MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

bubaczik
15. jan 2007

nezabudka preco nejdes do starej nem?usg robi primar rosocha,mozem odporucit...je trocha poplaseny,ale je v totalnej pohode...odporucam!!!!

bubaczik
15. jan 2007

sisulik...ja by som dr.rozpravku nechcela ani keby bol jediny gyn.na slovensku....

nezabudka84
15. jan 2007

Asi tam pojdem, ked mi bude treba prietoky.Som nezvyknuta v starej, neviem ani, ze kde tam gynda ani ze kde robia ultrazvuky.Robim v novej, tak som sla tam, ale od kedy som tam 2x lezala a zistila aky maju pristup k ludom a k liecbe, tak mi je z nich na vracanie.Aj som mala dohodnuty ultrazvuk, oki ma poznal, presiel okolo mna 3x, ja som mu 3x pozdravila a tvaril sa, ze ma nepozna.No co..

danka2
15. jan 2007

no tak to ma šokuješ nezábudka, mimochodom ahoj. Ale zas čo chcem, ved aj moja spolužiačka robí na KARe a chovali sa k nej ako k nejakej ... Nevravím že mi majú ruky bozkávat ale ked tam robíš tak aspon aký taký prístup, nie?

danka2
15. jan 2007

nezábudka a Dr. Becka Jara nepoznáš? 🙂

lenny
15. jan 2007

inac to je take divne, ze ked nezaplatis 3000,- za ten 3D, tak ti nepovedia, ci babo ma alebo nema razstep. Predpokladam, zeby to videl aj za tisicku, a to by ti ako nepovedal, ked nedas 3 tisicky?

nezabudka84
15. jan 2007

Poznam, moj kamarat najlepsi robotovy 😀

danka2
15. jan 2007

juuuuj Fakt? Jerry moj, my sme spolu chodili hore dole chlastat xixi ešte ked som chodila do školy super kamarát🙂

nezabudka84
15. jan 2007

No toootoooo, ticha vodicka 😀 ,betarisko to je 😎

yesno22
15. jan 2007

lenny, vies ako sa hovori....lebo medved 😠 preco by ti to mal povedat za tisicku, ked si moze popytat viac...kto ma da a kto nie, veri, ze babo je ok...este potrva, kym sa to zmeni...ale zasa nase mamy nepoznali ani obycajny ultrazvuk a nemali z nas zazitok ako mame teraz z nasich drobcov my... 😵

nezabudka84
15. jan 2007

Yenso, o to vacsie prekvapenie mali, ked sa im narodil maly netvorik...

yesno22
15. jan 2007

nezabudka, chces povedat, ze keby tebe co ja viem po AFP testoch a po amnio niekedy v 26tt povedali, ze babo bude pravdepodobne postihnute, ze by si sla na potrat? alebo keby dr. uvidel, ze babo ma razstep? 😕

danka2
15. jan 2007

je to sila s tými informáciami od doktorov.... su to ale ... poniektorí.
Nezábudka - je to betár ale v dobrom aj na našej svadbe bol 🙂 Perfektný doktor, škoda že nie je gynekolog 😀 😀

danka2
15. jan 2007

ale zas baby aj na normálnom USG vidno poniektoré vývojové vady, ráštep na tvaričke možno nie ale ráštep na chrbtici a tak vidno....mne to doki ukazoval ked som bola na USG v 14tt.

nezabudka84
15. jan 2007

Nesla by som.Kolegini lekari vraveli, ze v zivote nebude mat deti, lebo ma septum v maternici, to je taka prepaska.Minuleho roku druhe porodila.A este jej pri prvom prisiel vysledok z afp, ze bude mat dawnov syndrom aj rastep chrbtice a mala taka betarka, zdrava.Inac, rastepy chrtice sa daju velmi pekne operovat.Aj v novej to robia.A aby nemalo rastep, tak som papala vela kys. listovej.Niekedy staci malo a moze to dobre dopadnut.Najhorsie je, ked vidite,co vsetko sa moze narodit.Na nasej sale operuju vselico, a aj ked sme nasu salu poziciavali detskej chirurgii, tak sme robili vselico.Take deticky, co sa bez analneho otvoru narodia alebo vselico ine.Aj take pol kilove babatka sme kopu operovali.A v poslednej dobe som mavala sny, ze som predcasne porodila a v sne som si len hovorila, ze uz ma 620g, ze take uz vedia zachranit...

danka2
15. jan 2007

a ked robíš inštrumentárku na plastike tiež si toho užiješ. My síce ráštepy neoperujeme ale chodia k nám konzultácie....ono je to všetko tak ako má byt, može sa to narodit zdravé bábätko ked sa ti udrie do hlavičky a do konca života ostane ment. retardované...takže tie rážtepy su ešte dobrééé. Asi každá sa bojímeaby sa to narodilo zdravé ale každá sa budeme bát čo všetko sa može prihodit....a ked nám prinesú poniketré popálené detičky....je to sila.... baby ked budete pit kávu - na 100 m daleko od bábetka!!!!!!!!!!

yesno22
15. jan 2007

ja len ze si tak zareagovala 😅 ja sa tiez bojim, aj ked sme s dr. pozerali a pocitali prtiky...kym sa babo nenarodi, nic nie je 100%, ale lubit ho budeme tak ci onak 🙂
Aj ja som zacala papat kys. listovu este pred otehotnenim, pre istotu 🙂

nezabudka84
15. jan 2007

Ja som zacala od toho momentu, ked sme operovali takeho chudacika 20 rocneho.A s prednostom nasim som rozpravala, ze preco to take vznika.Taka malichernost, kyselina listova obycajna a kolko sarapaty dokaze narobit.. 😕
Danka...kava je dobra potvora a aj decky a obrusy na stole.My este musime doriesit, ze co spravime s krbom.Mame taku krbovu vlozku, ze aby nedalo rucicky na sklo..

danka2
15. jan 2007

ononikedy stačí kusok nepozornosti ale niekedy tomu nezabrániš to su stotiny sekundy....nuž čo musíme sa o svoje detičky poctivo starat🙂 Len nech všetko bude dobré 🙂

yesno22
15. jan 2007

mat oci vsade sa urcite neda, ale da sa o to aspon snazit...mna tiez babka neustriehla, ked som po dvore zbierala kuracie "kakanicky" a jedla ich jedna radost 😀 nuz, ale to je asi ten "lepsi" pripad 😀 😝

bubkoska
15. jan 2007

ahojte baby! neviete nahodou ci aj MUDr. Janovsky nerobi 3D ultrazvuk vo svojej ambulancii? poznate ho niekto? dik

bubaczik
16. jan 2007

nezabudka usg v ke v starej nem stoji 1500sk!!!!!!ziadne 3litre!to len milost pan vecernicek je taky tuzexovy..su lepsi a milsi lekari od neho...nechci vediet,co som ja s nim zazila...

bubaczik
16. jan 2007

a inak u nas stoji 4d usg 600sk!!!!!!!!!!!!!no v hlohovci..a daju vam aj dvd a aj fotecky..a lekar vam spocita babu aj prsty....

danka2
16. jan 2007

tak toto je sila človeku je z toho na zvracanie ☹Velmi smutné

bubaczik
16. jan 2007

a z coho ti je zle?

bubaczik
16. jan 2007

mozno z toho systemu co vladne v ke!!!!ja som si tam uzila az az..nikdy viac..

lenny
16. jan 2007

no bubaczik, inac presne ten dr. "tuzexovy" je presne jak hovoris. Ja som bola objednana na 3D na 13.30, a dostala som sa tam az o 3 hodiny neskor, lebo poobjednaval hore dole. Potom mi laskavo povedal, ze teda mi spravi komplet vsetko za zakladnu cenu........ to bolo 1000,- Sk. Po tych peniazoch sa len tak zaprasilo, ked som to vylozila na stol.

danka2
16. jan 2007

bubaczik je mi z toho všetkého zle. Ono ja robim v zdravotníctve vieš? Len ešte akosi stále naivne verím že tu neexistuju také k.....sorry. Ale su si na vine aj ludia, ktorí ich to naučili a oni to teraz zneužívaju....ale to je iná téma.

yesno22
16. jan 2007

Viete co si myslim ja? Problem nie je ani tak v lekaroch, ale v nas, ze sme ochotne platit...V hlohovci su zrejme rozumnejsi ludia 😀
Ved aj ja mam skusenost, hlavne s babkami. Tie sa budu lekarom podlizovat, ruky nohy bozkavat a ked im napise zle recept, tak sa v lekarni vyzuria, ake sme neschopne.."sak pan doktor hadam vie, co pise?" 😠 😠

yesno22
16. jan 2007

Stale tu totiz plati... "pan dochtor je pan kral" 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre