdem, ake cislo dveri, pripadne ako ma ordinacne hodiny? Dakujem...

inneska
18. jún 2009

ahoj janka...oravec ordinuje pondelky a piatky od 8,30h do 12,30h č. dverí 25 🙂 a ked budeš pred hlavným vchodom stáť, tak chod do prava a na konci budovy je vchod na chodbu(je tam aj lekáreň sv.Cyrila a Metoda), kde ordinuje 🙂 určite to nájdeš 😉

jankaw
18. jún 2009

Dakujem, potom uz viem kde to je, ja som tam bola na ultrazvuku, sa mi zda ze to bolo c. 24, ja som si tam mobilom fotila aj ordinacne hodiny okolitych ordinacii ale Oravca som nikde nenasla, tak som si fotila zle ordinacie 🙂)

inneska
18. jún 2009

janka...presne, tam ako je utz a dvere sú očíslované, tak to nájdeš 😉

leile
19. aug 2010

@jankaw Ahoj gratulujem ku krasnemu syncekovi. chcem sa len opytat, ci si nakoniec rodila u dr. Oravca a ci si bola spokojna, dakujem velmi pekne za odpoved 🙂

jankaw
20. aug 2010

@leile Ahoj, ano rodila som u Dr. Oravca a bola som spokojna. Ked budeme mat druhe dieta tak si urcite zase vyberiem jeho. Ja na porod nemozem povedat nic zle, ja by som kludne rodila aj kazdy tyzden. Radsej rodit ako ist k zubarke 😀

leile
20. aug 2010

@jankaw dakujem velmi pekne za odpoved a zelam krasny vikend 🙂

fufuta
15. mar 2012

Mudr.Oravec
ja som rodila v decembri 2011 a s doktorom som bola velmi spokojna,sice som mala cisarsky rez ☹ doktor bol velmi ochotny a mily a ked mi zacala hnisat trosku rana tak hned mi povedal ze on to da do poriadku..to co slubil aj splnil rana sa mi pekne zahojila a po 3 mesiacoch som zabudla ze som si presla tym cisarskym rezom..ked budem mat druhe babo urcite pojdem opat k nemu rodit 🙂

dadkav
12. jún 2012

ahojte, rodila som teraz v maji u MUDr. Oravca a Ďurinovej a obaja boli velmi zlati 🙂 spokojnosť a odporúčam

mafinka2202
10. aug 2012

Ahote, ja som k Oravcovi chodila od prvého do posledného dňa. Sekciou odrodil moje dvojičky. Bola som nadmieru spokojná, je to úžasny človek a najmä veľký odborník.

klincek
10. aug 2012

ja som rodila u Oravca pred rokom dvojicky, sekciou. mala som ho zazamluvneneho - poradila mi ho pani, ktora pracuje na Antolskej v porodnici, vraj je velmi starostlivy, co mozem potvrdit.
spolubyvajuca na izbe v porodnici u neho rodila normalne a tiez bola spokojna.
naozaj nic neodflakol a po porode nas kazde rano chodil kontrolovat, ci je vsetko v poriadku. este teraz si pamatam vonu kavy z automatu, ked vchadzal do dveri 🙂

zuzkag2
18. okt 2012

ahojte, aj ja som rodila u dr. oravca, a mozem len odporucit. mala som krasny porod, cely cas sa mi naplno venoval, sedel so mnou na sale, kontroloval infuzku, reguloval jej tok, podla mna presne vedel co robi. ked sme prisli do nemocky, ja bez kontrakcii ale otvorena na 6cm, povedal ze o 3 hodky je maly na svete, a aj to tak bolo. A co je dolezite, nenastrihol ma nasilu, cely cas mi vraj masiroval hradzu a drzal ju, aby som sa nepotrhala. Je genialny.

ddanuskaa
14. jan 2013

@klincek ahoj, chcela by som si aj ja zazmluvniť dr. Oravca, prosím koľko ťa to stálo? Neviem koľko stoji zazmluvnenie lekára, asi je to individuálne. Vopred dakujem za odpoved. 🙂

klincek
14. jan 2013

@ddanuskaa ahoj, tusim to bolo presne 237 eur. ale niekto mi spominal, ze to este trosku stuplo. ceny urcuje nemocnica. skus zisti, ci maju webstranku, tam by to mali mat uvedene.

robinoo
30. jan 2013

aj mne môj doktor odporučil dr.oravca tak som rada že máte take dobre skúsenosti. 🙂

zuzlik_666
31. jan 2013

@ddanuskaa teraz je to 300 e

ddanuskaa
31. jan 2013

@zuzlik_666 vďaka, dnes mi gynekolog (ktorý mi ho odporučil), povedal, že stači ozvať sa mu až ked budem 35 tt. Potom mi dá na dr. kontakt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre