MUDr. Procházka - Kramáre. Aké sú referencie?

hrozienko
16. aug 2007

neviete ake su nanho referencie? rodila ste niektora u neho?

kacenqa
16. aug 2007

no, ja som sice este nerodila, ale aj tak ti mozem povedat moje skusenosti s nim. lezala som na kramaroch v materno-fetalnom centre vo februari s mimomaternicovym tehu, lezala som tam teraz zaciatkom augusta tyzden kvoli krvacaniu. Prochazka je s prepacenim za vyraz arogantny vol, ktory chodi jak keby zhltol pravitko, tvari sa nesmierne dolezito, ale ked pnabozko nadeloval ludskost, postavil sa asi druhykrat do rady na nafukanost... absolutne otrasny pristup, velka vizita vyzerala tak, ze sme lezali 2 kocky na izbe, odbavil nas ani nie za pol minuty, akurat co precital z chorobopisov posledny stav. vecerna vizita bola asi o tom, ze otvoril dvere na izbe, od dveri sa opytal ze vsetko v poriadku? a skor nez sme stihli cokolvek povedat, zavrel a uz bol v dalsej izbe.

vo februari, ked som este nevedela, co mi je, robili mi uzv, sedeli nado mnou traja, pohmkavali si, rozpravali v tych svojich doktorskych skratkach a ked som sa ho potom nasledne opytala, ze co mi teda je, povedal, ze sa musia poradit a ze mi neskor povie. to bolo rano okolo pol deviatej, dosiel az vecer okolo osmej akoze na vizitu, ked som sa ho opatovne opytala, co mi je povedal, ze ved mi to na ultrazvuku hore povedal.

no - hov..do, co viac dodat. fakt by mu nejaky kurz spravania sa k pacientom neuskodil. mozno po odbornej stranke je OK, v podstate asi vsetci na kramaroch su uznavani odbornici ale pristup k pacientovi...no jak kravy v kravine, proste kus jak kus...

mozno ma niekto iny nazor, ale toto som zazila ja a zazila som to unho dvakrat.

andy.a
16. aug 2007

ako ten dr.vyzerá a koľko má asi rokov?? Meno mi je známe.. 😉

kacenqa
16. aug 2007

no podla mna medzi 40-45 rokov, vyssi, taka dost mohutna vazba, ale nie tucny, chodi strasne vystrety (fakt akoby zhtol pravitko) tmavovlasy a ma straaaasne hruby nizko posadeny hlas

jess28
17. aug 2007

Babenky, presne tohto dokiho teda nepoznám, ale Kacenqa súhlasím s tebou, všetci odborníci sa teraz ťahajú na Kramáre. Neviem prečo, ale fakt je že všetky gynek-pôrodnícke kapacity sú tam. Je to síce nemocka, ktorá by si zaslúžila nové zariadenie a zrekonštruovať, ale ževraj prístroje majú absolútne najnovšie v celej Bratislave a v jej širokom okolí. Dokonca aj dokinovci, čo majú súkromnú prax a musia si ísť povinne odslúžiť - tak idú na Kramáre. Keď som tam ja ležala, asi som mala vážne šťastie, že dokinovci boli fakt supriš.

elliana
17. aug 2007

ja som u Prochadzku rodila a nestazujem sa...vtedy mi asi bolo jedno, ako sa ku mne sprava, hlavne, nech rychlo odrodim....Ale nemala som pocit, ze bol ku mne arogantny, ja som na neho teda hodne pokricala a bol v poho...ale asi naozaj zalezi aj od situacie, ine je si v nemocnici polezat a ine prist odrodit
Ac o sa tyka jeho odbornosti, myslim, ze je dobry.

petruska77
17. aug 2007

ja som chodila k dr.Prochazkovi posledny mesiac tehotenstva do poradne a uplne nahodou mal sluzbu ked som rodila, tak ma aj odrodil... nemam voci nemu ziadne vyhrady, porod dopadol dobre, zasita som bola uplne super, po 2 tyzdnoch som ani nevedela ze som rodila... a hlavne moj drobec prezil porod bez ujmy a to je najdolezitejsie 😵
je pravda, ze doktor Prochazka nie je nejaky srandista, aspon voci pacientkam nie, ale ku mne sa spraval profesionalne, takze ja som bola spokojna a odporucam ho aj ostatnym 😉

janinka13
9. aug 2013

Ja chodím k nemu na poradňu a nesťažujem si.

karce
13. feb 2014

dr. procházka ma operoval a som spokojná...dobrý odborník, správanie normálne. Po operácii ma informoval ani som sa nemusela pýtať. Na Kramároch mi vadilo, že v izbách pre 3 postele boli natlačené 4, kúpelňa bez umývadla. Ešteže to vyvážil dobrý personál.

monsici16
19. feb 2014

@karce ahoj a ty si bola na tych normalnych izbach?

karce
19. feb 2014

áno na normálnych, sú tam za príplatok 18 eur izby pre dve a za 40 eur izba pre jednu ale boli obsadené. V izbe bolo veľmi zima - bola to posledná izba na chodbe, možno preto. Tri dni sa tam dá vydržať. Keby to malo byť dlhšie, bolo by to náročné, najmä keď dve zo štyroch chrápu.

sylvia20
5. nov 2014

ja som mala rizikove tehotenstvo, prisla som s akutnym krvacanim v 29 tt s placentou praevia, co je velmi vazna diagnoza a dr. Prochazkovi vdacim jednak za svoj zivot a za zivot svojho synceka. na RES mi davali aj transfuziu, bol pri tom, velmi starostlivy. ano, je taky svojsky, skoro bez emocii, ale ako odbornik, nemam ziadne vyhrady.

88koalka88
2. jan 2015

chodila som k nemu na poradne, zazmluvnila som si ho a môžem len a len odporúčať, perfektný prístup pri pôrode aj po ňom. Keby, že mám rodiť niekedy zas, tak znova na Kramároch a znova u neho !!!

jgr
22. jan 2015

Ja si neviem vynachvalit. Aj som si ho zazmluvnila. Je to velky odbornik a keb som mala rodit tak znova u neho. Ano posobi odmerane aj do telefonu ale inak je prijemny. Ja som skoncila akutnou sekciou a musim povedat ze mi skakal okolo zadku. 12h odkedy mi odtiekla voda v noci som lezala na izbe kde sa o mna prikladne statli sestricky aj sluzbu konajuci lekar s ktorym bol Prochadzka v kontakte. Kedze som sa velmi pomaly otvarala nebol nutny jeho okamzity prichod do nemocnice. Od rana bol pri mne a kazdu chvilu kontroloval moj stav. Nakoniec som po 21h skoncila na operacke kedze to neslo. Mala bola omotana pupocnou snurou ako parasutista. 24h po porode som extremne opuchla na co som apelovala na 3 vyzitach. Podla ostatnnych lekarov to bolo v pohode. Az ked ma peisiel pozriet Prochadzka ktory uz od dveri ostal zhrozeny ma zacali riesit a naozaj okamzite posielali lekarov na moju izbu prip.mna za nimi. Az po tom co narobil poriadky. Takze u mna velka spokojnost!

nancy123
28. júl 2015

Ja na Prochazku do konca zivota nezabudnem. Rodila som u neho cisarskym dvojicky, s ktorymi som lezala na rizikovom uz 2 mesiace pred porodom. Lekara som uz nemala moznost zazmluvnit, kedze porod sa spustil nahle. Po porode ma zasili a prelozili na Resku kde na dalsi den videli ze nieco asi nie je v poriadku na dalsi den ma operovali znova, skoncila som bez maternice s poranenym mocovym mechurom , no po vyse 3 hod. operacii som to prezila, dakujem bohu som tu. Deti to prezili tiez ale dievcatko sa narodilo so zakrvacanim do mozgu a prasknutymi plucami co nastastie nezanechalo ziadne trvale nasledky po 3 tyzdnoch na JISke ju z toho dostali. Ja som po 3 mes. sla na dalsiu operaciu, kedze som mala skrutene tenke crevo. VDAKA p. MUDr. PROCHAZKA. Nasledne po zbabranom cisarskom uzasnym p. dr. Prochazkom mozem vdacit hlavne p. prednostovi Rusnakovi a p. primarke ktori prevzali starostlivost a takpovediac kryli chrbat Dr. Prochazkovi. Toto je moja skusenot. Dakujem bohu za krasne a uzasne dve deti ktore mam po 8 rokoch neuspesneho snazenia a chodenia po centrach asist. reprodukcie nakoniec prirodzenou cestou no je mi luto ze Dr. Prochazka to takto uzavrel!!!

lucyn77
23. okt 2015

@nancy123 a to pritom ma kopec pozit recenzii

mirka84104
1. dec 2016

U Prechádzku som rodila čisto náhodou. Mal službu. Myslím že moc zhovorcivy nebol ale len jemu vďačím za to že je moja láska na svete. Myslím že bol profesionálny, dobre ma zašil. Už 6 deň po pôrode cítim výrazne zlepšenie v bolestiach. Keby som mala možnosť znova s ním rodiť tak určite áno.

lilislnko
1. dec 2016

chodila som k nemu do poradne posledný mesiac, nemala som ho zazmluvneného, na poslednej kontrole povedal, že sa otváram a mam prísť dalsi deň do porodnice, mal sluzbu a aj ma odrodil, bola som s nim spokojná

basska_b
11. mar 2018

Téma je síce stará ako Modrý koník sám, ale nedá mi nepridať do archívu svoju veľmi pozitívnu skúsenosť. Mala som vyvolávaný pôrod, ktorý musel byť ukončený cisárskym rezom. Celé brucho som mala vykrivene do jednej strany, malá nechcela zostúpiť, hoci som bola na 8 cm. Bola tam jedna mladá pani doktorka, ale zavolali jeho. Veľmi vecne a stroho pozrel a indikoval cisársky rez. Maličká mala pupočnik 2x okolo krku...

jazvu, ktorá sa šije v niekoľkých vrstvách, mi zašil tak skvele, že 5 dni po zákroku ma prestala bolieť a teraz 2 týždne po zákroku ani neviem, že nejakú mám... nie každý mal to šťastie! Takže za mňa určite odporúčam, budete v dobrých rukách

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre