Mudr.Petra Vlčková - Oťapková- Ružinov, skúsenosti

babizna23
31. júl 2008

Chcem sa spýtať na dr. Vlčkovú - Oťapkovú z Ružinova.
Bola mi doporučená ako skvelá pôrodníčka.
Dakujem za každý názor a pomoc pri rozhodovaní 🙂

sjuz
6. dec 2012

@lubiduch brunetka, okata, dlhsie vlasy... velmi mila

janulka007
6. dec 2012

velmi prijemna, ludsky pristup, vsetko vysvetli 🙂

vamonika
12. feb 2013

Má niekto skúsenosti s touto pani doktorkou i z gynekologického hľadiska? Nie len ako pôrodník. Je pedant pri vyšetrovaní? Ďakujem.

vivien174
12. mar 2013

Ja som u nej rodila 2x (10/2006) a (9/2009) a keby som mala ešte aj 3x tak určite ona... Je super, prístup perfektný, je milá, vysvetľuje pri pôrode, nenastriháva zbytočne... Menšia malá mala 4160gr a ani jeden steh som nemala. Chodím k nej už 7rokov a som neskutočne spokojná...

vikidami
15. mar 2013

@vivien174 a kam k nej chodis ? ma niekde svoju ordinaciu ? Chela by som sa opytat ma aj zmluvy s poistovnami? Ci ordinuje len ako sukromna lekarka a vsetko treba platit ?
Dakujem za info

vivien174
22. apr 2013

@vikidami v senci má ambulanciu, neplatí sa, len jednorázový vstup 20eur, na celý život 😀

gregorko2013
6. sep 2013

o pani doktorke len v dobrom 🙂 super tehu poradne aj porod. mozem len a len odporúčať.

patka23
28. nov 2013

ako dlho ste k pani doktorke chodili do ordinácie počas tehotenstva? kedy vás poslala do poradne do pôrodnice Ružinov? lebo ja som objednaná ešte ku koncu 35tt...vĎaka

lilian23
14. sep 2014

dobry den
chcem sa spytat ako to je s novymi pacientkami. Treba sa dopredu objednat? plati sa nejaky vstupny poplatok?
dakujem

bystrinka123
17. okt 2014

Chcem sa spytat,berie pani doktorka nove pacientky?

gregorko2013
19. dec 2014

@lilian23 áno vstup sa platí, niečo cca 30-40eur

tauta1
17. feb 2015

Dobrý deň ,chcela by som sa opýtať,či táto pani doktorka má aj ambulanciu v Ružinove . Ďakujem 🙂

ivettt31
19. feb 2016

Dobrý deň, to by aj mna zaujímalo, či ma ambulaciu aj v Ružinove...a či berie aj pacientky ktoré nemajú trvalý pobyt v Ba. / poprípade aký je poplatok zato, že zoberie novú pacientku. + v ktoré dni ordinuje
Vdaka 🙂

drmelka
11. júl 2016

Ak by som bola opat tehotna....urcite by som si vybrala p.doktorku...chodila som k nej od zaciatku tehotenstva...je zodpovedna,ludska,mila ale v prvom rade odbornicka pri ktorej nezapochybujete....je skvele ak najdete niekoho kto miluje svoju pracu a robi to s radostou....porodu som sa,aj vdaka p.doktorke, vobec nebala a bola som prvorodicka....vsetko prebehlo hladko...hned na druhy den si ma prisla skontrolovat na izbu a aj nasledne vysetrenia po porode boli v pohode....chodim k nej do Senca stale do ambulancie....a nemenila by som.....rodila aj moju sestru....velka spokojnost a vdaka za nase krasne deticky

zaba22
5. okt 2016

Nenachadzam slova,ktorymi by som vyjadrila, aka je doktorka Oťapková uzasna. Ona je nadherny clovek.. Uzasna,dosledna,ukludnujuca. Mala som ju pri porode. Velmi si vazim,ze ked videla nepostupujuci porod, netrapila ma 2 dni,ale po 7 hodinach vyvlanych kontrakcii mi urobila sekciu. Lutujem len jedno,ze som sa k nej nedostala hned od zaciatku... Vrelo odporucam 🙂

lmonkal
3. jún 2018

ahojte, neviete nahodou ci Dr. Oťapková este chodi k porodom v Ruzinove?

lukawa
10. jún 2018

@lmonkal aj mňa by to zaujímalo
Zajtra tam idem, skúsim zistiť.

lmonkal
11. jún 2018

@lukawa tak uz som zistila..chodi, ale ide teraz na dovolenku a nebere uz dalsie mamicky co maju termin zaciatkom jula..skoda :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre