MUDr. Skladaná Darina. Aké máte skúsenosti?

cervena_ciapocka
17. jún 2008

Prepacte, ze zas zakladam novu temu.
Tuto lekarku (MUDr. Darinu Skladanú) mi tu odporucala jedna mila zienka (z temy kosicanky...) 😵
Ordinuje na poliklinike na Mäsiarskej ulici v Kosiciach.
Chodi do tejto ambulancie este niekto? Mate nejake skusenosti s touto lekarkou? Alebo s inou z tejto ambulancie?

babica1
18. jún 2008

Hľadaj ďalej...... 😒
Ale keď si písala o tých dvoch doktoroch, prečo nechceš k nim chodiť aj na gynekolog. ambul.? Vraj od 1.vého budú otvárať...
😉 😉 😉 😉 😉

cervena_ciapocka
autor
18. jún 2008

preco mam hladat dalej?

babica1
18. jún 2008

Hľadáš pre seba to najlepšie predsa. 😅

cervena_ciapocka
autor
18. jún 2008

mas s nou (nimi) nejake skusenosti?

babica1
18. jún 2008

áno, ale nebudem nich písať... zájdi, pozri sa, zhodnoť situáciu a rozhodni sa 😵 😵 😵 😵 😵

viabella
3. sep 2008

ahoj, ja do tejto ambulancie chodim niekolko rokov, este ked to bola ambulancia Mudr. Adama a som spokojna, mozem povedat, ze mi naozaj vzdy vysli v ustrety. Niekolko mojich znamych tam tiez zacalo chodit a su spokojne, uz sa tam necaka, maju system objednavania, potrebne alebo mnou pozadovane vysetrenia mi vzdy bez problemov spravili a paci sa mi aj ich pristup, nie su chladne povrchne pani doktorky...stale sa porozpravame, obcas zasmejeme a ked som mala problem aj som si poplakala a milo ma doktorka prekvapila ludskym pristupom...ja som spokojna, ale treba skusit a rozhodnut sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre