MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

viabella
22. apr 2010

Ahoj, nechodim tu casto, ale snazilkujeme 2 roky tak sem tam pridem, ale k veci, chodim k Dr. Rosakovej, ordinuje na masiarskej spolu s dalsimi 2 doktormi, ona tam je v utorok od jednej do stvrtej, alebo do piatej, ambulancia kompletne vybavena, ultrazvuk, aj vaginalny,vsetky odbery a pod, je mila, prijemna, poradi, no nacakate sa , je len na zvazeni komu to za to stoji, bezne sa cka aj dve hodiny, ale nemenila by som, ten pristup a ochota stoja za to. je to lekarka,ktora nezabudla byt clovekom z mojho pohladu.

mapa
18. jan 2011

Ahojte, ozivujem tuto temu. Je tu niekto, kto rodil u Mudr. Rosakovej v poslednom case planovanou sekciou?

cinamon7
19. jan 2011

@mapa ahoj,ja sa este len chystam u nej rodit u nej, zrejme sekciou, ty tak isto?

gabika7706
19. jan 2011

@mapa ahoj, ja som mala u nej planovanu sekciu, 23.11.2009

cinamon7
19. jan 2011

@gabika7706 ahoj, v ktorom tyzdni si rodila a preco musela byt sekcia? inac strasne mi pripominas moju byvalu triednu profesorku, neuci tvoja mama? 🙂

mapa
19. jan 2011

@gabika7706 @cinamon7 vdaka, ze ste zareagovali. ano, koli ocnej indikacii budem musiet rodit opat sekciou, aj ked som velmi chcela tentokrat prirodzene, no bolo by to mozne len na vlastnu zodpovednost a tolko odvahy nemam ☹ dostala som odporucenie na mudr. rosakovu, vsade o nej citam same chvaly, tak zhanam informacie.
@gabika7706 ake to bolo, bola si spokojna? mas na nu priamy kontakt? ak ano, prosim posli mi ho do IP. dakujem

mamkaivka
19. jan 2011

@mapa ja som rodila u nej tretiu dcérku ešte v roku 2003, odporúčal mi ju jeden kňaz selezián ako super lekárku s ľudským prístupom a bola som spokojná. 🙂 Ja som mala aj odber pupočníkovej krvi, preto som si ju vybrala, aby ten odber urobila poriadne. 😀

mapa
19. jan 2011

@mamkaivka dakujem, aj to je pre mna super informacia 😉

cinamon7
19. jan 2011

@mapa ja som za nou bola uz 2x na ultrazvuk, naozaj skvely clovek, konecne lekar s ludksym pristupom 😉

gabika7706
19. jan 2011

@cinamon7 nie, moja mama nie je ucitelka, to by dopadlo 😀 Ale k veci, mam vyvojovu vadu maternice (mam ju ciastocne predelenu, takze hlavu mali obe moje deti v jednej casti a zbytok tela v druhej, plus, boli koncom panvovym), takze aj kvoli tomu sekcia, aj pri prvom aj pri druhom. Rodila som v podstate v termine, povodny termin bol 7.12., no uz v polovici novembra mal martin podla usg 4 kg a ze to teda urcite nie je dobre vypocitany termin, az dovtedy som si myslela, ze som presne vedela, kedy som otehotnela ...., a vypocitali mi termin novy. lezala som na 17tom an rizikovom 2 tyzdne zaciatkom novembra, no a s Dr. Rosakovou sme sa dohodli, ze pridem 23.11. aj s taskou. maly mal skoro 4,4 kg ked sa narodil.

@mapa cislo na Dr. Rosakovu mam, ale je to jej sukromne cislo a dala mi ho ona, neviem, ci je vhodne takto ho posuvat dalej,ale v pondelky od 13.00-14.30 hod by si ju mala zastihnut na tomto cisle 055/ 640 2718.

cinamon7
19. jan 2011

@gabika7706 tak teda clovek je tvor zlozity, nikdy predtym som o tom nepocula,ale hlavne ze vsetko dopadlo dobre, teda Matko bol poriadny macko 🙂 moj bol tiez obrateny opacne, tak sla prva sekcia, teraz mi sleduje tu jazvu,kedze sa uz stensuje, kvoli tomu bude asi zase, bojim sa prasknutia maternice,aj ked malicka je otocena dole uz od 27.tt. uvidime co mi povie tento tyzden na kontrole. Planujete este dalsie babo? 😉

mapa
19. jan 2011

@gabika7706 dakujem aj za tento kontakt 🙂 skusim jej zavolat dalsi pondelok.

@cinamon7 ano, presne takeho lekara v novej nemocnici hladam 😉

gabika7706
19. jan 2011

@cinamon7 ja by som dalsie prijala, ale neodporucaju mi uz, uz teraz som mala na male s tou jazvou...Som rada aj za tych dvoch certikov, co mam doma a to mi kedysi pan doktor Janovsky povedal, ze ja deti nikdy mat nebudem.

cinamon7
20. jan 2011

@gabika7706 tak to je super, ja to stale vravim, ze verit sa oplati, akurat dnes som bola za lekarkou a jazva opat tensia, takze urcite sekcia,uz ma poslala na predoperacne,ale horsie je, ze mi dnes maleho nechali na infekcnom, zobralo mi to vsetku silu ☹

gabika7706
20. jan 2011

@cinamon7 a coze mu je? ☹ prajem mu skore uzdravenie a Tebe vela sily. Zostal tam sam?

cinamon7
20. jan 2011

@gabika7706 vracal celu noc a rano uz bol dehydrovany, on je taky maly vrabcek, vobec mu nechuti papat,volam ho spagetka, doteraz tam ostal sam, nemohla som tam ostat s nim na infekcnom tehotna ☹ ,ale uz je u neho babka, setricky ho pochvalili,ze je statocny a uz nevracal,berie infuzie ,hadam ho daju co najskor dokopy, dakujem velmi pekne za podporu 😉

gotima
6. feb 2011

Ahojte. Mozem chodit k MUDR. Rosakovej, na tie predporodne prehliadky aj ked si nechcem nikoho zazmluvnovat? Len by som k nej chcela chodit na tie tyzdenne prehliadky, co sa robia mesiac pred porodom...Dakujem za odpoved. 🙂

gabika7706
6. feb 2011

@gotima to chces chodit konkretne k nej, ale nechces, aby Ta ona odrodila? 😕 alebo na to len nechces papier?

gotima
6. feb 2011

@gabika7706 Tak ja som si nechcela zazmluvnovat nikoho,teda ani ju. Ale chcela by som u nej absolvovat tie prehliadky ked su na nu take dobre ohlasy, len neviem ci berie len zazmluvnene pacientky alebo ako to vlastne funguje 😒

gabika7706
6. feb 2011

@gotima tak v tomto Ti neviem poradit

pekyn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pekyn
14. feb 2011

@gotima Gotima, podľa mňa môžeš za ňou kedykoľvek zájsť. Robí každý pondelok USGčka ak nie je na sále a kľudne sa s ňou dohodni. Povedz jej, že si o nej počula, že je dobrá a chcela by si byť ňou kontrolovaná. Je to veľmi ochotný človek, chodím k nej od začiatku a nikdy by som ju ani nemenila, mám dosť problémové tehotenstvo a kebyže nebolo Dr. Rošákovej netuším či by som malú donosila. Ja som si ju aj zazmluvnila, pretože vie najviac o našom zdravotnom stave

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludike01
14. mar 2011

@pekyn Pekyn, ak sa smiem spytat, ako je to presne s tym zazmluvnenim? neda sa porod s Dr. Rosakovou dohodnut aj bez toho zazmluvnenia s tym, ze by pri porode urcite bola? ja by som sa jej podakovala osobne. Da sa s nou aj takto dohodnut? dakujem

janina7911
12. apr 2011

@ludike01 Ahoj, neviem, či sem ešte chodíš... chcela by som sa spýtať, dohodla si si nakoniec doktorku Rošákovú? Ja by som tiež chcela pri nej rodiť, tak by som s Tebou rada pokecala, čo a ako, ak by si mala na mňa chvíľku na popísanie. 🙂

ludike01
12. apr 2011

@janina7911 Ahoj, ano, som pri Dr. Rosakovej, som sa jej pytala a ona ze to sa uvidi potom ked to na mna pride, lebo ak nebude mat sluzbu, tak si ju musim pekne zazmluvnit oficialne a ze nema problem prist, ale keby z nejakeho dovodu fakt nemohla, tak vravela ze ona uz vybavi nejakeho doktora a tym padom nebudem musiet platit tych 165 eur...

janina7911
12. apr 2011

@ludike01 Jeeej, dík že si sa ozvala. 🙂 Tak Ťa budem trošku bombardovať otázkami, ak to teda nevadí. 😅
Ako si ju prosím Ťa kontaktovala prvýkrát? Pozerala som na stránke FNLP, že robí len pondelky USG od deviatej, tak som za ňou chcela zájsť, len mám kus problém, lebo som na rizikovom a bývaj ďalej od KE a mám kratšie vychádzky a číslo na mobil tam na ňu nie je.

ludike01
12. apr 2011

@janina7911 V pohode, ja som len rada ze si mam s kym popisat 🙂 Ja som jej prvykrat zatelefonovala, lebo ja tiez nie som z KE, ale 60 km od KE, tak dufam ze porod stihnem 😀

gabika7706
12. apr 2011

@ludike01 nie je velmi vhodne pisat sukromne tlf cisla lekarov na verejne forum (ak k tomu priamo nedali suhlas) 😉

ludike01
12. apr 2011

@gabika7706 Hoops, ale myslim ze by jej to nemalo vadit, ved cez mobil sa jej ozyvaju pacientky, aj ja som sa jej ozvala a nejako nehundrala ze odkial mam cislo...ale v istom zmysle chapem a mas pravdu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre