MUDr. Redecha, Ružinov. Bol ozaj výborný

claudinka
19. sep 2008

Ahojte babulky,
poznate tohto mladeho doktora? Mne porodil minuly stvrtok synceka a bol uzasny najuzasnejsi.. chapavy, vnimavy, sikovny, vtipny, presne taky doktor, aky by mal byt kazdy..

care
19. sep 2008

Na rozdiel od jeho otca...presny opak totiz.

najjanka
19. sep 2008

Je to naozaj mily pan doktor. Bol pri porode mojej dcery v roku 2006 a sil ma, vela sme vtipkovali a kecali, pri tretom porode chodil na ranne vizity a robil mi UZV a bol stale velmi mily a prijemny. Skoda, ze nebol aj pri porode, rodila som v noci a sluzbu mal niekto iny.

claudinka
autor
20. sep 2008

najjanka tak to uz tak dlho on rodi? ci vtedy len vypomahal? zda sa mi dost mladucky..

care naozaj? co je zac? on je tiez doktor?

janush
30. jan 2011

Ahojte, aj ja som na neho dostala odporucanie... Mate niekto nove cerstve skusenosti? Dakujem 😉

keksicek
5. mar 2011

@janush Ahoj, ja som doktora Redechu mala ako porodnika zhruba pred rokom. Mozem len potvrdit, ze je ozaj velmi mily, usmievavy, aj na sale je perfektny. Rodila som cisarskym, mala som komplikacie, sam ho navrhol, dokonca to konzultoval s profesorom Holomanom, aby som sa nemusela uz trapit. Po porode chodil kazdy den rano pred vizitou za mnou a pytal sa co a ako. Ak aj pri mojom druhom porode budem rodit v Ruzinove a on tam este bude, urcite si ho vyberiem. Takže odporucam 🙂)

nikanko
17. jún 2011

ahojte mate nejake nove info o nom? uvazujem nad nim, po pripade ma niekto na neho aj telefon? 🙂
dakujem

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikanko
20. jún 2011

@helka193 a budes u neho aj rodit? ja som si planovala krizka mladsieho ako pri prvom ale vyslo mi to zrovna na jeho dovolenku ☹ tak by som chcela niekoho podobneho. nejakeho mileho odbornika 🙂

helka193
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melonik7
30. jún 2011

ja osobne som mala zazmluvneneho ineho doktora..ale MUDr. Redechu som pravidelne stretavala pocas pobytu v nemocke (aj priamo na porodnickej sale kde som uz cakala) a je to jeden mily, ochotny, laskavy profesional..bez arogancie a nadutosti.. 🙂

terezicka812
4. júl 2011

MUDr. Redecha je perfektný doktor. síce som u neho nerodila, ale chodila som k nemu kvôli myómu na maternici. Super starostlivosť, ochota, veľmi dobrý odborník 🙂

9kajka81
19. mar 2013

Ahojte ja som bola pred dvoma týždňami na operácii mala som 10cm myom ☹ a operoval má Mudr.Redecha a bola som a teda aj som s ním spokojná.Veľmi dobrý,milý a hlavne ochotný.Keby boli všetci doktory taký ako je On,a hlavne sestričky (niektoré), tak človek by aj tu bolesť znášal možno troška ináč 😉

keepcalm
6. sep 2013

V pondelok som bola na prednaske o porode a sestoned. v Ruzinovskej nemocnici, prednasku viedol spominany Redecha, okamzite ma zaujal, bol velmi mily, ochotny, vsetko pekne vysvetloval, ma vyse 10 rocnu prax, proste odbornik, velmi sa mi pacil.. Uvazujem, ze by som si ho zazmluvnila, stoji to myslim okolo 300€, len neviem ci je to naozaj potrebne, som totiz prvorodicka a potrbovala by som poradit.. Co odporucate na zaklade vlastnych skusenosti?

katkaajurko
29. okt 2013

@keepcalm mna rodil - ja hovorim,ze toto su velmi dobre investovane peniaze..bude ta poznat ,je velmi starostlivy aj po porode-chcela by som ho opat - len sa chcem spytat - da sa zazmluvnit normalne stale cez ruzinovsku porodnicu? lebo uz ma aj sukromnu prax,tak by som rada toto vedela ... ?

keepcalm
29. okt 2013

@katkaajurko cochvila to zacnem pravdepodobne riesit, tak ti dam vediet, sama este neviem.. ale myslim si, ze aj cez Ruzinov to pojde🙂

sandra112611
30. okt 2013

@claudinka ahoj potrebujem poradit ci by si mi ho fakt odporucila , lebo som akurat tehotna a bola som v poliklinike v Ruzinove u Mudr. Zacharovej a ta mi povedala ze nebere tehotne baby , ze si mam najst inu alebo ineho.... a ja fakt neviem kde sa vybrat... dakujem za radu ...

brise
3. nov 2013

Najlepsi doktor na svete, porodil mi dve deticky a viac ludskeho vnimaveho vtipneho a hlavne odbornika si ani neviem prefstavit, a hlavne zaujimal sa o mna pocas celeho pobytu po porode. Velka vdaka pan doktor MIKULAS REDECHA 🙂

katkaajurko
25. nov 2013

ja to mozem opat potvrdit... sice sme o babatko prisli,ale dostala som sa na kyret k nemu opat a on je proste uzasny PAN doktor...
@sandra112611

rony185
5. jan 2014

Taktiez sa pridavam k chvalam na pana doktora. Pocas tehu. som mala problem s mocovym mechurom a moj povodny lekar to vobec neriesil. Nakoniec som sa cez jeho sestru dostala k panovi doktorovi. A nemenila by som. Je super ma super pristup je ludsky a zaroven aj odbornik. Paci sa mi ze mi vysvetli veci. A pred porodom mi netahal medove motuzy. Nakoniec aj vdaka nemu bol porod velmi pohodovy. Kiez by bolo viac lekarov na Slovensku ako je pan doktor. Myslim ze by k nam do nemocnic chodili aj zo zahranicia. A ako spomenula aj brise tiez sa chodil pozriet pocas celej doby co som bola v nemocnici. A ked som rodila mal niekolko tazkych pripadov na rizikovom a bolo na nom vidiet ze ho trapi ked nieco nedopadne dobre. Predpokladam ze takych lekarov dnes uz nie je vela. Takze mu patri obrovska vdaka.

evadek
21. jan 2014

Prosííím neviete na tohoto Mudr. kontakt, alebo jeho ordinačné hodiny. Ja sa mu nemôžem dovolať .... Hocijaký kontakt, budem veľmi vďačna.....

rony185
21. jan 2014

@evadek ma sukromnu prax u dalsieho doktora z ruzinova www.gyncentrum.sk sestricky su velmi mile.ordinuje v pondelok poobede

evadek
21. jan 2014

rony185: 🙂 ...už sa mi podarilo dovolať do toho Ružinova...tak som zvedava....

monciky
30. jan 2014

MUDr. Redecha neberie v nemocnici v Ruzinove pacientky, jedine tie, ktore su tam poslane s nejakym problemom, ja kvoli tomu, ze chcem chodit k nemu chodim do gyncentra a takisto tvrdim, ze su to najlepsie investovane peniaze...., je to mily, chapavy doktor, o vsetkom informuje, vzdy je usmievavy, dobre naladeny, ja som max. spokojna a planujem si ho aj zazmluvnit k porodu,....

gabika323
18. feb 2014

je to mily, velmi chapavy lekar. vie si pacientku vypocut, poradit jej. Je vzdy dobre naladeny,ludsky,ochotny,o vsetkom informuje.Pristup na vysokej urovni.sestricka, ktora je v ambulancii (ciernovlasa tusim, ze sa vola Zuzana) je velmi mila, ochotna,vzdy dobre naladena,ochotna pacientke pomoct. 🙂 Nikdy sa mi nestalo, ze by bol neprijemna.super 🙂

evadek
9. mar 2014

..najlepsi doktor akeho poznam...lezala som v nemocnici...prisiel ma skontrolovat...podal mi ruku..vzdy usmievavy..Pekne mi vysvetlil ako dopadla operacia....🙂 Porozpraval mi co mi caka....nikdy som ho nevidela nahnevaneho....🙂

sweeti
10. apr 2015

@gabika323 Prosim Ta vedela by si mi napisat popripade cez IP kolko si v centre platila za vsetko behom tehotenstva.Dakujem

katkaform
17. jún 2015

@gabika323 ahoj aj ja by som ta chcela poprosit, ci by si mi nevedela napsat, kolko sa u neho v gyncentre plati, napr. za kazdu navstevu, za odbery atd, len ten zaklad, a ci sa plati nejake "clenske". dakujem velmi pekne

snehulienka99
22. nov 2015

@rony185
@monciky
dievčatá neviete ako to funguje v Gyncentre, keď mám vlastného gynekológa, ale potrebujem počuť názor iného? je mi jasne, že si priplatím, len sa bojím aby sa o tých vyšetreniach čo mi budú robiť tam nedozvedela moja gynekologička u ktorej som zazmluvnená. dakujem

monciky
22. nov 2015

@snehulienka99
normalne zavolas do Gyncentra, objednas sa k lekarovi ale povies, ze tam nechces mat kartu, objednaju ta, vysetria, ty zaplatis a hotovo..., nebudu nikomu nic posielat, kedze je to sukromne...., problem by mohol byt jedine s odbermi a tak, kedze to tusim ide cez poistovnu a ty mas dohodu u unej lekarky...

nattulka
17. mar 2016

@gabika323 mohli by ste prosim vas aj mne napisat kolko sa tam plati pocas tehotnestva a aj za porod? dakujem pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre