MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

janina7911
12. apr 2011

@ludike01 Super, dík za číslo, je to lepšie sa dohodnúť vopred, ako ju zháňať len tak naslepo v nemocke... 🙂
V ktorom týždni si potom vlastne bola u nej na prvej prehliadke v nemocke? Ja by som sa jej chcela ozvať teraz (som 31tt), tak som zvedavá, či to nie je skoro a kedy ma potom bude chcieť vidieť. Malá je nám akosi väčšia a hlávkou dole už, tak keby nás to náhodou chytilo skôr... 😅
S tým zazmluvnením... uzatváraš zmluvu dopredu (alebo si už uzavrela?) a keď náhodou ona nebude môcť prísť, tak Ti telefonicky vybaví niekoho, kto bude mať práve službu? Alebo uzatvoríš zmluvu až keď Ťa to chytí a prídeš rodiť?

ludike01
12. apr 2011

@janina7911 Ja som sa jej tusim ozvala v 32tt a objednala ma o 2 tyzdne na to, kedze boli jarne prazdniny medzitym a ona bola asi s detmi.Takze na prvej prehliadke som bola v 34tt. Zmluvu neuzatvaram dopredu, ked to na mna pride a ona bude mat sluzbu, tak jej to tam hned aj podpisem a ak nepride ona, tak mi vravela ze ona mi niekoho dobavi asi kto bude mat sluzbu prave a nebudem musiet podpisovat...takto mi to nejako vysvetlovala

henrike
11. máj 2011

Ahojte, ja som u Dr. Rosakovej rodila dcerku ... bola som v nemocnici skoro cele 3 mesiace pred porodom - 2 z toho v starej nemocke, ale kedze sa mi to tam nepacilo a nechcela som tam rodit, odisla som na reverz a na odporucania znamych som kontaktovala Dr. Rosakovu. NIKDY som to neolutovala. Hospitalizovali ma v novej nemocke a aj ked pred porodom ma Dr. Rosakova prisla pozriet menej casto (nebolo to ani nevyhnutne, moj stav poznala a pravidelne sa o nom informovala), na porode sme sa dohodli, bola ochotna ustupit od svojho presvedcenia a suhlasila so zatazovym testom maternice (ona od zaciatku odporucala sekciu). Nakoniec som skoncila na urgentnej sekcii, ale Dr. Rosakova to mala cely cas vo svojich rukach a ani na chvilocku som nezapochybovala o tom, ze to vsetko dopadne dobre. Dokonca sama v tej najstresovejsej situacii vybavovala operacku na 16. poschodi, kedze ta na 17. bola nefunkcna. Asistoval jej zial mnou neznasany Dr. Suchanek - to mi pocity trosku zneprijemnilo, ale Dr. Rosakova bola super. Kazducky den potom ma chodila kontrolovat, zaujimala sa aj o dcerku. Po porode sme v nemocnici boli 11 dni, lebo dcerka bola hypotroficky novorodenec a nperiberala dobre. Pred odchodom mi sama navrhla, ze k nej mozem chodit aj ako ku gynekologicke - podotykam, nic sme jej dovtedy nedali a ani neslubili!!! Velmi ma to potesilo, lebo so svojou dovtedajsou gynekologickou som bola po tomto tehotenstve nespokojna. Takze chodievam k nej na Masiarsku v utorky poobede a stoji mi to za to aj napriek tomu, ze sa tam naozaj dlllho caka. Je to jedna UZASNA lekarka! 😉

1talizmanik1
3. jún 2011

maminky, da sa k nej dostat bezproblemov?hm?lebo nejak zacinam rozmslat o porode v novej nemocnici a nie v saci 🙂

sammy244
4. jún 2011

@1talizmanik1 moja ja chcem za nou ist v pondelok tak len neviem ci ma vezme ma vela pacientiek..a som uz vo vysokom tt..ale tak snad ano...dam ti vediet....a dufam ze ked mam termin nema ona dovolenku 😀

1talizmanik1
4. jún 2011

@sammy244 daj potom vediet 🙂
som zvedava 🙂

sammy244
5. jún 2011

@1talizmanik1 no to aj ja 🙂 🙂 joj som sla vonku chvilu a take slnko ze mi je z neho az zle..tak som sla dnu :( to sa bude rodit uzasne v takej horucave 😖

1talizmanik1
5. jún 2011

@sammy244 trebalo naplanovatz na koniec septembra :D. ale nie, zmaknes 🙂

sammy244
5. jún 2011

@1talizmanik1 no keby to bolo planovane mooja 😀 😀

1talizmanik1
5. jún 2011

@sammy244 nam trvalo 3 mesiace, kym sa podarilo a som rada 🙂

sammy244
5. jún 2011

@1talizmanik1 no ved to je normalne ..nemusi hned sa podarit..nam prve 5 mesiacov 🙂

1talizmanik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sammy244
6. jún 2011

@1talizmanik1 ta vidis moja...ti nasi ,,obyvatelia,, oni to beru asi tak s rezervou..nie tak vazne ako my...

1talizmanik1
6. jún 2011

@sammy244 ved toto.my nedostaneme byt, davky atd.....

sammy244
7. jún 2011

@1talizmanik1 ved presne joj....no co uz urobime...ked tak je nastaveny nas stat.... 😠

1talizmanik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sammy244
7. jún 2011

@1talizmanik1 😀 😀 salena haha jedine co by som brala je ..porodit ako ciganka...oni to maju raz dva...:_D

1talizmanik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sammy244
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adelaida33
21. jún 2011

Ahoj, chcem pridat svoju skusenost s Mudr. Rosakovou. Rodila som takmer pred 3mes., na odporucanie mojho gyn., ktory je super a doverujem mu, som ju nakontaktovala a poprosila, aby sa o mna starala. Neolutovala som a mozem ju len vrelo odporucit. Suhlasim, ze je to lekarka-porodnicka, ktora nezabudla byt clovekom a zenou, a dobre vie, co je porod a bolesti. Napriek snahe vsetkych (babätko, ja, lekarka, asistentky, anesteziologovia...), porod nepostupoval, a tak som u nej podstupila sekciu. Prisla nas (maleho i mna) pozriet kazdy den aj 2x. Dava zene ucast i empatiu, a to je v bolestiach a po vysileni na nezaplatenie. Ak by som este mala niekedy rodit, jednoznacne ju budem prosit opät, aby sa o mna starala.

cathrina
3. aug 2011

Ahojte mamicky,som v 5mesiaci tehotenstva ,to je nase druhe babetko ktore cakame ale na Slovensku som este nerodila kedze sme sa teraz pristahovali zo zahranicia na trvalo do Kosic.Potrebujem vasu radu na ktoreho gynekologa sa mozem obradit v Novej Nemocnici s ktorym by som bola spokojna ,s ktorym mate dobre skusenosti!!!!!!!!!!

1talizmanik1
13. aug 2011

@cathrina lucka androvicova, murin, rosakova 🙂, skus niekoho z nich 🙂

zuzky1104
6. dec 2011

@nezabudka84 no dakujem pekne, tak snad som dr.Mikolajovi sympaticka aspon za mak 😉 nakolko sa chystam u nho rodit....

majkaaa1
29. máj 2012

Viete mi niekto prosim poradit ako sa dostanem k Dr . Rosakovej? Mate niekto na nu kontakt ?

ivulik21
2. jún 2012

Ahojky. Ja som v 23 tyzdni a tiez sa k nej chystam.Ked som bola v novej nemocnici na usg kvoli tvrdnutiu bruska,tak som natrafila prave na nu.Nasla som ju na 16-tom poschodi. Rozhodujem sa medzi Sacou a Novou, ale nova to zrejme vyhra 😵

valika_val
16. jún 2012

baby, a kto poznate rosakovu, neviete, co ma rada? nieco zo sukromia... ma rada sladke? pestuje kvety? je psickarka? ma deti? ake ma zaluby? a pod... 😉 skratka cokolvek, co ste sa dopoculi, velmi by mi to pomohlo 😉 😵

anjel65
20. nov 2012

@nezabudka84 -co ja viem,tak dr.Adam uz porody nerobi

emily83
3. dec 2012

@ivulik21 Ahoj, chcela by som sa opytat kde si nakoniec rodila a nejake dojmy z nemocky. Velmi mi pomozes spravit si nazor ;) Dakujem!

ivulik21
1. jan 2013

Ja som rodila v Novej pri Dr. Rošákovej a vobec neľutujem. Ak budem čakať druhé bábo, tak určite pojdem tam zas....
@emily83

michaelapillarova
9. jan 2013

Ahojte, ja mam dilemu, prvu dceru som rodila v starej a teraz neviem kde mam ist, pracovala som na chirurgii v novej, tak neviem ci mam ist do novej alebo starej, podla vas bolo by lepsie ist do novej, ked na chire mam kolegyne? Pri prvej dcere som bola preto v starej , lebo tam som mala spoluziacku na novorodeneckom, ale uz je na materskej, vtedy som mala dr. Melichovu, teraz by som asi isla za Rosakovou, kebyze idem do novej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre