Mudr.Petra Vlčková - Oťapková- Ružinov, skúsenosti

babizna23
31. júl 2008

Chcem sa spýtať na dr. Vlčkovú - Oťapkovú z Ružinova.
Bola mi doporučená ako skvelá pôrodníčka.
Dakujem za každý názor a pomoc pri rozhodovaní 🙂

tessa
31. júl 2008

Nedám dopustiť na ňu!! 😉 😉 😉
Úžasný človek, skvelý gynekológ a samoška aj pôrodník 😉 😉
Rodila som u nej pred 4m a bol to úplne pohodový pôrod, žiadne stresy 😉
Ja k nej chodím od kedy som vedela, že som 2.krát tehu a vždy mala profesionálny prístup, môžem ju odporučiť! 😉 😉

lulina1
31. júl 2008

je úžasná

zoldy
1. aug 2008

je super,ja som s nou bolo par krat pri porode a bola skvela,zhodou okolnosti dnes u nej bola tehotna kamoska na pohotovosti a strasne sa jej zapacila...takze doporucujem vsetkymi desiatimi...

soni78
1. aug 2008

ja mozem dat iba nazor ze prvy dojem velmi fajn..mila ..v pohode, dneska som sa s nou stretla 1x na ambulancii a naozaj vyzera, ze je pohodacka..ale to je len moj dojem, skusenosti s nou ako s porodnickou nemam... 🙂

mata78
3. aug 2008

ja som sice u nej nerodila, ale mala som tu možnosť ju zažiť počas mojich dvoch pobytov v nemocnici počas tehotenstva. ona adr. kozolková boli asi jediné, ktoré mi odpovedali na moje otazky a vysvetlili čo a ako.

michru
24. sep 2008

Cauko babizna23. Ja ti doktorku odporucujem. Ja som u nej- v ružinove rodila nedavno, maly sa narodil 9.9.08. Ma skvely pristup, ja ako prvorodicka som bola srasne vystresovana, asi ako kazda prvorodicka 🙂)) rodila som cisarskym, rana sa hoji perfektne a jazva bude malicka. Je fakt perfektna ako gynekolog-porodnik, ale ako aj clovek.

sophy
13. okt 2008

ja ju tiez zvazujem, kamaratka u nej rodila a bola moc spokojna, nemam nic proti muzom porodnikom ale mlada zena prodnicka mi bude asi sympatickejsia 😉

michru
21. okt 2008

sophy, no čo ako si sa rozhodla? Rozhodla si sa ist k doktorke? 🙂

lyrra
21. okt 2008

kamoska u nej rodila v maji a tiez bola maximalne spokojna 🙂

patricia1971
3. nov 2008

ahojte baby, je to super doktorka, ja chodím k nej, aj do jej ambulancie už asi 3 roky, mala som nejaké problémy, ale s ňou sme všetko zvládli a 6.6.08 som u nej rodila, bolo to super, super starostlivosť a aj podpora od nej. takže ja ju doporučujem ako super lekárku a aj ako človeka, ktorí vás podporí.... 🙂 🙂 🙂

daisy33
4. nov 2008

ja som u nej rodila v aprili a pohoda

julibee
5. nov 2008

ahoj daisy, mohla by si mi opísať pôrod u Oťapkovej, či bola u teba zavmluvnená a aké to bolo v Ružinove po pôrode

michru
6. nov 2008

julibee, ja k doktorke Oťapkovej chodím aj do ambulanie v Senci. Zazmluvnili sme u nej aj porod. Rodila ma cisarskym, lebo mám úzku panvu. Pri pôrode bola úplne skvelá, lebo ja ako prvorodička som bola vystresovaná zo všetkého 😀 .
A po pôrode, moja mama jej volala či sme ok, lebo ja som bola v celkovej a moj bol akurát v tedy pracovne mimo.
Mojej mamine povedala, že za hodinku nás môže prísť pozrieť. Mamu pustila za mnou do izby, doniesla nám ukázať Damianka. Ja som ho vtedy ledva pohladkala, lebo som bola ubolená, ale moja mamina ako čerstvá babička si vnúčika držala ako prvá v náručí.
Doktorka Oťapková sa na mna chodila pozerať, ako som na tom, čo robí rana, atď... A na šiesty deň mi vyberala stehy.
Je fakt super a skvelá žena a aj genekolog-pôrodník. ODPORUČUJEM JU všetkými desiatimi 🙂

julibee
6. nov 2008

Michru, aj ja chodím do SC k Oťapkovej som s ňou spokojná, len sa bojím Ružinova. Počula som všeličo. A ten posledný mesiac pred pôrodom si chodila do Ružinova do poradne, alebo do SC?

dula_renka
6. nov 2008

julibee neobavaj sa ruzinova, vsade je nieco, snaz sa vidiet hlavne pekne a pozitivne veci. Mne sa tam napriklad velmi paci ze maminky mozu pit mineralku a davat si hroznovy cukor. A hlavne mas pani doktorku,ktorej doverujes 😉 .

michru
6. nov 2008

julibee, aj ten posledný, teda 9mesiac som chodila k doktorke Oťapkovej do poradne v Senci. To bolo na tom super, že som sa nemusela trepať do BA, ved aj tak som už ledva chodila 😀 .
Do Ružinova som išla týždeň pred pôrodom, za profesorom Holomáňom (prednosta gynekolog.oddelenia) a ten ma pozrel a potvrdil cisarsky rez(mám úzku panvu) a ukončil tehotenstvo, papierovo.
No a na dalsi týždeň v pondelok som išla na príjem do Ružinova, prijala a vyšetrila doktorka Oťapková a v utorok o 10:35 hod som to už mala za sebou a Damianko bol na svete.
A tak ako ti aj napísala dula_renka, že všade je niečo, ale ja som tam bola spokojná aj s personálom.
Mala som zaplatenú izbu v nadštandarte, boli sme tam dve a to bolo super, že sme si kúpali samé detičky 🙂 .
Ja som bola spokojna a hlavne s doktorkou Oťapkovou.
Julibee, držím ti palce, nech všetko dobre dopadne a potom daj určite vedieť, keď budeš s babenkom doma.

sophy
13. nov 2008

ahojte, tak som si doktorku Otapkovu vybrala za porodnicku a zazmluvnila (a som zatial velmi rada), je velmi mila i sestricka tam na poradni, su moc sikovne pri tom kolko je tam vzdy ludi
nevedela som ze mozno jest ten hroznovy cukor pri porode, ale planovala som ho mat so sebou, takze super sprava... i to pitie tekutin, ja pijem vela a priebezne, hrozne ma boli hlava, ked nepijem a ak si mam predstavit ze cele hodiny sa fyzicky trapim bez toho aby som sa mohla napit, tak mi to pripada krute

zabka1003
13. nov 2008

Sophy tak potom napíš ako to s ňou prebehlo..
a držím palce 😉

michru
13. nov 2008

Sophy, tak to som rada, tak držím palce a potom daj vedieť 🙂

dula_renka
13. nov 2008

sophy doktoruku Otapkovu som zažila pri pôrode, bola naozaj veľmi príjemná a vysvetľuje maminke....a rada vidím v pôrodnici lekárku 🙂

sophy
14. nov 2008

dik, jasne ze napisem, uz sa vlastne neviem dockat, som zvedava nielen na maleho, ale aj na to, ako budem reagovat v takej hranicnej zivotnej situacii...

dula_renka
14. nov 2008

sophy bud sama sebou v každej životnej situácii, aby si to bola ty nie nie niekto iný 😉 držím palce a prajem krásny nezabudnuteľný zážitok, vidím že to máš za pár 😉

michru
2. dec 2008

SOPHY: Vidím, že Alexandrer je uz na svete 🙂 . Gratulujem a prajem vám obom všetko dobré a hlavne vela zdravíčka.
A rodila ta nakoniec MUDr, Oťapková?

anelis5
2. dec 2008

baby,
neviete ako sa vola taka mladunka gyn.porodnicka?mala som ju pri porode,ale neviem ako sa vola...ci to nie je Otapkova nahodou....Ked som bola na sale a prisla ku mne,som si myslela,ze to je mlada sestricka...som na nu pozerala a jedna sestricka,ze toto je doktorka...asi som sa neako divno tvarila 😀

katarinaa
2. dec 2008

anelis, je tam mlada aj prychtova, taka okuliarnata tmavovasa

skrecok
2. dec 2008

Ahojte, ja som rodila cisarskym. Viedla Dr. Kozolkova...a bola tam aj Otapkova. Dozvedela som sa o tom az po porode, porod bol super, jazva sa rychlo hojila a je malinko vidiet. 😉

antonka
4. dec 2008

ahojte, ja chodim k Otapkovej od zaciatku ked som zostala tehotna a je uplne super , aj som sa s nou dohodla na porode tak dufam ,ze to dopadne dobre. 🙂 🙂

michru
4. dec 2008

antoka: všetko dobré k porodu 🙂

daisy33
7. dec 2008

julibee, ako spominaju, otapkova je super. ja som potom lezala na nadstandarde, 2 na izbe, mala mi dost preplakala . nebola som dost spokojna so setrami skor s jednou, ale asi si treiem. ba povedat co by si potrebovala, lebo mala mi plakala, ja unavena a nevyspata, chodila so s nou po izbe, kojit som ju este nekojila, aj sa akoby oricucla, ale potom neskor uz ani nie. ked som v noci vysla z izby s malou za sestrou, ona ze kam idem, ze zobudim ostatnych, lebo na tej chodbe su kachlicky a ked tlacis ten vozicek s babatkom tak to hrmoce. ja som ze mala place a vratila som sa do izby. potom prisla , ze co s malou nic nerobim, vzala ju a dala jej glukozu, a vystatovala sa, ze u nej mala neplace. ale to dlho nevydrzalo. ale dalsie dni tam boli aj fajn sestry, hlavne jedna bola uplne super, dost pomahala, starala sa. potom mi dr. kazala ze ju mam prikrmovat, chodit si do tej miestnosti pre mliecko, lebo som este nemala mlieko a mala bola uz nervozna ze sa nevedela prisat, aj sestry pomahali a nepomohlo. ked som si sla pre to mlecko, tam mali v tom tiez nejaky chaos, ked som si pytala mliecko, tak sestra ze ci to mam od dr. napisane ze malej treba mlieko, a to som nemala. tak neviem ako to tam maju zorganizovane. ale potom sa to vyriesilo. hlavne, netreba sa bat. ak nejaky problem treba sa ozvat, teraz to uz viem.

mandula
25. feb 2009

ahojte dievcata, neviem, ci mi niektora odpise, dlho sa v tejto teme nepisalo 🙂 Mojou lekarkou od zaciatku tehu je dr. oťapková. Vidim ze su to na nu same chvaly, comu sa velmi tesim, nerada by som mala zlu doktorku. Ja sa len chcem spytat, ak ste tu niektora, ktora k nej patrila od zaciatku tehotenstva, mohli by ste mi prosim povedat kedy Vam robila prve krvne testy? Mne naplanovala na 11tt prvy ultrazvuk a o krvnych testoch povedala len tolko, ze to ma zatial cas. Niektore dievcata z inych tem mi ale povedali, ze prve testy by mali byt urcite do 12tt, ze vraj mi to povie kazdy lekar. Som teraz z toho trocha v strese, preto sa pytam Vas, ktore s nou uz skusenosti mate. Co si o tom myslite? Dakujem Vam velmi pekne za odpoved. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre