MUDr. Richard Baráň - skúsenosti

katka8855
26. feb 2014

Mate nejake skusenosti s Mudr. Baráňom???

mata1001
26. feb 2014

@katka8855 ahoj, ja mam skúsenosti,patrim k nemu a aj bol pri porode .Co potrebujes vedieť ?

sosanna88
27. feb 2014

myslis Mudr. Baran z Galanty? (v tom pripade neni Baráň ale ako som pisala...) hm?

katka8855
autor
27. feb 2014

@sosanna88 no volá sa Baráň, gynekolog, ma ambulanciu aj v Galante aj v Kralovej pri Senci. Mas s nim skusenost?

katka8855
autor
27. feb 2014

@mata1001 zaujimalo by ma, ci sa u neho plati. Mam ist totiz na operaciu a vraj ma aj svoje zariadenie v galante ale ze operuje aj v nemocnici, tak neviem teda...

mata1001
27. feb 2014

@katka8855 ano ma svoju súkromnu amb. kde operuje a platí sa tam. Ci sa platí aj v nemocke pri operacii to netusim. Pre ukludnenie je to jeden z najlepsich galantskych gynekologov .

sosanna88
28. feb 2014

no...ak myslime toho isteho je to Richard Baran! aaaaaa skusenost (ale nie ako pacientka, poznam ho inak)....poviem iba kratke: vyber si ineho. Ahoj.

trish31
4. mar 2014

@katka8855 sa ho spytaj priamo isto ti povie sumu

katka8855
autor
15. mar 2014

@mata1001 a pri porode bol aky?

gelinka75
15. mar 2014

svagrina k nemu chodila a do 8 mesiaca tvrdil, ze bude mat dievca a v BA hned zistili, ze to bude chalan okrem toho jej nespravil nejake zakladne dost dolezite vysetrenia, tak si utvor nazor

zifco
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lellka107
4. jún 2015

Mna operoval na cystu na vaječníku a určite pôjdem k nemu aj k porodu, je perfektny...

klaudia1112
15. apr 2016

Ahojte dievcata ja knemu chodim a celkom je fajn dobry ako kedi ma naladu

kajabartal
28. apr 2016

Ahojte, aj som chodila do TN- Gyneka.sk a tam mi lekar v 10tt povedal ze nebuije srdiecko, tak som si to chcela este u ineho overit, kedze zijem v sc tak som isla k dr. Baranovi, problem 1: v den 1 navstevy ambulancie boli vo vnutri u sestricky 3 zeny a ja ako prva u doktora, ked som uplakana vysla od lekara k sestre aby mi spravila odbery lebo ma dalsi den cakala kyretaz tak tie tri na mna kukalo a pocuvali vsetko co mi hovorila sestricka, hruza des. problem 2: dasli den som boal na kyret v bari group v Galante, tam som prisla presne- a sestricka vysla az po 10 minutach so slovami: tu mi vyplnte rychlo dotaznik pretoze ja uz chcem ist domov.. wtf? sorry ja som prisla na zakrok kde mi vyberiete mrtve dieta, tak trochu taktu . problem 3: a dalsi den kontrola opat v kralovej kde boli 4 u sestricky a piata u doktora, -sestricka stres panika, u kazdej pacientky nieco rozrobene a kazde slovo lekara bolo pocut kedze ordinuje velmi aktivne-ale lekar je super :D , sestricka ani po 20 minutach stale nezaznamenala ze som tam-kazu prist bez objednania este k.o. po operacii ktora bola s narkozou, osychycky aj fyzicky k.o. a cakas cakas cakas cakas, zrazu klopala nejaka pacientka ktora bola objednana na cas-za to sa stale plati 10 e :/ nma vyhradeny cas na taketo objednavky . takze prednostne vysetrenie a vsetci cakaju. dnes som bola po 2 tyzdnoch na kontrole. spravia so si namahu a prisla som o 1,5h skor ako zacina. inak vzdy meska-ma toho velmi vela. a kedze som boal prva, toto vsetko som mu povedala , ze nech sa nehneva ale takymto stylom ordinovania to ok nebude, aj ked je profesional tak to zlyhava na ludskom pristupe, ochrane osobnoisti a absentujucej intimite. ospravedlnil sa a slubil, ze sa bude chodit do ambulancie k sestre po 1dnej. ved to by predsa mala byt samozrejmost!!! . musela som sa tam na zaverecnu este vratit, pretoze som si zabudla "listok na peniaze" bol tam klud, pohoda, a u sestricky len jedna pacientka,,som zvedava, ako dlho to vydrzi, doktora ako profesionala odporucam, no jeho ambulancie nie, kym sa nezmeni pristup k pacientovi u sestriciek.

lavika
13. jún 2017

Ja som pacientka MUDr. Barana. Co sa tyka odbornej stranky a pristupu lekara som velmi spokojna. Vyriesil mi uz 2 problemy zanedbane predchadzajucim gynekologom. Ale velka nespokojnost, co sa tyka objednanych terminov, za ktore si platim. Vzdy ma zoberu minimalne o pol hodinu neskor!!! Ja si cely den planujem na minuty, preto sa objednavam na konkretnu hodinu, za ktoru si platim. Ale vlastne zbytocne!

sm23
13. jún 2017

Ja som snim velmi spokojna, chodim k nemu dlhe roky, vzdy je mily, ochotny cokolvek vysvetlit. Buduci tyzden idem k nemu na operaciu tak som zvedava..

modrookalienka
28. okt 2017

@kajabartal ahoj prosim ta mohla by si sa mi ozvat do sukromnej spravy...rada by som info..ohladom kyretu (isto neprijemne,ale az bys bola ochotna..bola by som vdacna). Mam totiz termin...a obavy. Vdaka..budem ocakavat ss

detto707
5. mar 2018

Najlepší gynekológ.. Mala som ho 2x pri pôrode.. Teraz ma operoval.. Ja som veľmi spokojná aj s Ním aj sestričky sú milé ochotne...

kajabartal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biankazoe
6. dec 2018

@kajabartal nerobí už žiadne porodi

ingridkal
19. jan 2019

@modrookalienka mohla by som vediet ako dopadol ten kyret na tej klinike ? ked aj do supkromnej správy..

kajabartal
3. feb 2019

@biankazoe porody

sella123p
9. okt 2019

Môžem sa opýtať či sa plati aj za Pôrod u barana

sella123p
9. okt 2019

Môžem sa opýtať či sa plati aj za pôrod u MUDr.barana

lellka107
1. nov 2019

@sella123p už nerobí porodnika

tatulienka
7. jan 2020

ahojte, prosím má dr. Baran v ordinácii v Kráľovej pri Senci aj ultrazvuk?

kajabartal
23. feb 2020

@tatulienka áno ma

viki231202
23. feb 2022

Dobrý deň chcem sa spýtať aký ma cenník MUDr.Baran ? Koľko sa platí ak chcem založiť novú kartu a pri priehliadke? Ďakujem.

petraplachetkova
15. nov 2023

Doktora barana možem odporučiť ale sestrička je hnustna

sabca2424
6. dec 2023

@ingridkal Dobrý deň prosím Vás viem že to je stray príspevok len sa chcem opýtať či Vám pani odpísala ako jej dopadol kyret mňa tiež čaká na tej klinike ďakujem

sabca2424
6. dec 2023

@modrookalienka Dobrý deň viem že je to straší príspevok len sa chcem spýtať ako Vám dopadol kyret na tej klinike?Mňa tam tiež čaká a neviem čo očakávať 🙁Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre