Mudr.Petra Vlčková - Oťapková- Ružinov, skúsenosti

babizna23
31. júl 2008

Chcem sa spýtať na dr. Vlčkovú - Oťapkovú z Ružinova.
Bola mi doporučená ako skvelá pôrodníčka.
Dakujem za každý názor a pomoc pri rozhodovaní 🙂

patricia1971
25. feb 2009

ona je fakt super.....ja k nej chodím už dlhšie....a neboj,ona ti presne povie,kedy treba brať krv,to ťa určite nezanedbá....každý lekár to robí ináč....ja si ale presne nepamätám,takže neviem,ale ja mám negat.krv,čo mi museli sledovať aj protilátky a vždy ma na všetko upozorňovala....ja na ňu nedám dopustiť.....ale ako si tak matne pamätám,tak som bola najskôr na UZV,to asi 11tt a potom v 12tt krv,ale viem,že až po UZV.....a keď ti ja môžem napísať,tak si si vybrala dobre....ja ju hodnotím na 100%... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mandula
25. feb 2009

dakujem Ti patricia, velmi si ma potesila. Myslim, ze kaslem na to, co ini hovoria, ved naozaj je pravda, ze kazdy lekar je iny a ma ine postupy. Ja som si ju oblubila hned na prvej navsteve, bola velmi mila. Nemam s nou skusenosti, preto som sa pytala, ale mne sa zda byt ok, tak som sa chcela len utvrdit. Tak teraz sa uz budem len tesit na prvy UZV, dufam, ze bude vsetko v poriadku a ja si vychutnam s nou bezproblemove tehu 🙂

dula_renka
25. feb 2009

mandula, neboj sa opytat, kto sa nepyty, nic sa nedozvie. Mysdlim, ze pani doktorka Ti rada odpovie 🙂

patricia1971
25. feb 2009

mandula-a kam ideš na UZV???? chodíš k nej do Senca,alebo do BA?

mandula
25. feb 2009

patricia, chodim k nej do BA, ale prave som tu zistila, ze ona ordinuje aj v Senci a tam byvam 🙂 , takze ked k nej pojdem, dohodnem si navstevy tam. Na UZV idem do BA. Uz sa neviem dockat.

dula_renka - jasne, dik, ja som sa pytala vcera po telefone lekarky, ci netreba nejake krvne testy skor a ona povedala, ze nie, ze to ma cas. Ja k nej idem v 11tt a nehovorila o ziadnych odberoch iba o UZV. Tu v sekcii tehotenstvo som citala nahodou temu odbery v tehotenstve a tam ma baby dobre ze "neprekricali" ze to si mam teda zistit, lebo prve krvne testy sa robia do 12tt. a ze co je to za lekarku. Lenze ja si myslim, ze ona musi vediet co robi a po tom, co som nasla tieto chvaly na nu, nemam uz dalsich pochyb, len som zistovala, kedy robila prve krvne testy inym, aby som vedela, ze ja naozaj nie som vynimka, lebo pri mne je vsetko mozne 😀

a.d.r.i.k.a
25. feb 2009

mandula,mne robila tiež odbery až neskor,ked mi aj tehotensku knižku davala,myslim že v 12tt.
a to je len krvny obraz,protilatky proti HIV,syfilisu a hepatitíde B
potom okolo 16.tt ti bude robit AFP a hCG

patricia1971
25. feb 2009

presne, aj mne dala knižku neskôr,je to tak lepšie, pretože niektoré mamičky už v 6 tt majú za sebou všetko,aj majú knižku a kludne môžu potratiť....nič v zlom,ale mne sa to tak stalo...v 8tt som potratila,ale to bolo dávno a chodila som k inej doktorke, tiež som mala už aj knižku a bola mi zbytočná...takže ona má radšej všetko podloženeé,mne po UZV dala hneď termín a potom na druhý deň som bola na krvi...a v 16 tt ako píše adrika....ja chodím k nej do Senca,ale chodila som aj do BA... 😵

lienocka235
25. feb 2009

skus mrknut aj do temy v regionoch Senec a okolie.. pisali sme tam aj o tejto ambulancii.. viem ze bolo viacero takych co proste neporobili vsetky odbery tak ako mali... a vlastne ani nic navyse mimo naozaj toho najnutnejsieho.. napr. meranie NT a pod...
napr. ja by som bola nespokojna keby mi v 8 tt neurobila UTZ ci je to intra uterinarne tehotenstvo...
isto je jasne ak vsetko bezi tak ako ma.. tak sa nic nedeje.. ale niekedy je nahoda blbec.. ja a viem o vaicerych dalsich / sme tuto ambulanciu / pracuje tam este lekar/ menili .. lebo hrozne dlho im trva objednavenie a nemaju proste cas.. vela pacientiek a pod..

lenusiatko
25. feb 2009

Mandula, mozes sa spolahnut, je to vyborna lekarka, aj ked je mlada, je velmi rozvazna a najma strasne ludska, skoda, ze som ju nepoznala skor, ako som isla rodit, na 100% by som si ju zazmluvnila 😉

mata222
25. mar 2009

ahojte,prosim vas, kde v BA ordinuje? v ruzin.nemocnici?

patricia1971
26. mar 2009

áno, v Ružinove v nemocke, v utorok a štvrtok,ale čas už neviem,to s musíš objednať.....ty chodíš k nej????

nikollette
26. mar 2009

Lenusiatko, ty nikdy nezabudnes spomenut ze by si si zazmluvnila niekho ineho okrem toho kto ta rodil.. vsak vieme o kom 🙂 ty si snim musel abyt fakt nespokjná 😨

mata222
27. mar 2009

patricia1971- este mam na teba otazocku 🙂, t.z.ze p.Otapkova ma poradnu v utorok a stvrtok alebo ma separe ordinaciu? odporucili mi ju ako porodnika,tak vyzistujem... dakujem za odpoved.

a.d.r.i.k.a
27. mar 2009

mata222 dúfam že sa patricia neurazí,ak odpoviem za ňu... 😀 😀
Dr.Oťapkova ordinuje UTORKY a ŠTVRTKY v Ružinove,mylím,že cca do nejakej 14:00.Na tej amb. sa totiž striedajú viacerí gynďoši.
A ordinuje ešte aj v Senci.

patricia1971
27. mar 2009

adrika jasné,že sa neurazím 🙂

mata222-ale musíš si tam zvolať a dohodnúť si termín 🙂 máš číslo???

mata222
29. mar 2009

ahojte, adrika a pati dakujem za info... pati, pls napises mi to cislo? dakujem..

patricia1971
30. mar 2009

mata poslala som ti IP 🙂

jarnykvietok
7. apr 2009

Chcela by som Vas upozornit na pani Otapkovu-Vlckovu. Bola som u nej pocas tehotenstva. Co sa tyka krvnych testov a analyz robi ich NESKORO a navyse detektovala mi TOXOPLAMZMOZU a dala mi o nej vediet az po mesiaci co je totalny skandal a velmi nepozorne z jej strany, mohlo to mat zavazny dopad na plod. Nastastie mam lekarov vo Francuzsku tak som sa dala vysterit tam, nechceli mi verit ze taky nedzodpovedny lekar moze existovat! len tolko...

jarnykvietok
7. apr 2009

..este by som chcela dodat, ze nepopieram moze byt dobra porodnicka, ale ako lekarka je mlada a neskusena. Moze byt fajn ked tehotenstvo prebieha ok, alebo nie su komplikacie, ale ked su tak utekat rychlo prec ...Nakoniec som odrodila na Antolskej, kde boli vynikajuci odbornici, konkretne pan doktor Janac.

lindush
26. máj 2009

ahojte baby,

pls chcem sa spytat,mne dnes moj gynek.odporucil doktorku Otapkovu ako porodnicku,vraaj si ju mamick chvalia...vidim,ze aj reakcie na nu su prevazne pozitivne,len mazaujima,ak si ju chcem zazmluvnit k porodu,kedy sa treba ist hlasit ku nej do ambulancie....moj doktor vravi,ze staci mesiac pred porodom,ale nie je to neskoro?Ake mate skusenosti?

patricia1971
26. máj 2009

ahoj, treba si zavolať do ambulancie kde robí, dohodnúť termín so sestričkou, a potom to dohodnúť len s doki....ja tu píšem už dosť o nej,je super, o mna sa starala a stará 100percent,takže ja si ju a jej postoj ku mne nevviem vynachváliť 🙂

lindush
28. máj 2009

ano,citala som
dakujem za odpoved 🙂

lenkaadanko
30. máj 2009

Ahojte.A viete mi niekto napísať číslo na pani Oťapkovú? Neviem sa rozhodnúť pre pôrodníka a ani pre pôrodnicu, ale ako čítam, sú tu na túto dr. samé chváli. A veľmi by ma potešilo, ak by mi niekto napísal aj poplatky v Ružinove, lebo na Antolskej sú dosť divoké a na pôrod by som si nerada brala pôžičku. Vopred ďakujem

ivalak
31. máj 2009

Ahoj lenkaadanko ja som rodila v ruzinove bola som spokojna doktora som mala zazmluvneneho plati sa 7000 a ak chces nadstandart izbu tak 500 na den ak tam budete dve a inak pohoda aj sestricky usli

kika25
25. aug 2009

zacula som nieco o tom, ze Dr. Vlckova je tehotna, viete mi tuto informaciu potvrdit?

vikiba
12. sep 2009

Kika tehotna urcite nie je

kika25
12. sep 2009

Vdaka vikiba, uz mi to potvrdili aj maminy v teme Ruzinov. Rodila si u nej?
Ako si bola spokojna?

vikiba
14. sep 2009

ano koncom jula, bola som velmi spokojna ona je velmi zlata, do porodnice som isla bez strachu uplne som jej doverovala ale cely porod trval asi 2 hodiny takze velmi rychlo to islo.. zazitok som z neho mala celkom iny ako z prveho porodu

kika25
25. sep 2009

vikiba, dufam, ze to bude aj moj pripad 😉

badzova
30. okt 2009

ahojte
pridavam svoju skusensost. rodila som u dr. otapkovej 5.10.2009 planovanou sekciou.
pani dr. bola super, tiez som sa nebala, je max. ludska, perfektny pristup, bola ma aj pozriet, mnyslim ze nebyt jej, tak to vsetko nedopadne tak dobre. na druhy den po sekcii som uz chodila, vsetko sa krasne hoji.
myslim ze keby bolo takychto dr, viac, bolo by vsetko super.
maximalne odporucam.
keby ste potrebovali nejake info, tak do IP.
pani dr. za vsetko DAKUJEM !!! 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre