MuDr.Popluhár. Máte s ním skúsenosti?

susika
14. jún 2008

minule som tu schomolila meno lekára, kam by sme mali ísť na rongen chrbtice.poznáte niektorá toho lekára? vraj je dobrý skusený ortoped...

bufino
15. jún 2008

On je naozaj super,inak je primárom detskej ortopédie v Žiline.Keď som bola dieťa 2x mi operoval nohu-klb a všetko dopadlo O.K.

susika
autor
15. jún 2008

bufino, super.malá má vraj zlozvyk držania hlavky nalavo al neurologička kázala nejakého fakt super ortopéda na rongen, či nemá nejakú vadu chrbtice...no ale hlavinku má teraz tá moja potvora uplne super rovno, tak neviem...asi sa zlakla..))
a nemáš náhodou na neho nejaké číslo?

bufino
16. jún 2008

Bohužiaľ nie, ale ambulancia je v Detskej poliklinike na ul .Spanyolova,Žilina,cez spojovateľku Ťa tam prepoja.

tucniacik
17. jún 2008

nielen ze je vyborny ortoped, ale ma aj ludsky pristup, sam o sebe tvrdi ze ho praci a bavi a je to na nom vidno...pisala som o nom v teme perinka od ortopeda... nasa natalka tam bola hospitalizovana, napraval je klbik... oni su fakt najlepsi na slovenku... budete v najlepsich rukach...

dominika011
20. aug 2014

Ahojte mate niekto niejake nove skusenosti z DR.Popluhar alebo DR.Kokavec,Bratislava kramare?

kumka
14. nov 2015

Ahojte, v stredu 18.11.2015 o 17:00 bude prave s MUDr. Popluharom beseda, neformalne stretnutie, v restauracii Bulvaar v Dome odborov..

leaa70
21. jan 2016

Ahojte ja by som tiez chcela ist za panom MUDr.Popluharom prosim vas neviete kolko je tam cakacia doba na objednanie, ci sa da objednat aj prednostne?

hermiona368
22. jan 2016

@leaa70 aj mna by to velmi zaujimalo. Dufam, ze niekto napise 🙂

leaa70
22. jan 2016

No asi nikto ☹

leaa70
22. jan 2016

@hermiona368 no asi nikto ☹

sasena033
22. jan 2016

ahojte ja k nemu chodim mam aj cislo neviem uz kolko sme cakali , ja som knemu isla tiez na odporucanie ze je skvely no teraz neviem co si mam o tom mysliet maly ma zle drzani etela skolizou aj potvdil aj z RTG ze ma ale nie moc mame cvicit a kazdeho pol roka kontrola po 2 kontrolach nas odbil ze to ma dobre ze skolioza vyzera inak ze je ok no ale fyzioterapeutka co snami cvici trvdi opak ☹ chystam sa k nemu o pol roka lebo maju mat nejaky novy stroj menej skodlivy ako rtg ale mozem povedat ze je to velmi prijemny lekar

amstaff82103
11. feb 2017

Môžem sa spýtať.
Je tu niekto taký vo išiel k pánovi doktori s diagnózou Perthesova choroba?

buketa
4. jún 2018

Ahojte neviete mi povedat k panovi Popluharovy pojdem prvy krat a niekde sa rokmi zapatrosila RTG dokumentacia stare snimky...Bude stacit ked pojdem s jednym a to s najnovsim? :( Dakujem

emily81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emily81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emily81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobdan877
23. nov 2022

Slolioza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre