MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

mojinecka
10. jan 2013

@michaelapillarova Ahoj ja som zo starej a rodila som v novej 🙂 Opakovane u Dr. Rošákovej, bola som s ňou spokojná. Starala sa o nás pred pôrodom, počas pri mne sedela a po pôrode chodila každý deň na izbu. A novorodenecké je v novej tiež dobré, hlavne JIS - osobná skúsenosť ☹ A tie kolegyne by sa ti zišli, napr. keby niečo došlo, donesú hneď ...mne tak kamarát od vás v lete doniesol ventilátor 🙂

reni1512
25. feb 2013

@mojinecka ahooj, mozem sa opytat ci si si zazmluvnovala tuto dr? mala by som rodit v juli a neviem ci je na letne obdobie a tak vseobecne zazmluvnovat lekara alebo nechat to tak.. ci sa postaraju aj ked mam porodnicku..vdaka 🙂

mojinecka
25. feb 2013

@reni1512 ahoj, na tvojom mieste ju oslovím niekedy v máji. To už musí vedieť, kedy berie cez leto dovolenku, aby sa rozpisali služby atď....A buď ti povie, že v tom čase ako máš pôrod tam bude alebo si vybavíš niekoho iného. S tým zazmluvnením, by som teraz ešte počkala. A ak máš niekoho zazmluvneného, tak volajú jeho. Samozrejme, ak sa nejedná o akútny stav, ten rieši ÚPS.

reni1512
25. feb 2013

@mojinecka aaaha, super, som rada ze si napisala.. a keby som si ju zazmluvnila plati sa az po porode? lebo ja vobec neviem ci sa to oplati, alebo to nechat na lekara ktory bude mat sluzbu.. dakujeem 🙂

mojinecka
25. feb 2013

@reni1512 Platí sa až keď ťa prepúšťajú, aj s izbou a prípadným poplatkom otecka pri pôrode. Pri poslednej gravidite nás sledovala iba ona od 30W, teda okrem môjho gynekológa. Tým pádom vedela posúdiť dynamiku nálezu. A tesne pred pôrodom som za ňou chodila do každej služby. Inak ťa vyšetruje lekár na CPO a tí sa môžu striedať.....ja vidím pozitíva v tom, že sa venuje jeden človek. Ešte máš času porozmýšľať 🙂

reni1512
25. feb 2013

@mojinecka dakujem veelmi pekne 🙂

mojinecka
25. feb 2013

@reni1512 za máličko, držím palce, nech to dobre dopadne. Kukla som tvoj fotoblog, prešla si si svojím, zaslúžiš si byť šťastná a mať krásne a zdravé bábo. Tak nech to výjde 🙂

reni1512
25. feb 2013

@mojinecka jeej, dakujem ti velmi pekne!!! aj vam vela zdravia a radosti v rodine 🙂 ! dakujem

nikolka2
25. feb 2013

@valika_val Ja viem , ze ma dvoch synov ,,rodila som u nej sice pred 6 rokmi dceru ,,mala som aj syna pri nej rodit , ale nestihla prist ku porodu ...ona je taka jednoducha zena podla mna ,,,ale rada sa paradi ,,vzdy vyzerala tak pekne ked nebola v bielom 😉 A ja odporucam novu nemocnicu ,,,ja som sa tam citila super ,,aj personal bol v pohodicke 😀

hanka760
5. mar 2013

Ahojte mamicky a dobre rano prajem. Ja som sa bola vcera prvy krat objednat v novej nem. KE na monitoring. Nemam vybaveneho lekara v novej nemocnici a ani neviem ako sa o to ziada pravdu povedat. Chodim ku gynekologovi MUDr. Jan Adam - on mi nepovedal, ziadne mena - takze som zmatena kedze na monitoringu v novej nem KE robia iba toto na 2.posch pokial viem a netusim ako sa mozem dostat ku gynekologom na 16.posch ...to je iba po znamosti alebo musite uz mat niekoho dohodnuteho? Termin porodu mam 8.Aprila 2013 - viete mi prosim Vas poradit? Dakujem.

reni1512
9. mar 2013

@hanka760 ahooj 🙂 aj ja chodim k Adamovi..ak ta poslali na druhe tak fajn, tam sa stale robi monitoring na druhom, tam je prijem gynekologie, ak chces lekara nejakeho sama musis za nim ist, ak nie tak kto bude mat sluzbu, ale tam podla mna zly lekar nie je (okrem dr fialovej co som pocula, ale ci aj ona rodi netusim)

hanka760
11. mar 2013

@reni1512 🙂 🙂 🙂 dakujem za odpoved tak uvidim ako sa bude vsetko vyvijat

nia123
12. mar 2013

Ahojte, chcem sa opýtať či MUDr.Rošáková je normálna gynekologička alebo sa špecializuje na mamičky, budúce mamičky a porody? Hľadám si nejakú naozaj dobrú doktorku kt. ku svojej práci pristupuje zodpovedne. A ešte jedna otázka či berie aj dospievaúce dievčatá (od 17-19)? Ďakujem za odpoveď. 🙂

katuuska
20. mar 2013

zdravim vas 🙂 chcem sa opytat ako to v novej nemocnici funguje, kde zozeniem nejake kontakty na lekarov, ktori tam robia poradnu? resp. iba tam pridem alebo sa mam niekede objednat? na nate som nic nenasal 😒 dakujem za rady 😉

zdenus11
24. apr 2013

@katuuska
@nia123 pri Rošákovej som odrodila obe detičky, skvelá doktorka, obrovská podpora pri pôrode, pomáhala ako sa dalo, povzbudzovala, bez jej pomoci by som sa určite trápila oveľa dlhšie.....to je jej veľké plus....ale na druhej strane, veľké mínus je to, že jej vkuse zvonil telefón, volali jej pacientky, takže si mohla vyberať a nemala čas, večne sa niekam ponáhľala, zavolajte mi v pondelok, ked som jej volala, jaj zavolajte o 2 dni.....jaj zavolajte zajtra a dohodneme sa a tak dookola, ale oplatilo sa na ňu čakať. Ja som po ukončení poradne volala rovno jej, mala som číslo od známej, ale viem,že ak nemáte "vybaveného" lekára tak sa objednáte na gynekologickej ambulancii a tam ste sledovaná... Keby ste niektorá potrebovali, mám na Rošákovú telef. číslo...🙂

katuuska
26. apr 2013

@zdenus11 dakujem za infosky 😉 no zatial som objednana do poradne 2.5. tak uvidim ako to prebehne 😉 zazmluvnit si lekara nechcem tak budem asi len tajne dufat, ze bude mat sluzbu ona 😀

ninkova
16. máj 2013

Prosim Vas zhanam telefonny kontakt na Dr. Rosakovu, neviete mi pomoct, do sukromnej posty?

45alenka29
20. jún 2013

@zdenus11 dočítala som sa, že máš tel. kontakt na Dr. Rošákovú mohla by som poprosiť?

lenkaherc
18. júl 2013

@zdenus11 ahoj.chcela by som ta poprosit o cislo na Mudr.rosakovu.chcela by som rodit pri nej,ale neviem najst na nete cislo .dakujem

simonne1
16. dec 2013

takze ako to je ked som si vybrala Novu nemocnicu na porod. Kde mam najskor ist na to druhe poschodie a objednat sa na monitor?

janka3233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salma10
1. jan 2014

@zdenus11 Ahoj, na úvod želám šťastný Nový rok a tiež by som Ťa rada poprosila o tel. číslo na Dr. Rošákovu, ak Ti to nevadí. Ďakujem

lubka81
7. jan 2014

Čaute baby, vedeli by ste mi niektorá napísať aký je Mudr. Adam pri pôrode? A koľko dnes stojí taký pôrod v Novej nemocnici, resp. u neho alebo u Mudr. Rosakovej?

simonne1
8. jan 2014

@lubka81 to by aj mna zaujimalo kolko stoji porod 🙂
Ked ste rodili u Rosakovej davali ste jej nejaku pozornost? Zaujima ma ci sa neurazi ked jej nieco dam alebo tak.

reni1512
8. jan 2014

@lubka81 ahoj, Adam viem o tom ze uz nerodi, ma len ambulanciu...ale ak chces naozaj vyborneho lekara, tak primar Mikolaj 🙂

lubka81
8. jan 2014

Adam nerodi? A ja k nemu chodim do ambulancie, no, to si ma prekvapila. 🙂 Vedela by si mi opísať Mikolaja? Aký je a pýta si? 🙂

mimina00
18. feb 2014

nevie niekto email na Rosakovu,nechcem ju otravovat telefonom 😅

mimina00
20. feb 2014

@zdenus11
@katuuska
@simonne1
@janka3233 ahojte nemate email na rosakovu?myslite ze bude mat na mna cas,chcem sa jej ozvat a ist ku nej ale neviem ci uz nema moc plno...

zdenus11
20. feb 2014

@mimina00 e-meil nemam, ale ked jej zavolas ona ti povie co a ako...ja som jej tiez len volala a opytala ci ma vezme, podla toho sa zariadis.

mimina00
20. feb 2014

@zdenus11 a mozes dat cislo,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre