MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

junovka
11. jan 2009

Pred mesiacom som ju videla v nemocke, tak asi ano. 😉

katarinagk
20. jan 2009

Ahojte , ano, robi, mam na nu aj cislo, ak by bolo treba-IP a naozaj mozem len odporucat.....

mystery7
20. feb 2009

stale sa nemozem dovolat mudr. rosakovej, neviem, ktora kocka mi davala cislo ☹

kocky ako sa dostanem k mudr. rosakovej? to ju musim len v nemocnici zastihnut?? Ja sa v novej nemocnici vobec nevyznam, ako sa da k nej dostat? mozete mi napisat polopatisticky? vdakaaa 😉

monika1
20. feb 2009

mystery skus je volat az podvecer okolo 18tej,mne stale tak kazala volat a zastihnes ju na 16 a 17poschodi tam sa popytas sestriciek ale je to behacka zhanat ju

lovacka
20. feb 2009

urcite robi ale ma toho veka ja som tam lezala mesiac a resne volat jej treba podvecer a najlepsie je ist asi priamo za nou aspon po ten prvy osobny kontakt

mystery7
20. feb 2009

vdaka za rady, ja som sa s nou chcela prave dohodnut telefonicky n aprvej navsteve aby som tam neprisla na 5x kym ju zastihnem 😉

lovacka
20. feb 2009

ja som ju zastihla v nemocnici na prvykrat okolo obeda som u nej bola a nebol ziaden problem.podla mna je lepsie ak ti da ona na seba kontakto ako ked mas od niekoho ineho pokial ti ho sama nenavrhne

mystery7
20. feb 2009

no toje tiez pravda, ale ja nemam vela casu behat po nemocnici a hladat ju, byvam v ke a pracujem v PO ☹

lovacka
20. feb 2009

no mystery ja som ju nasla asi za 5 minut fakt ani som na nu dlho necakala asi dalsich 5 minut

quetinka
21. feb 2009

ahoj, ja som pri nej rodila, a to ze je najlepsia uz ani pisat nebudem, to tu uz popisane bolo, teraz ju nezastihnes, je na jarnych prazdninach so svojimi detmi

lovacka
22. feb 2009

quetinka
ja jej mam dnes volat nehovorila nic ye bude na prazdninach.bola mimo asi pred dvoma tyzdnmi na tyzden le nemam info ze zase by mla byt mimo

mystery7
23. feb 2009

lovacka: ked sa jej dnes dovolas, daj prosim vediet. Nech jej nevolam zbytocne 🙂 dakujeeeem

lovacka
8. mar 2009

ahoj mystery tak som bola v piatok za nou takze kludne jej zavolaj kolo vecera alebo potom kolo obeda za nou zajdi v niektory den

mystery7
8. mar 2009

dakujem velmi pekne za rady 😉 potom ti dam vediet ako som dopadla.
tento tyzden jej skusim volat a buduci by som za nou chcela skocit 😉

mystery7
17. mar 2009

nikto tu nechodi? zaujimalo by ma kolko ma tak asi rokov rosakova? a ako vyzera?

lovacka
17. mar 2009

rosakova moze mat okolo 40 rokov a ako vyzera?hmmm ma blond vlasy take spinave blond skor a je asi 170cm vysoka a mila ale to ti ju na oddeleni najdu sestricky 🙂

mystery7
17. mar 2009

vdaka 😉 ja len preto, aby som mala redstavu koho cakat. hlas mala prijemny a aj do telefonu bolo prijemna, aj ked sa evidentne ponahlala

lovacka
17. mar 2009

ona je stale prijemna 😉

mystery7
17. mar 2009

dufam, ze sa s nou dohodnem a vsetko bude ok. skoda, ze nema aj ambulanciu.
po porode planujm odist od mojej dokiny, tak budem zhanat nejaku inu .

lovacka
17. mar 2009

no ja asi ak budem menit moju dokinu tak pojdem k hoppanovi
nevies nieco o predporodnej priprave?

mystery7
18. mar 2009

neviem o aku pripravu mas zaujem.
viem ze jedna je rozbehnuta v stonoze na trebisovskej ulici - ale tam mi to nevyhovuje casovo a je to dost dlhe

jedna sa mala rozbiehat aj teraz v marci, len uz neviem kde presne

radsej by mohli urobit nieco v nemocnici

macina31
27. apr 2009

BABY ESTE STALE NECHAPEM AKO JE TO S VYBAVOVANIM DOKTORA?OFICIALNE ZAPLATIM 5000 NEMOCKE PLUS MU ESTE AJ DO VRECKA?A KOLKO?VIDELA SOM TU NEJAKE SUMY ALE TO BOLO Z ROKU 2007 TAK BY SOM RADA VEDELA AKO JE TO TERAZ.

PREDPORODNU PRIPRAVU LOVACKA ROBIA AJ V STAREJ NEMOCNICI.ALE BEZ PARTNEROV.ALE JE TO TAM SUPER 🙂ODPORUCAM

mystery7
28. apr 2009

ked si to vybavujes oficialne, tak uz potom nemusis davat do vrecka. Je to len o tebe. ja dam normalne oficialne a hotovo. ja som v zivote ziadny uplatok nedala a vobec si to ani neviem predstavit, by som vobec nevedela ako na to 😅

simona1906
22. jún 2009

Ahojte, chysta sa niektora rodit u dr.Rosakovej v july ??? Neviete kedy ide na dovolenku ???

lovacka
23. jún 2009

simona kuk IP 😉

cervina
4. aug 2009

ahojte 🙂 zaujimalo by ma ci tato pani dr rošakova berie pacientky aj na bezne gynekologicke prehliadky, preventivy a tak ....lebo momentalne nehladam este porodnika 🙂 ale si myslim ze je asi lepsie mat niekoho staleho kto ma bude poznat a nie len ze potom prejdem tehotna k inemu porodnikovi ....no zaujimal by ma vaš nazor a teda aj to ci berie pacientky a tak 🙂 dakujem za odpoved 🙂

susisus
11. aug 2009

Tak som si poctivo prečítala celú tému a idem teda k doktorke Rošákovej, dúfam, že ma vezme 🙂

lovacka
12. aug 2009

cervina dr Rosakova nema ambulanciu

susisus
12. aug 2009

Vzala maaaa 🙂 A musím potvrdiť, že je naozaj veľmi milá, teším sa, že budem rodiť u nej 😉

phillippa
3. apr 2010

ahojte chcela by som sa opytat kedy je treba kontaktovat doktorku R? Robi celu prenatalnu starostlivost od potvrdenia tehotenstva po porod alebo len porod? mozno hlupe otazky ale majte strpenie 🙂) v tomto smere som nova 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre