MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.
daniellt
10. máj 2017
Citam,ze vela zien boli s touto pani doktorkou spokojne. Bohuzial, ja to iste povedat nemozem. Vlastne nemozem povedat nic, pretoze sice som bola s pani lekarkou dohodnuta, že pride k porodu ale asi som si to mala dat potvrdit na papier alebo zaplatit dopredu, kto vie. V noci z nedele na pondelok, ked sa zacal porod, som jej volala opakovane a nezdvihala. Nadranom som porodila a asi o 30 minut prisla do sluzby a ked ma videla povedala: " videla som neprijate hovory,ale ja mam pred sluzbou,tak som vam proste nedvihala". A potom ked som sa rozpravala aj s inymi mamickami, tak som pocula dost kritiky aj na jej adresu.
bibiiana
10. máj 2017
@daniellt ja nemôžem nič zleho na pani dr.povedať fakt a to som ju nemala ani zazmluvnenu len ked som chodila do rizikovky tak som sa sňou dohodla že chcem aby mi sekciu a pôrod robila ona 😊a všetko prebiehalo super cela sekcia 😊
beniacik
7. jan 2018
Ahojte....poslal by mi niekto cislo na Mudr.Rosakovu...dakujem
jarunka102
8. jan 2018
@daniellt ani ja nemozem povedat nic zle...mala som mat cisarsky,kvoli zlej polohe babatka...no nik ma nechcel odrodit hoci to bolo uz z minuty na minutu s mojou malou nebezpecne (zakliesnena pod rebrami s pupocnou snurou okolo krku)...mala som priserne bolesti a nemohla som dychat...a potom prisla ona a okamzite ma brala na salu 🙂 vdaka nej je moja dcerka zdrava a v poriadku...
kitusa
24. okt 2018
ležala som v novej nemocnici, ktorá to je tá doktorka ? Veľa doktoriek tam pracuje.
elenka1987
24. okt 2018
@kitusa Taka starsia ratam okolo 50tky tusim blondyna bola

Začni písať odpoveď...

Odošli