MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

edith80
19. feb 2007

monika: jasne, napisem hned svoj postreh, ale uz teraz vidim, ze je to zlaty clovek, ked vidim tych chlapov doktorov, taky mrozi len zazeraju a mile slovo nemaju, samozrejme ak by bola obalocka bolo by aj mile slovo.... no nevyjadrujem sa.

dankaa: kazdy tyzden k nej chodim, na prietoky, meria malicke, pozera plodovu vodu a taaaak. Ved uz aj ty pomaly zacnes kazdy tyzden chodit.

dankaa
19. feb 2007

na bud.týžden idem na monitor,prietoky mam v poriadku,teraz má Nina už okolo 2330 g!a tvaricku nam ukazala-bola fakt trpezlivá 😉

dankaa
19. feb 2007

a planujes mat nadstandardnu izbu?

edith80
19. feb 2007

trpezliva je a hlavne vidno, ze ju ta robota aj bavi a ze to len tak neodflakne.

dankaa
19. feb 2007

vcera ked nam robila uzv tak tam bola aj mladá sestricka-možno studentka-ucila sa

keby boli vsetci takí doktori ako ona,...

edith80
19. feb 2007

neplanujem nadstandard izbu, to by som na nej bola sama a to by ma nebavilo, ved tych 5 dni tam vydrzim aj bez nadstandartu, hlavne nech je malicky uz pri mne a netreba mi nic viac 🙂

ty si bola uz pozriet aj na novorodeneckom na babatka a izby???

dankaa
19. feb 2007

este nie,ale navrhla mi to doktorka,že niekedy mi ukáže...teším sa.A ty si už bola kuknuť?

dankaa
19. feb 2007

ja tieť nepotrebujem nadstandard.A budes mat manžela pri porode?

edith80
19. feb 2007

ja som nebola este, a teraz uz je to asi aj zbytocne, ved to zazijem o chvilu na vlastnej kozi 🙂 priatela, nebudem mat pri porode, pretoze on je v BA, tam byvame, ja som len dosla porodit tu do KE a hlavne, aby mi nasi pomohli na zaciatok s malinkym. Ale ak nahodou bude v KE a akurat to na mna pride tak mozno pojde ku porodu. Len neviem ci sa to da ked nechodil na pripravu predtym. Tvoj ide????

dankaa
19. feb 2007

moj ide a je to bez problemov-na pripravu nechodíme vobec,ja som na rizikovom - ja sa sama učim dýchať a cvicim panvové dno-manžea som informovala zhrubu co a ako...

edith80
19. feb 2007

ano? vobec nemusi chodit na ziadnu pripravu? tak to sa zajtra spytam pani doktorky ci by bola este moznost aby tam isiel aj on. a neboji sa tvoj manzelik? krvi a taaaak

preco si na rizikovom?

dankaa
19. feb 2007

môj manžel je silnej povahy 😀 ,vcera som sa jej pýtala,ci može byt manžel pri porode a nehovorila,že manžel musi absolvovať nejakú pripravu....

mam nizko placentu a v 6 mesiaci to nebolo velmi veselé.teraz je to omnoho lepsie.Magne mi pomaha 🙂

monika1
19. feb 2007

danka a nevies ci treba dopredu povedat ze bude aj manzel pri porode?Lebo moj zatial nechce ale bohvie mozno ho chytim a nepustim a vydrzi to tam 😀 on teda nie je silnej povahy 😀

edith80
19. feb 2007

fuuha tak to si teda nemala vesele, ale hlavne, ze je uz vsetko OK 🙂 a zachvilocku uz budes mat malinku Ninku v naruci a zabudnes hned na vsetky tie strachy co boli

dankaa
19. feb 2007

moni je dobre ak to povies 🙂
edi ani nevies ako sa neviem dockať...inac ako sa citis?

dankaa
19. feb 2007

edith a nevies nahodou ci ma Rosakova aj gynek.ambulaciu?

dankaa
1. mar 2007

edith ako sa máš?máš to o chvílu...
moni ako bolo po stretku s mudr.rosakovou?

monika1
1. mar 2007

ahoj danka,dnes idem prvykrat za nou za obedom,urobi mi aj sono tak sa tesim ze uvidim drobceka 😵 a vies o tom ze ma ruku v sadre 😕

dankaa
1. mar 2007

ano viem,neviem ci bude fit ked to na mna pride ☹ v utorok sme boli na monitore srdiečka babetka-pozri dotky

monika1
1. mar 2007

jej taky mas zaznam,a pekne brusenko 🙂 no dufam ze ruka bude zhojena kym porodim a vlastne aj ty...no neviem sadra je 6 tyzdnov ci ako 😅 no neviem neviem...

dankaa
1. mar 2007

no uvidime,zacinam mat obavy,že kto pri porode bude okrem nej 😢

dankaa
5. mar 2007

takže mám to zistené-Mudr.Rošáková nemá gynekologickú ambulanciu-škoda 😢

moni na buduci vikend ideme opat na uzv-som zvedavá.

edith si ešte doma?maličké este nie je na ceste?

ináč nasa malicka sa bude volat Lenka-po dlhej debate s manželom...

nezabudka84
18. mar 2007

Ahojte zenuse, ktore ste rodili v novej.Co mi treba zbalit a kedy ba som mala ist oslovit Dr,Rosakovu, ze ju chcem k porodu?Dakowam 😀

milliigoret
29. máj 2007

ahoj baby.len chcem prispiet info o tom,ze ako je to s,,prispevkami,, pre lekarov.neviem kam to mam napisat ale tu som o tom citala.poplatok nemocnici 5000,- sa plati v rozmedzi od 2 tyzdnou pred porodom/terminom/ az do 3 dni po porode.nic sa nemusi platit do predu.podpisuje sa na to aj papier,ze ste dohodnuti s vybranym lekarom.ten papier nosite az do porodu v teh.knizke-resp stale so sebou.poplatok sa neplati vtedy ak porodite na lekarovej smene,pri okamzitej/urgentnej/ pomoci,kedy sa nestihne lekar z domu dostavit do nemocnice a odrodi vas ini lekar.a neplati sa ani vtedy ak zrusite podpisanu zmluvu a to aj bez udania dovodu,samozrejme pred terminom.

milliigoret
29. máj 2007

vim to na 100 pro,lebo som to podpisovala pred mesiacom,nakolko mam tiez vybrateho lekara.a k tomu ,,prispevku do vrecka,,neviem ako ostatni lekari,ale moj zatial nechcel ani flasku,peniaze sme mu ani nedavali.vraj ak vsetko dobre dopadne,radsej az po porode.poradila mi ho svagrina,ktora uz ma 3 deti.prve-stara nem.,dalsie 2-nova nem. pri tom mojom .po prvom porode povedala,ze nikdy viac.po tychto dvoch by rodila aj kazdy rok.starostlivost lekara na jednotku,porod tiez.a tiez mala podpisane zmluvy,ale stale jej to urobil tak,aby rodila na jeho smene.tk to len moje info.dobru noc

dankaa
30. jún 2007

takže vám pisem po pekne dlhom case....budem strucna-druhe dietatko budem rodit urcite pri tejto pani doktorke. 😉

osa
4. feb 2008

skvela doktorka 😉

mirka8429
17. feb 2008

ahojte...aj ja by som chcela rodit v novej nemocnici..lezala som tam asi 2 tyzdne..a su tam naozaj dobri doktori....aj MuDr Rosakova...ona ma prijimala a bola velmi mila..a nema tu niekto skusenost s doktorom Adamom?diiik

dankaa
26. feb 2008

ahoj,mudr.Adam z pocutia je vraj tiež v pohode...

mystery7
11. jan 2009

kocky, nematte nejake nove info? robi este ta doktorka v novej nemocnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre