MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

katuuska
20. feb 2014

@mimina00 veru nemam..ja som si nakoniec nezazmluvnovala nikoho, odrodil ma taky maldy lekar Dudic a neviem si ho vynachvalit, bol so mnou od pol noci, co som tam dosla az do rana do stvrt na 8 ked na narodila mala..sestricky uz davno odisli, lebo sa menili a on furt ze ostane, ostane 🙂 nakoniec ma este chodil kazdy den kukat na izbu ci vsetko ok 😀 kebyze idem rodit zas, tak sa budem nanho pytat 😀

zdenus11
20. feb 2014

@mimina00 poslala som IP

simonne1
20. feb 2014

@mimina00 mail na nu nemam, ja som za nou bola osobne. V pondelky ma ambulanciu na 16. poschodi, tak ju tam urcite zastihnes.

janka3233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimina00
23. feb 2014

@janka3233 kombinovany test?dakujem

janka3233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimina00
24. feb 2014

@janka3233 mne este nerobili ziadne odbery nic,vo stvrtok idem na ultrazvuk,ale teraz neviem co je prvotrimes.sk. ci je to ultrazvuk?

mimina00
24. feb 2014

@janka3233 a kde v ke to robia.kolko to stoji,a robi sa len sono?ci mam pocitat vyzliekanie pred dalsim chlapom? :/

janka3233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mickin
8. apr 2014

@zdenus11 mohla by si mi prosim poslat kontakt na MUDr. Rosakovu??? dakujem velmi pekne vopred

siha
27. máj 2014

Ja som tak isto rodila u Rosakovej a bola som s ňou veľmi spokojná,tak po odbornej ako aj ľudskej stránke.Ideálne je ak k nej chodíte už aj na poradňu aspoň 4 týždne pred pôrodom.Treba za ňou skočiť na 16 poschodie a dohodnúť sa s ňou osobne.

balky3
27. máj 2014

Ja som rodila u Rosakovej v roku 2010, 2013 a keby som opäť no dufam ze staci tak si ju znova vyberiem prvy krat som chodila k nej a velka spokojnosť ona zistila ze maly nepribera a ma malo vody moj byvaly gynekológ na to kaslal tak som od nehk po porode aj odisla teraz som sa s nou nedohodla moj novy doktor MUrin akurát siel na dovolenku uz som prenasala 6 dni uz si ma tam nechali ked ma zbadala tak si hned spomenula na mna spred 3 rokov dala.mi cipok a o 6 hod sa narodil LUKÁŠ pri pôrode bola mila aj ma utisovala a pohladila co bolo pre mna taku ubolenu rodicku velmi povzbudzujúce .takže tot moja skúsenosť ps ked som rodila.v auguste 2013 v ten den bolo 10 pôrodov a aj porodne asist. Boli v pohode a zlaté

karinx
28. máj 2014

@zdenus11 mohla by si mi dat cislo na mudr.Rosakovu? dakujem

leteckafakulta
20. aug 2014

Ahojte, neviete kde najdem cislo na pani doktorku MUDr. Ivetu Rošáková ? nasla som na internete cisla, ale tam sa jej neviem dovolat....dakujem

mimina00
1. jan 2015

Berie tato doktorka nove ppacientky???

nikus_123
1. jan 2015

Ahojte... Rodila niektorá z vás pri Dr. Čelovskom alebo má niektorá z vás s ním skúsenosti? Ďakujem

jasmina232
3. jan 2015

@zdenus11 ja by som ta tiez chcela poprosit ocislo na pani doktorku vopred dik 🙂

jasmina232
14. jan 2015

@sisulik v myslave ale plati sa za to v cene mas aj fotky ms ultrazvuku ale musis si domiest vlastny a novy usb

elenka1987
4. máj 2015

Ja som porodila dvojicky 8.4.2015 pri Dr. Rosakovej a bola som s nou maximalne spokojna, odporucam kazdemu. Strasne, mila a najma skusena doktorka. Prisla za mnou aj po porode, kym som este bola v nemocnici skontrolovat ako sa mam, zaujimala sa aj o babatka ci je vsetko v poriadku. Keby som si mala ešte raz vybrat nevaham a vyberiem si ju opat. 🙂

elenka1987
4. máj 2015

a ešte chcem doplnit moju odoved, Dr. Rosakovej asistoval Dr. Dudič- tiež skvelý doktor, nemam čo vytknut, milý, ľudsky a skúsený. Odporučam.

janulik2403
18. aug 2015

Suhlasim , Dr. Dudic ,uplna spokojnost , bol pri porode uplne nezazmluvneny, len sluzil.Vrele odporucam😊

bibiiana
15. jún 2016

@zdenus11 prosim ta poslem mi cislo na rošakovu 😊

jarunka102
8. feb 2017

@nezabudka84 Ahoj.Pisala si,ze najlacnejsia je pani doktorka Rošáková koľko berie ona?

jarunka102
8. feb 2017

@zdenus11 ahoj,ak by som mohla poprosit,poslala by si mi cislo na pani doktorku?Dakujem

bibiiana
8. feb 2017

@jarunka102 ja mam.ak chces ja som pri nej rodila a maximalna spokojnost

jarunka102
8. feb 2017

@bibiiana ano chcem,ak ta mozem poprosit 🙂

lubkacibulka
8. feb 2017

@bibiiana môžem vás poprosiť,pošlete mi číslo na pani doktorku tiež, ja som ho mala,tiez som pri nej rodila, len číslo ostalo v starom mobile a už sa k nemu neviem dostať ☹Ďakujem

jarunka102
9. feb 2017

Ahojte. Prosim vas,tak mate niekto to cislo na pani doktorku Rosakovu?

ewkaa
22. mar 2017

Ja som u nej rodila 2x a nemenila by som ju za ziadnu inu lekarku. Este v novej som teraz visela na sale mladu prijemnu lekarku ktora ma na 2 hodiny sledovala pretoze rosakova musela odist na operacku a bola velmy velmy prijemna len su nepamatam meno. T.c. na rosakovu najdete aj cez google

lubkacibulka
22. mar 2017

@ewkaa No len tá otrasná starostlivosť okolo toho ostatná v novej nemocnici...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre