MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

curly1983
13. feb 2007

andrea vidim ze si dost pozadu co sa teraz patri.... ked ti skonci materska a pojdes do robotky tak laskavo bez cokolady od pacientky ani prstom nepohni 😀

napises valentinovy nech mi donesie pokladnicku

dankaa
13. feb 2007

megustas Ty si pri nej rodila?a bol pri porode aj Tvoj manžel?

curly1983
13. feb 2007

danka ty si mala vybrateho porodnika ?

megustas
13. feb 2007

ja som mala sekciu a ona asistovala

dankaa
13. feb 2007

pisem Ti IP

danka2
13. feb 2007

curly ja som nemala nikoho vybaveného mala som dr. Dosedlu ten mal na starosti por. sál ale kedže sa mi to dobre pretiahlo rodila som pri mladučkej Dr. Vargovej. Bola bohovská. Epidurál mi pichali z Ara tiž boli perfektní asi tým že ich poznám kedže som na op. sále a uznávam že boli všetci ku mne milí a zlatí lebo vedelli že som z popálenín ale taktoež sa ku každému správali milo....ja sa nemožem stažovat.....aj ochotní boli všetci aj sestry z novor. odd. bolo to super

dankaa
14. feb 2007

megustas a kto Ta rodil?

dankaa
14. feb 2007

teda Vášho Filipka 🙂

megustas
14. feb 2007

dankaa jeden velmi mily doktor so svojskym humorom 😀

dankaa
14. feb 2007

oki 🙂 čo dnečs chystáš na Valentína?

dankaa
19. feb 2007

ahojte baby,

vcera sme sa vrátili z uzv 🙂 naša Nina má už 2300 g!Ultrazvuk nám ukázal aj črty tváre-majú velmi dobré vibavenie.nová nemocnica ponúka rôzne možnosti v prvej pôrodnej fáze a momentálne ponúkajú aj nadstandardne izby.

Opat som sa stretla s milým prístupom Dr.Rosákovej,ktorá nám odrodí nasu dcerku 🙂

monika1
19. feb 2007

ahoj danka,tak este napis nieco viac ake moznosti a nadstandard ako vyzera a co sa plati vies? Inak aj ja idem buduci tyzden za Dr.Rosakovou 🙂 tak ste ju chvalili ze som si ju vybavila 🙂

dankaa
19. feb 2007

no ty si šikovná!Ides za nou prvý krát?

Neviem kolko sa plati za nadstandard-myslim,že to len maju v plane.Co som pocula od mamiciek-klasicke izby:nie je to žiaden luxus,ale da sa 🙂

monika1
19. feb 2007

ano prvykrat pojdem za nou asi buducu stredu tak som zvedava...a kde tam za nou chodis?Priamo hore do porodnice?

dankaa
19. feb 2007

je to rozne,dohodni sa s nou. 😉

monika1
19. feb 2007

danka cize ste sa dohodli ze porodi tvoju malicku?Aj mimo sluzby?

dankaa
19. feb 2007

uuups,tak toto som sa zabudla opýtat,ale zavolat jej možem kedykolvek,ked to na mna "príde"...ved na buduci týzden idem na monitor tak sa jej opýtam

monika1
19. feb 2007

monitor?myslis prietoky?to takto casto ku nej chodis? 😕

dankaa
19. feb 2007

prietoky boli robené už 2 krát.
vcera som bola za nou až po 5 týždnoch
monitorovanie srdiecka babetka budu robit 🙂

monika1
19. feb 2007

aha a danka do novej treba vlastne nocne kosele a zupan?A nieco ine co v inych nemocniciach?

dankaa
19. feb 2007

velmi sa to nelísi,samozrejme aspon 2 nocne kosele s doastatocným otvorom na hrudi pre kojenie + nejakú starú nocnu koselu alebo staré tricko na porod,župan papuce normalne + slapky do sprchy,gatky po porode,32-3 baliky porodniuckych vložiek,plachty na postel pod seba,ked sa budeme cistit, a ostatne hygienicke potreby.....

monika1
19. feb 2007

takze najma tie kosele a zupan,no musim niekde pohladat nieco vhodne...
a ty chodis za nou aj s manzelom?

dankaa
19. feb 2007

moj manžel bol na každom ultrazvuku-on je zaroven aj mojim seferom 😀

monika1
19. feb 2007

no super lebo aj ja chcem aby tam bol so mnou a jasne aby mi robil sofera 😀

dankaa
19. feb 2007

moni mne kupila mamka u cinana nocne kosele za 150 skk-velkosti xxl a to budem mat pri porode aj po porode,ja mam teraz vsetko male 😅

monika1
19. feb 2007

no tam pojdem aj ja kupit,netreba mi nic drahe,ajtak doma to uz nebudem nosit..vsak ja som si teraz kupila natelnik L kvoli brusku ale hore a rukavy su mi velke a dlhe 😀

dankaa
19. feb 2007

len sa "ponahlaj"pomaly 😀

edith80
19. feb 2007

ahojte, ja sa tiez pridavam a mozem povedat, ze pani doktorka je mila a taky pokoj z nej sala. ja k nej idem zajtra, od stredy ma dovolenku, takze dufam, ze to na mna nepride kym bude na dovolenke.

monika1
19. feb 2007

edith tak potom referuj ked uz budes domka aj s malickym ze ako bolo 😉

dankaa
19. feb 2007

edi presne to mi vcera povedala 😀 no ja este mam cas...ako casto teraz chodis k nej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre