MUDr.Škurla, Šustekova. Je dobrý?

lilusikkk
26. sep 2009

Ahojte, nemate niekto skusenosti s MUDr.Skurlom zo Sustekovej? Viem, ze ma v ambulancii vela zien, ale je dobry ako odbornik?
Dak.

lilusikkk
autor
26. sep 2009

🙂 🙂 🙂 nic konkretne o nom som tam nenasla 😉

dzovana
27. sep 2009

Ahojte,
ja chodim k dr. Skurlovi. Som spokojna 🙂 A mam stastie, vzdy ked k nemu pridem, cakam len chvilku...

zixi_1
30. sep 2009

Ahoj Lilusikkk. Ja chodim k doktorovi Skurlovi uz roky a som spokojna. Mozno by sa ale mohol viac usmievat 🙂

lilusikkk
autor
30. sep 2009

dakujem zixi. Prosim ta a plati sa nieco u neho? Dak.

zuzuxx
30. sep 2009

ahoj, aj ja k nemu chodim. Je v pohode, ale moc toho nenarozprava, aj ked sa pytam, tak su to take nemastne neslane odpovede 🙄

lilusikkk
autor
30. sep 2009

no nic, zajtra k nemu idem, uvidim 🙂 napisem 😉

lenka19822
1. okt 2009

lilusikk ja k nemu chodim cele tehotenstvo a som spokojna. Je to porodnik a vyzna sa. Jedna nevyhoda je, ze sa tam rano vzdy dlho caka. Chod radsej poobede.

lilusikkk
autor
1. okt 2009

dakujem Leni. idem dneska k nemu, tak uvidziiime 🙂 😉 Drzim palceky

kape
1. okt 2009

Ja som k nemu chodila a pocas tehotenstva som presla k inemu lekarovi, stale som mala zle vysledky - vytoky, ja som ich musela upozornovat na to ci nezopakujeme vytery a jedine co som dostala vzdy ako odpoved bolo, ze keby som nebrala cipky co mi predpisoval, ze mozem potratit. Ina gynekologicka mi predpisala nieco ine, co vo vseobecnosti predpisuje skoro kazdy lekar, sa cudovala preco som to nedostala a preslo.
Inak ako pisu baby nemastny neslany, vela nenahovori a vela veci zanho vybavuje sestricka, mal by lekar podla mna. Mam na mysli vysledky testov a podobne, ked sa napr. telefonuje.
A zvykla som si vzdy platit objednanie na konkretnu hodinu, lebo tam byvalo vzdy vela zien.

ninimimi
1. okt 2009

ahoj! aj ja k nemu chodím.je to dobrý doktor no keď niečo potrebuješ vedieť musíš sa ho pýtať lebo on naozaj toho veľa nenahovorí ale má veľmi milú a zlatučkú sestričku.Inak keď som mala zlé genet.výsledky tak bol veľmi ochotný a všetko mi vysvetlil.a ja som tiež platila za objednávky platí sa 10 eur.iba raz som sa rozhodla čakat a už nikdy viac 🙂 má veľa pacientiek

lenka19822
1. okt 2009

Je pravda, ze sa moc neusmieva a treba sa pytat, ale pokial nie je nieco v poriadku urcite sa ozve. A sestricka je tiez zlata.

lilusikkk
autor
1. okt 2009

dnes som tam bola a sestricka sama milota 🙂

lilusikkk
autor
9. okt 2009

Dnes som sa konecne k nemu dostala a bola som velmi milo prekvapena jeho prijemnym pristupom 🙂 vela veci mi vysvetlil, poradil a citila som sa ako klient, ked mi na uvod podal ruku 😝 hned mi porobil vysetrenia, ktore mal takze ja som zatial nadsena 🙂

lusindalulu
9. máj 2011

tehulky chcem sa spytat ohladom ultrazvuku o tohto doktora ... ja osobne som dost skalmana z toho ze pri ultrazvuku ja nic nevidim ... neviem ci je to normlane ale naozaj by som rada videla na monitor na drobca ako rastie ☹ mam 100 chuti sa ho spytat ci aj ja nemozem vidiet lebo on je sam od seba tichy ... ale tak zaujima ma vas nazor...

nikolet_89
28. okt 2011

@lusindalulu ahoj ako vidim ty si uz zrejme aj porodila, ale odpoviemm ti na ten ultrazvuk momentalne uz Skurla ma UZV ako na antolskej a ked chces vidiet svoje dietatko tak s tym nema problem 🙂

ihned13
30. apr 2015

Neodporucam is na 3D/4D ultrazvuk, k Mudr Skurlovi, ma sice na to stroj ale nevie na nom vobec robit, a hlavne sestricka vas bude prehovarat ze najlepsie snimky su okolo 26 tt, ale nie je to pravda, najlepsie 3D/4D fotky video su v 21tt- 23tt, nedajte sa prehovorit, mne robila pri dcere 4D Radma na strecnianskej a uplne krasny zaznam, no a Skurla len plno reci ze mi narobi fotiek kolko chcem a sprepacenim hovno z toho mi urobil, ani len jedno poriadne foto, a ze vraj 4D teraz nevie urobit, no len mam mrzi ze som dala na sestricku, a nedala som si to spravit v 21tt, no co uz cas sa neda vratit spat a tehotna uz nikdy viac nebudem, moja skoda, ale odporucam Radma na strecnianskej,

veronkaj
4. máj 2015

ja k nemu chodím a prešlo som tam pred pár rokmi, mala som aj problémové mimomaternicové tehotenstvo aj iné problémy, sestrička je fakt veľmi milá a ochotná, lekár mi robil uzv aj všetko čo bolo treba a snažil sa a sám od seba mi všetko vysvetlil aj navrhol čo sa dá a čo nie, u mňa spokojnosť, len to čakanie na radu je dlhé

zuzanka3381
14. máj 2015

Ja chodím ku Dr. Škurlovi od januára tohto roku , lebo som počula, že je dobrý gynekológ pôrodník a odborník hlavne na tehotenstvo. Nemám s ním problém. Keď niečo potrebujem opýtam sa, odpovie. Nepotrebujem sa s lekárom vykecávať, Viem, že má veľa pacientiek a má toho dosť.
Ja osobne nepotrebujem fotky a videá z ultrazvuku, malinkú uvidím, keď sa narodí. Pri bežnom ultrazvuku ju vidím. Základ je, že sme obe pod odborným dohľadom. To mi stačí a pokiaľ je ticho, znamená, že je všetko OK.
Sestrička je naozaj veľmi milá a ochotná. Sú dobre zohraní. Takže nemám dôvod sa sťažovať.

nemo78
18. nov 2015

Tak ja vas asi sklamem, ale ja s nim nemam dobre skusenosti. Je dobry akurat tak na preventivnu prehliadku, ked vam nic nie je, aj to spravi ultrazvuk za pol minuty. A mam pocit ze sestricka ordinuje aj za neho. Mne vysli zle vysledky na cyto a sestricka mi u nej v cakarni, kde boli dalsie 2 zeny oznamila, ze je to zle, ze mi musia vybrat celu maternicu, musim podtsupit chemo a radioterapiu, nikdy nebudem mat deti a budem rada, ak nebudem mat uz metastazy... lekar, ked som sa k nemu dostala dnu, mi k tomu nepovedal nic, len ze mam ist na onkologiu, A ked som sa pytala ze co , ako a kam, ze to tu na mna sestricka vyblafla, tak povedal ze nevie, je to na mne, bud na Heydukovu alebo kde chcem. Tak som tam isla a pozerali na mna ako na zjavenie, ze sice vysledky su horsie, ale je to akurat tak na konizaciu...
Neviem, preco som tam po tom este ostala, tento rok na prehliadke mi povedal, ze mate tam polyp, chodte si ho dat niekde vybrat... No a po tomto som si odtial zobrala kartu - poslali novemu gynekologovi akurat tak 2 strany (od predchadzajucich lekarov, co som mala u nich kartu, nedali nic)...takze asi tolko k MuDr. Skurlovi a sestricke....nikdy viac

noemikatka
4. sep 2016

Dobry den chcela som sa spytat ci tento gynekolog berie novych pacientou chcela bi som sa knemu presunut a koljo ma rokou dakujem

noemikatka
4. sep 2016

@lilusikkk dobry pekne by som sa vas chcela spytat podla vas na pan dr. Zoberie jeto sukromnik plati sa unho za nieco dakujem

kristinka.s
17. sep 2016

@nemo78 presne toto iste do body somu neho zazila aj ja. S tym mini alnym rozdielom, ze mne to sestra oznamila rovno do telefonu. Presla som k inemu lekarovi kt ster zopakoval a niiic sa nepotvrdilo. Zazila som tam dokonca siruaciu , ked sestra na celu plnu cakaren oznamila do tel pacientke, ze ma sifilis. V cakarni min 15 zien. Neodporucam nikomu tuto ambulanciu.

smirujuca
17. sep 2016

Tiez s nim nemam dobru skusenost. Ci uz pocas tehotenstva alebo po nom.

alexad
20. sep 2016

Zial mozem len potvrdit, tiez s nim nemam dobre skusenosti. Chodila som do tej ambulancie roky, vzdy pravidelne, dokonca este ked tamboli predchodci pana doktora. No pri poslednej navsteve, ked som si sla len pre recept, mi tam povedali, ze za posledne tri roky nemaju zaznam z prehliadky, len krv + testy, ktore som chcela navyse a teda ani recept dostat nemozem, co som len neveriacky pozerala. Tak nech pockam na vysetrenie v cakarni teraz, kde sedelo dost zien, a objednat ma sestricka nechcela, len mi povedala nech sa zariadim. Tak som sa podakovala a zariadila sa. Kartu poslali k mojej terajsej doktorke a je zaujimave, ze tam nechybali len tie tri roky, ale aj nejake dalsie, na moje pocudovanie.
Ale doktor je tichy, vela nenahovori a mne neodpovedal casto ani na moje otazky. Cize nic dobre pre mna.

autumn11
24. sep 2016

s týmto doktorom nemám dobré skúsenosti. Nič nevraví-je ako nemá ryba, všetko rieši sestrička a keď som mala problém otehotnieť pár mesiacov, tak ma hneď odporučil do centra. Nerobil mi ani len folikulometriu,hormonálny profil. Hneď som ho zmenila.

olivs
22. okt 2017

Ja som s nim mala len tie naj naj skusenosti,velmi si p.doktora vazim,je odborne aj ludsky fakt na urovni,ma skvele vybavenu ordinaciu,..absolvovala som unho svoje prve tehotenstvo a nemala som dovod mu nedoverovat.teraz je zial na dlhodobej pn a ktovie ci sa vobec vrati do praxe..:(veelka skoda:(

djura
2. dec 2017

Už je nebohý... som zistila predvčerom

olivs
2. dec 2017

:((((( RIP

veve_123
21. dec 2017

Neviete co sa s nim stalo? Bol chory? Lebo zda sa mi ze tak nahle zomrel. Pred asi pol rokom som tam bola.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre