MUDr. Redecha, Ružinov. Bol ozaj výborný

claudinka
19. sep 2008

Ahojte babulky,
poznate tohto mladeho doktora? Mne porodil minuly stvrtok synceka a bol uzasny najuzasnejsi.. chapavy, vnimavy, sikovny, vtipny, presne taky doktor, aky by mal byt kazdy..

tana85
17. mar 2016

@snehulienka99 ja k nim chodim tiez len na konkretne konzultacie, ale velmi zvazujem prechod uplne k nim lebo ten pristup je uuuzasny

rony185
23. mar 2016

@nattulka Plati sa kayde vysetrenie alebo si zaplatis balik za kazde. Ak mas pocit ze by mohol byt nejaky problem. Napr. ja som mala operovane oblicky a bol predpoklad ze tam budem castejsie oplati sa si zaplatit balik na tehotenstvo to stoji 700 eur. Momentalne je tam viac lekarov a pokial viem nie vsetci chodia aj k porodom. Pan Dr. Redecha zatial ano. A ja osobne by som ho za ineho lekara nemenila. Nie tak davno som mala problem kde som isla s malou dusickou. Tak prijemne vystupovanie pristup, ktory cloveka postavi znova na nohy no proste na jednotku. Kazde jedno euro si zasluzi a este omnloho viac. Jedina skoda je ze tento pan doktor sa nevie naklonovat. Z toho co som videla si neviem predstavit ako malo casu musi travit s rodinou.

shakes
25. apr 2016

Ahojte nemate nahodou niekto kontakt na Redechu? Chcela by som u neho rodit v Ruzinove len sa neviem
dopatrat k cislu. Dalujem pekne t

lilliszalicsilli
26. aug 2017

Ahoj mne Redecha uachranil vajecniky vdaka nemu som tehotna a on bude aj porodnikom ;) je suoer doktor a uz len pohladom vie cloveka ukludnit ,je empaticky vsetko vysvetli je vtiony a uzastny pristup ja nic zle nanho nemam prave naopak len dobre ! Dufam ze aj pri porode bude super a urobi vsetko aby som sa netrapila ale je jediny komu verim ;)

mixulka
24. okt 2017

Ahojte babulky, nemôžete mi niekto prosím poslať mobil na Mikuláša Redechu, mala som ho zazmluvneného a rodila som u neho v roku 2013 bol úžasný a teraz ma to čaká opäť a som rozhodnutá pre neho.. len to číslo po rokoch nenávratne stratené.

dia_mond
24. okt 2017

@mixulka stačí zavolať do gyncentra a tam sa informovať ‭+421 948 838 986‬... on je ozaj najlepši ja som akurát nedávno k nemu začala chodiť keďže je príbuzný môjho priateľa a neviem si ho vynachváliť 😊

mixulka
24. okt 2017

@dia_mond ďakujem krásne za info. 😘

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre