MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

lenny
16. jan 2007

no my sme tych lekarov tak vychovali, v tom mas pravdu....

yesno22
16. jan 2007

lenny omyl, nie my...nasi rodicia a stari rodicia, len v tom pokracujeme... 😀

miriam17
16. jan 2007

ahojte ja som rodila v novej nemocnici ..no meno doktora sa nepmetam ..al emy pripadl trosku ako..teply.... 😅 ..no tak a o n bol dobry a od nas poial vie si napytla nik obalku

ramzesa
6. feb 2007

...u Rozpravku sa rodi za rozpravkove ceny... 😀 😀 😀

lara1znk
6. feb 2007

kocky, neviete mi poradit kde v KE sa este robi 3D uzv a mozno za nizsiu cenu ako u Dr. Rozpravku?

ramzesa
6. feb 2007

Ja som bola na 3D pred rokom a vtedy sa robil len v starej nemocnici. Robil mi ho Dr. Rozpravka za 1000 cku. To co tu citam, ze za 3000 cky ma soklo 😕 . Tolko by som za to nedala. Aj tisic je dost. 😠

lara1znk
6. feb 2007

to za rok si takto zvysil cenu? 😒 ved aj ja som prekvapena, aj ked pre nas je to stale lepsie lebo zijeme v UK a tu sa za to plati az £200 ale stale sa mi to zda privela, zvlast ked v Hlohovci to stoji 600 Sk

ramzesa
6. feb 2007

Pri syncekovi nam robil USG jeden zlaty Dr.v novej nemocnici, kt. za to nevzal nic (vraj nie su komercna spolocnost 😅 ). Bol to sice obycajny USG, ale tak kvalitne nam ho spravil, ze vsetko pekne vidno. Este nam aj vsetko popisal.Doniesli sme si iba videopasku. Bolo to pred troma rokmi. A zaznam je o dost dlhsi, ako ten co stal tisicku.

dankaa
7. feb 2007

ahojko,

ja chodím prave k Dr.rosakovej-pocula som same chvaly na jej osobu a aj sa tesim,že odrodí nase dievcatko 🙂najbližsie sa chystamne 18.2. som zvedava,co vsetko zistime...

dankaa
12. feb 2007

je tu niekto kto chodí práve k tejto milej pani doktorke?

dankaa
12. feb 2007

možno niekto porodil práve s pomocou tejto pani doktorky... 🙂

dankaa
12. feb 2007

ahoj lara !

pokial dobre viem tak jedine v starej nemocnici sa robí 3D ultrazvuk-MUDr.Dankovčík

dankaa
13. feb 2007

kosicanka pridaj sa k nám 😉

monika1
13. feb 2007

danka a ked sa tak priamo spytam...kolko date do obalky ked vas ona odrodi? 😕 je to nejake oficialne cez pokladnu alebo len tak...

kosicanka1
autor
13. feb 2007

jeeej - no som tu 😉
hlasim sa k dr. rosakovej

dankaa
13. feb 2007

no cauko,

si v správnej téme 🙂

monika my sme jej nic nedavali 🙂

monika1
13. feb 2007

no ale danka ani po porode nedate?ci ako je to teraz...

kosicanka1
autor
13. feb 2007

danka - ja viem, ze som v spravnej teme - ved som ju zalozila 😉
monika - tych 5000 ide do pokladne oficialne, z toho 1000 ostava nemocnici a 4000 dostane pani lekarka oficialne k vyplate do vyplatnej pasky
take su moje info
ja budem mat 5000 poplatok odpusteny, takze predpokladame, ze celych 5000 jej dame "do obalky"

dankaa
13. feb 2007

ked porod dopadne v poriadku a budem spokojna/co si myslim,že budem/rada by som sa jej financne odvdacila,neviem,ci to bežne prijíma...Ak náhodou ma to chytí v den ked nebude mat službu,myslim,že vtedy sa oficialne plati,ale radsej sa jej priamo opýtam

zuzka111111
13. feb 2007

kosicanka 1 velky omyl 5000 sk oficialnych v pokladni sa deli uplne inak 4000 ostava nemocnici a 1000 ide lekarovi to viem 100% nooo ...a kedze my sme rodili mimo sluzbu lebo si lekar myslel ze prvorodicka bude rodit 12 hodin a ja za 2 hod som porodila tak (hovoril ze to sme mohli aj cez obednajsiu prestavku 😀 )takze 5000 ostalo v nemocnici a este 4OOO sme mu dali do obalocky takze 8000 sme zacvakalai a poviem vam oni to cakaju a ja som to dala pred porodom aby sa snazil nie po to je blbost ...jednej tam dobre dokalicil dieta ale nemala vobec vybaveneho lekara a nechali ju trapit hrozne dlho no hruuza a nakoniec est evsetko zvalili na nu ze nespolupracovala po 24 h kto by vladal ... ☹

curly1983
13. feb 2007

akoze zuzi toto co tu pises je teda dost strasne....takze ked nic nezaplatis tak starostlivost ziadna ???

kosicanka1
autor
13. feb 2007

fuuuha zuzka - tak to delenie je potom na figu ☹
a nie je este nieco take, ze ked dohodnuty lekar nepride k porodu, tak ti 5000 sk vratia?

andrea.m
13. feb 2007

no zuzka ked ťa tak čítam...zaltý môj prešov...ja totiž 8000sk nemám nazvyš nemala by som čo šupnúť do obaločky

dankaa
13. feb 2007

zuzka,ja poznám ohlasy na Mudr.Rošákovú.Chodíme k nej od 19 tt a je velmi starostlivá,pýtať sa alebo dávať jej peniaze je vhodne pred porodom v správny cas...neviem kde si ty rodila,ale ja som v správnych rukách 🙂

curly1983
13. feb 2007

podla mna spravny cas na davanie penazi by nemal byt nikdy !!!!

kosicanka1
autor
13. feb 2007

danka - ja tiez asi dam pred porodom - pre istotu 😉

monika1
13. feb 2007

curly to je aj moj nazor ale my to nezmenime ked im nedame,prave naopak a tu ide ani nie o nas ako o zdrave dieta...
a neviete aky je postup ked chcem k nej prejst?To ma musi za nou poslat moj gynekolog?

zuzka111111
13. feb 2007

ja som bola tiez v spravnych rukach ale prave ked sa o teba zaujimaju a staraju tak aj nieco ocakavaju rodila som v novej a poviem vam ze som cakala ze ked mu asi 3 dni pred porodom dame obalku bude sa hrat ze nechce alebo tak a on to v pohode zobral a povedal ze kazdy chce mat istotu aj ked je perfektny sikovny a viem ze aj bez obalky by ma odrodil ale cakaju na to ...potom ma chodil pozerat aj cely cas co som bola v nemocnici daval mi navyse vselijake roztoky na zahojenie ...masiroval mi hradzu pri porode co by iny nerobil urcite a chcem pri nom aj druhe odrodit ak sa na jedno este pustimmm.... takze je to svinstvo ale doktor na to prodte caka ak si ho oficialne vyberies.... potom som nemala problem mu aj o jednej rano zavolat ze tam ma boly a lebo tam a pridiel pozrel bez priblemu stevovi vsetko vybavil co sa tykalo otca pri porode vsade ho bral proste nikto ani necekol

dankaa
13. feb 2007

kosicanka ale to je samozrejme !len sa o tom nehovorí...vies mne tú dokrtorku odporúcila jedna známa cez anesteziologicku tiež v novej nemocnici a tá anesteziologicka mi pred pár rokmi velmi pohohla so zdravotnými problémami 🙂

monika1
13. feb 2007

takze aby ste to zhrnuli: date jej obalku pred porodom aby vas ona odrodila a plus este oficialne nemocnici do pokladne 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre