Mudr.Petra Vlčková - Oťapková- Ružinov, skúsenosti

babizna23
31. júl 2008

Chcem sa spýtať na dr. Vlčkovú - Oťapkovú z Ružinova.
Bola mi doporučená ako skvelá pôrodníčka.
Dakujem za každý názor a pomoc pri rozhodovaní 🙂

kika25
10. jan 2010

Ja som u doktorky Otapkovej rodila v pondelok 4.1.2010.
S pristupom aj s celym priebehom samotneho porodu som bola maximalne spokojna, doktorka bola mila, ludska, ustretova, oslovuje krstnym menom, clovek sa aspon citi ako ludska bytost...naozaj velmi mila a profesionalna, uz 3 hodiny po porode som sa v pohode osprchovala, sitie ma neboli, neda sa to porovnat s prvym porodom, vtedy som sa takto citila po 2 mesiacoch...

zemankacv
12. jan 2010

ahojte,
viete mi niekto povedat, ci pani doktorka prijma nove pacientky? Chcela by som k nej chodit, len sa bojim, ze
ma nezoberie, lebo vela doktorov, co mi kamosky odporucili ma nezobrali, ze maju plno 😠
dakujem

sedula1
15. feb 2010

Ahoj Zemankacv, ja som sa prave minuly tyzden prihlasila u dr. Oťapkovej na ambulancii a nebol problem, dala mi sestricka termin a buduci tyzden idem prvy krat k nej - t.j. mesiac pred planovanym porodom, ale musis si ju zazmluvnit. Dufam, ze ma aj odrodi, kvoli tomu si ju chcem zaplatit, ked je taka super ako tu baby pisu.. tak to skus aj ty, normalne na ambulancii v Ruzin. poliklinike sa spytaj sestricky na nu. Sestricka bola tiez velmi mila a ustretova. Len teraz neviem, nepises ci ty chces k nej chodit ako normalne do ambulancie, alebo si tehulka a mas v plane sa k nej prihlasit kvoli porodu, ze chces u nej rodit.. Ak by si chcela ako normalna pacientka sa k nej prihlasit do ambulancie, tak asi v ruzinove ta nezoberie, ale ze ma ambulanciu v senci, ako tu pisu baby, tak mozno tam. V kazdom pripade by som to na tvojom mieste skusila a daj potom vediet ako si dopadla, ok? pekny dnik vsetkym.

ellit
23. feb 2010

Ahojte, ja idem teraz vo stvrtok za Otapkovou a chcela by som si ju tiez zazmluvnit. Bola pri mojom prvom porode v roku 2008 a s jej pristupom som bola max spokojna.
Stale premyslam ci ist rodit opat do Ruzinova, alebo na Antolsku.....ale rozhodne asi to, ci sa s nou dohodnem.

adka0029
23. feb 2010

moja skúsenosť s pani doktorkou - úúúplne super!
Jej prístup, ochota a ľudskosť je to čo iným lekárom v Ružinove chýba. Tiež som sa rozhodla si ju zazmluvniť, no to som ešte netušila že moja malinká sa narodí 11 dní po termíne (08/2009) - samozrejme že pani doktorka odišla na dovolenku a tak ma rodil službukonajúci lekár. ...

lole84
1. mar 2010

ahojte zienky,
chcela by som prestupit k p. doktorke Oťapkovej-ako k porodnicke na nu pocujem same chvaly, ja najblizie 3-4 roky sice babatko neplanujem takze verim ze je nielen skvely porodnik ale aj gynekolog 🙂
Vas co k nej chodite do senca by som sa chcela opytat na vybavenie ambulancie, nerada by som kvoli dalsim vysetreniam potom odbehovala kade tade po bratislave...
vopred velmi pekne dakujem za odpoved

sedula1
1. mar 2010

Ahoj Adka, zaujala ma tvoja skusenost s dr. Otapkovou. Nerozumiem, preco ti nevyvolali porod v termine ked si mala dr. zazmluvnenu a ona mala v plane ist na dovolenku. Trochu ma to soklo, ze 11 dni po termine. Som si myslela, ze ked si zazmluvnis doktora, teda aj zaplatis, tak sa s nim aj dohodnes, nemyslim ze na presny den, ale v tomto pripade, ked bolo leto - dovolenkovy cas, ale ze to odrodite pred odchodom na dovolenku. Potom si si ju uplne zbytocne zyzmluvnila. Rada by som vedela, ako to je potom, ked ta odrodi iny doktor- cize sluzbukonajuci a ty mas zaplateneho ineho. vratia ti peniaze??? Budem velmi rada ked mi odpovies, mooooc dakujem.

tintin
3. mar 2010

sedula, pri Otapkovej si peniaze zaplatis az po porode...je poverciva 😉 ja som neni za vyvolavanie porodov, podla mna by to malo ist prirodzene. ale ak sa s doki dohodnes, ze chces tak ti porod podla mna vyvola.
a ak u ineho gyn si peniaze zaplatis a on k porodu nepride, peniaze ti vratia.

lole - ak ju chces ako gyn a si z BA, ja by som skor odporucala niekoho z BA...je podla mna skor porodnik ako gynekolog. v ambulancii maju utz, ale len taky, co ta mozu vysterit z dola. prsniky nevysetruje...

ellit
3. mar 2010

presne Otapkovej sa plati az po porode. Ona nieje velmi za vyvolavanie porodu a aj ked ja som mala rodit, tak ma upozornila na to, ze vtedy ma akurat dovolenku ak by som prenasala. A bola som si ju ochotna zazmluvnit aj pod touto podmienkou.
Ja k nej nechodim do ambulancie normalne.....chodim k Cupanikovi do GPN v Ruzinovskej poliklinike. Nemusim tak chodit inam na vysetrenia. Sice sa tam plati rocny poplatok, ale mam tam vsetko a mozem zavolat v hodine H a oni ma prijmu, ziadne nekonecne sedenie v cakarni. 🙂
Ale Otapkovu ako porodnicku mozem len a len odporucit. Mne sa s nou podarilo dohodnut a ja dufam, ze ju nebudem musiet budit o pol noci ze rodim, ale maly pocka do rana, ako to bolo v prvom pripade 🙂

sedula1
3. mar 2010

Caute baby, dakujem za info, to som vobec netusila, ze sa u nej neplati dopredu.. Ja tiez nie som za vyvolavanie porodu, len som myslela vo vynimocnych pripadoch, ked dr. odchadza na dovolenku a rodicka uz ma termin a nic sa nedeje.. Este raz diky.

tintin
4. mar 2010

sedula, mna tiez stihla tesne pred dovolenkou 🙂 povedala mi, ze ak by bola na dovolenke, dohodla by sa s lekarom, ktory by ma odrodil - lekarom, ktoremu ona doveruje a vie, ze je odbornik. Dobry je Dr. Diveki aj Kozelkova - len ta nie je moc empaticka 😅, ale odbornik najvyssej kvality - Otapkova je jej "ziacka".

pegal
21. apr 2010

ahojte, neviete poradit ci pani doktorka ma gyn. ambulanciu?alebo poradte dobru gynekologicku....diky 🙂

misha79
22. apr 2010

ahojte dievcata, neviete mi niektora poradit ohladne p. doktorky Petrovej?

tanya34
28. máj 2010

Ahojte, rada by som vedela aky ma dr. Otapkova pristup k nastrihu hradze.

akdarka
7. sep 2010

pripajam sa s pozitivnou skusenostou s dr.Oťapkovou, porod odviedla skvele, zasila mi komplikovane sitie (ako hovorili vzdy na vizite) za 20 minut a nemam ziadne problemy. pri porode povzbudzuje, je mila, ohladuplna, rozvazna...fakt len pozitiva mozem povedat 🙂

luckam77
7. sep 2010

@pegal dr.otapkova ma v senci ambulanciu ja tam chodim ale k dr.simkovi...ona je tam utorky ak chces k nej chodit mozem ti dat cislo a môzes si tam zavolat...urcite vezme novu pacientku, ale podotykam maju to tam durch narvane ....ja som k nej chodila pri prvom a bola som max.spokojna ale k pôrodu som si ju neplatila a teraz idem do trnavy rodit kedze to mam blizsie ale tam si zazmluvym dr.lebo nikoho nepoznam takze chcem kamoskynho dr. tak snad ma vezme aj ked termin mam 25.12. 😝 😔

ziza55
28. sep 2010

baby a rodili ste niektora u nej bez zazmluvnenia ?len ustna dohoda?a ak ano kolko sa daava vsimne?

zlatko77
12. apr 2011

Ahojte, ja k nej chodim uz 6 rokov, mam 2 deti, nerodila mi vsak ani jedno, lebo nestihla prist ani k jednemu porodu, niezeby ona nestihala, ja som tak rychlo rodila 😀 tesne po porode vsak prisla za mnou, pogratulovat mi 🙂 co bolo velmi mile...
ako Mudr gynekolog je super, zobrala ma uz ako tehotnu, kedze sme sa akurat vtedy prestahovali do BA... ako gynekolog, nemam k nej vyhrady, vzdy ochotna poradit, pomoct... rodila moju kamosku, tiez bola spokojna... ja teraz prestupujem k nej do SC, tak som zvedava...

jankaku
22. aug 2011

Ahojte nechodite k nej niektora do Senca? Ako ma vybavenu ordinaciu? Ma aj UZV? Dakujem.

zana123
28. sep 2011

Ahojte.. citam tu len same pozitivne spravy o p.Otapkovej , je velmi mila a mozno aj dobra no mna strasne sklamaalla.cele tehotenstvo prebiehalo takmer ukazkovo vsetky vysledky odbery som mala dobre. ale po porode predsa sa mi malicka narodila zo 7 diagnozmy.. Su to diagnozi kt sa na ultrazvuku dali vidiet ovsem ked sa na ne pozrela dobre,,ale zrejme nie..

potvorka20
20. aug 2012

ja pisem za sestru ona je v porodnici a pani otapkova neprisla k porodu,sestra jej aj volala,a povedala jej ze nepride,vraj nema kam dat dieta,sklamala ma velmi

monasi
25. aug 2012

ahojte, mna odrodila Mudr. Otapkova, maximalna spokojnost, ludska, prijemna, profesionalna a hlavne ma nesmierne prekvapila spolupraca s timom pri porode. Boli ako hodiny, pocuvali na slovo. Ak este raz rodit, urcite s nou. Mam aj nastrih, uz v den porodu som sedela v pohode na zadku. Celkom sa mi sitie zahojilo do cca 4 tyzdnov. Ak by som si mala este raz vybrat, urcite repete. Ruzinovska porodnica - pristup personalu na sestonedeli velmi zalezi, ktory doktor Vas rodil. Nemozem povedat nic negativneho na pristup a pobyt v Ruzinovskej porodnici.

zdenin
6. sep 2012

@potvorka20 to sa stava ked ma malinke babo.aj ja bi som bola rada keby tam bola ale koli tomuto radšej nie

zdenin
6. sep 2012

@jankaku ma ultrazvuk celkom prijemna ambulancia

zdenin
6. sep 2012

je to dobra gynekologička

zdenin
6. sep 2012

@zana123 ani na morfologickom nič nezistili?

potvorka20
6. sep 2012

@zdenin uz to nechem niako riesit s odstupom casu som prisla nato ze vlastne zato nemohla..mozno to tak malo byt 🙂

potvorka20
6. sep 2012

@potvorka20 a inak som s nou spokojna aj ja lebo je mila a ludska 🙂

zdenin
6. sep 2012

@potvorka20 ved jasne ja som sa tu začítala 😀 hlavne že to dopadlo dobre

lubiduch
6. dec 2012

neviete mi niekto opisat mudr otapkovu ako vyzera? rodila ma jedna strasne zlata lekarka a neviem ako sa volala, ale je mozne ze to bola ona.
diky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre