MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

daniellt
10. máj 2017

Citam,ze vela zien boli s touto pani doktorkou spokojne. Bohuzial, ja to iste povedat nemozem. Vlastne nemozem povedat nic, pretoze sice som bola s pani lekarkou dohodnuta, že pride k porodu ale asi som si to mala dat potvrdit na papier alebo zaplatit dopredu, kto vie. V noci z nedele na pondelok, ked sa zacal porod, som jej volala opakovane a nezdvihala. Nadranom som porodila a asi o 30 minut prisla do sluzby a ked ma videla povedala: " videla som neprijate hovory,ale ja mam pred sluzbou,tak som vam proste nedvihala". A potom ked som sa rozpravala aj s inymi mamickami, tak som pocula dost kritiky aj na jej adresu.

bibiiana
10. máj 2017

@daniellt ja nemôžem nič zleho na pani dr.povedať fakt a to som ju nemala ani zazmluvnenu len ked som chodila do rizikovky tak som sa sňou dohodla že chcem aby mi sekciu a pôrod robila ona 😊a všetko prebiehalo super cela sekcia 😊

beniacik
7. jan 2018

Ahojte....poslal by mi niekto cislo na Mudr.Rosakovu...dakujem

jarunka102
8. jan 2018

@daniellt ani ja nemozem povedat nic zle...mala som mat cisarsky,kvoli zlej polohe babatka...no nik ma nechcel odrodit hoci to bolo uz z minuty na minutu s mojou malou nebezpecne (zakliesnena pod rebrami s pupocnou snurou okolo krku)...mala som priserne bolesti a nemohla som dychat...a potom prisla ona a okamzite ma brala na salu 🙂 vdaka nej je moja dcerka zdrava a v poriadku...

kitusa
24. okt 2018

ležala som v novej nemocnici, ktorá to je tá doktorka ? Veľa doktoriek tam pracuje.

elenka1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanicka2malicka
4. jan 2019

Vie mi niekto prosím napísať do správy aktuálne číslo na pani doktorku Rošakovu? Zhaňam si doktora na pôrod, a teraz čo sú samé dovolenky nikoho neviem zohnať. A o pani doktorke som našla fajn recenzie, tak by som ju skúsila a už sa mi to kráti, tak aby som ju stihla vybaviť číslo by sa zišlo.
Ďakujem
@bibiiana môžem vás poprosiť o to číslo ak ho ešte máte?

spolupraca1
11. feb 2019

Vrelo odporúčam mladú doktorku MUDr Zuzanu Liptákovu, ktorá bola mojou oporou. Každý deň prišla ma navštíviť a starala sa o mne. Veľká vďaka.

gabi1771
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka35dadka
15. aug 2019

@zdenus11 ahoj poprosím tel. kontakt. Mám ísť ku nej na rizikovú poradnu

luset
3. sep 2020

@tanicka2malicka Dobrý deň, podarilo sa Vám dostať k číslu na Dr. Rosakovu? Ak áno, poslali by ste mi prosím do správy? Ďakujem.

slavinkak
16. aug 2022

Dobrý deň, neviete prosím ako momentálne funguje pani dr. Rošáková? Berie aj nové pacientky do rizikovej ambulancie? Popríp. kontakt na ňu? Vďaka. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre