MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

zuzka111111
13. feb 2007

poznam rosakovu je taka mladsia nie??? take nejake cervene vlasy ma alebo melisr alebo nieco take nie??? ci nie??

kosicanka1
autor
13. feb 2007

zuzka - som sa uz skor pytala, ci nie je este tych oficialnych 5000 sk tak, ze ked dohodnuty doktor nepride k porodu, tak ti ich vratia?

zuzka111111
13. feb 2007

ano ked nepride tak ti ich vratia lebo ked porodis v jeho sluzbe

curly1983
13. feb 2007

monika ja viem, ze nejde tak o nas ako o nase deticky. Ale co mamicky, ktore naozaj nemaju tych 5000,- ???? 😕 😕 😕 Je to jedno velke svinstvo a tot je moj nazor ! Clovek aby si kupoval doktorika aby bol mily, ustretovy a neviem co este. Kde to sme ? Nieje to nahodou jeho robota a nedaval nahodou nejaky slub ked sa stal lekarom ???? Ved to je ako keby som sla do obchodu a musela zaplatit pokladnicke aby mi nablokovala tovar !

monika1
13. feb 2007

curly mas svatu pravdu 😔 a ako pisala zuzka nase babicky ich tak naucili a my to nezmenime a musime sa len prisposobit a este placu ze maju nizke platy 😠 ale je to sila ze nieze musim sporit na dieta a na vybavicku a vsetko okolo ale este aj na porod...

andrea.m
13. feb 2007

curly svätá pravda 😀 no v obchode by som sa na to vyprdla...nenablokuješ?berem zadarmo 😀

dankaa
13. feb 2007

zuzka ona je blondýna-má melír a je to mladá lekárka-dcéra MUdr.Bobera-chirurg

curly pre nás je to tiež velký peniaz a pomožu nam rodicia a svokrovci

zuzka malicku vám kto odrodil?

zuzka111111
13. feb 2007

dr hoppan aha uz asi viem ktoraa ona je zlatunkaaa

curly1983
13. feb 2007

monika veru nezmenime.....

andrea 😀 😀 😀 😀 😀

dankaa
13. feb 2007

nechcem ju len vychvalovat ale naozaj sa o nas stará 🙂

monika1
13. feb 2007

no baby hrozne ju chvalite,musim sa k nej nejako dostat...

curly1983
13. feb 2007

no dankaa a dala si jej uz nieco ? ? ? 😕

andrea.m
13. feb 2007

dankaa no neviem si predstaviť žeby som pýtala prispieť na pôrod od svokrovcov dôchodcov,alebo od mamky ktorá z minimálnej mzdy financuje 2 študentov.okrem toho lekári na to nemajú morálne právo.

dankaa
13. feb 2007

ja som od nich nepýtala,to oni sa ponúkli a okrem toho moji rodicia obaja pracuju a a svokrovci si žiju ako.... 😀

dankaa
13. feb 2007

curly este nie,ja si už nejako poradím 😉

dankaa
13. feb 2007

samozrejme už boli nejaké hmotné prezentíky 😀

andrea.m
13. feb 2007

dankaa...tak to je iné...žični svokrovcov 😉

curly1983
13. feb 2007

no vidis dankaa....toto je super pristup lekarky. Nic si jej nedala a takto pekne sa o teba stara !!! tak to ma byt 😉

megustas
13. feb 2007

k teme platenia za porod....my sme dali 10 litrikov lekarovi...je to dost ale ja som aj dlho lezala v novej nemocnici,cize tiez mi bol nonstop k dispozicii...treba nasporit peniazky aj pre sestricky lebo aj tie cakaju...a ak budete stedre budete na tom lepsie ako ine osadenstvo v porodnici...
manzel za mnou chodil kedykolvek a bol so mnou tak dlho ako len chcel,nikto si nedovoli povedat nic na to(citila som sa tam ako v sukromnej nemocnici)
k mudr.rosakovej...je ozaj super a jej otecko je tiez velmi velmi milucky...poznam ho uz od malicka, cize ma po kom byt super 😉

dankaa
13. feb 2007

😀 ada treba sa správne vydať...ale srandujem,žijú si priemerne.ale vies výdavky extra nemajú,deti majú samostatné a od kedy zistili,že bude vnúča tak sa vsetci "pobláznili" 😀

andrea.m
13. feb 2007

no megustas ja tiež robím v novej len o pár poschodí nižšie a v živote by ma ani len nenapadlo niečo čakať a podľa toho sa starať o pacošov...ako vidím musím sa ešte veľa učiť

curly1983
13. feb 2007

megustas, normalne som sa pobavila natom co si napisala...teda nic v zlom. Ale toto: treba nasporit peniazky aj pre sestricky lebo aj tie cakuju...a ak budete stedre budete na tom lepsie ako ine osadenstvo v porodnici....

no nic od dnes zacinam sporit !

megustas
13. feb 2007

tak zrejme na najvyssom poschodi si ziju na vyssej nohe 😀

kosicanka1
autor
13. feb 2007

curly, ale megustas ma bohuzial pravdu, kamoska co tam rodila, vravela, ze to bolo az trapne, ako zmenili sestricky pristup za par kavy, dezertiky, cokoladky a pod. manzel odniesol do sesterskej izby jeden darcekovy kos plny takych prezentikov a od tej chvile sa uplne zmenili, chodili okolo nej ako s nasolenou ritou, starali sa, pytali sa ci nepotrebuje pomoct s babetkom a podobne.
smutne, ze kava a cokolada takto zmenia pristup sestriciek. 😠
ja odnesiem sestrickam urcite tiez, tych par stovak som videla aj uvidim 😉

dankaa
13. feb 2007

megustas všetko závisí od okolností,ved nejako bude a to malicke za to stojí...je to vela penazí,ale na to nepozerám 😉

ada a na akom oddelení pracujes?

yesno22
13. feb 2007

megustas, tomu sa hovori vysokohorsky priplatok 😀
inak, mojej mamke sa uz snivalo ako chysta balicky pre sestricky do porodnice 😅

curly1983
13. feb 2007

kosicanka ja nehovorim, ze to tak nieje....preto pisem, ze zacinam sporit

kosicanka1
autor
13. feb 2007

no idem aj ja kupit dnes prasiatko a zacnem tam nieco hadzat, nech sa potom neosalim 😉

danka2
13. feb 2007

ahojte dievčatá 🙂 Andrea musíme sa toho ešte vela učit. Hned ako nastupim do roboty na tom začnem makat 😀

megustas
13. feb 2007

dankaa ved jasne ze nejak bude...a pri nej sa nemas coho bat...pocas sekcie ona so mnou cely cas srandovala 🙂
yesno no vies,mentalita cloveka spociva v tom,ze si mysli ze ked zacvaka tak sa nic nestane...akasi poistka 😀 aj ked je samozrejme ze to tak nie je
ale ako moj manzel hovori: aj lekari musia nieco žrať 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre