Mudr. Peter Hrabčák. Máte s ním skúsenosti?

jabadaba
8. jún 2009

Ahojte,

prosim vas baby, tie ktore poznate tohto lekara ci uz pozitivne alebo negativne, mohli by ste mi podat referencie? Zvazujem vymenu gynekologa a mam moznost prejst k nemu. Ale vaham, neviem ci spravim dobre. Mala by som sa vsak rozhodnut cim skor. Budem vdacna za kadu zmienku o nom. Vdaka. 😉

tesita
9. jún 2009

Ahoj. Mne ho odporúčala kamarátka, ktorá sa pokúšala 6 rokov neúspešne otehotnieť, dnes majú krásnu 12-ročnú dcéru. Bola s ním veľmi spokojná, a je mu vďačná, za dcérku. Ja som s ním iba telefonovala, vtedy si otváral súkromnú ambulanciu a vravel, že sa zameriava na liečenie neplodnosti. Nechodím k nemu iba preto, že tento problém nemám a bolo mi to ďaleko.

jabadaba
autor
9. jún 2009

Tesita, vdaka za odpoved. Snad k tej tvojej pribudnu este dalsie, nech si viem utvorit obraz.

lucul
9. jún 2009

ahoj, to je ten co je v ruzinove? ak hej tak je vraj velmi dobry dr. a mily, svagrina mi ho tiez doporucila, ona k nemu chodi. ja som si ale nakoniec vybrala maresa z gpn. ak ma napadne tak jej poviem nech ti sem napise jej dojmy

jabadaba
autor
9. jún 2009

Lucul, vdaka, budem rada ak sem dalsia prispeje. A ano, je to ten z Ruzinova.

smejko1
9. jún 2009

bola som u neho pr krat........ bol velmi mily, ale je sukromnik a vsetko sa plati, takze kedze uz niesom tehula a nemam problm idem radsej tam kde sa neplati..... ale inak bol super

babatko77
14. mar 2012

ahojte je to perfektny odbornik a gynekolog vdacime mu za vela 🙂 viem ze ma ambulanciu aj v ruzinovskej nemocnici aj v medissime

lucia520
9. apr 2012

kolko sa u neho cca plati za bezne vysetrenia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre