MUDr. Štefan Vojtaššák - Poprad. Aké máte skúsenosti?

flos8
15. sep 2009

Ahojte baby...Chcem zmeniť lekára a rada by som vedela aké máte skúsenosti s týmto gynekológom...či je milý alebo nepríjemný...ako sa postavil k problému,ak ste nejaký mali...a či vám pomohol otehotnieť, lebo my sa snažíme už tretí rok a môj terajší na to nejako kašle...dík vám všetkým už teraz...

flos8
autor
15. sep 2009

baby...fakt žiadna nemá skúsenosti???fakt mi na to záleží...

flos8
autor
24. sep 2009

Baby...no ták...vážne s ním nemáte žiadne skúsenosti???

flos8
autor
26. sep 2009

danciacik
26. sep 2009

Ahoj Flos. Až teraz som si všimla túto tému, ja k nemu chodím, celé moje druhé tehotenstvo som k nemu chodila a poľa mňa je to jeden fantastický doktor, veľmi zlatý, poradí, pomôže a na čo sa opýtaš to ti vysvetlí a to fakt lebo ja som mala vždy rianu kopu otázok. 😀

danciacik
26. sep 2009

Mimochodom poznám zopár ľudí, ktorí mali problémy a dosť im pomohol.

livike
1. okt 2009

Ahojte....možete napísať vaše osobné skúsenosti s pánom dr. Vojtašákom???Chodim k nemu do poradne, ale zatial sa mi to s nim nezdá...Je milý a odpovie na všetky otázky, ktoré ma zaujímajú...ale sám od seba mi nič neodporuči, ani o ultrazvuku ma neinformuje, povie iba ze je vsetko ok....Ked chodíte alebo ste k nemu chodili, aký máte názor??? Koľko ste platili za 4D ultrazvuky a dal vám aj tie balíčky ktoré sa zvykli na gynekologiách dávať????Dakujem

zdenocka
1. okt 2009

Ahoj flos,
ja chodim k Mudr. Vojtasakovi. Podla mojho nazoru je dobry doktor. Velmi rada k nemu chodim, je dobry odbornik, vzdy si najde cas a odpovie mi na otazky, ktore ma zaujimaju. Vyhodou je, ze kazdu zenu objednava, takze maximalne, co som ja unho cakala, bolo pol hodinku 🙂.
Livike, mne vzdy povedal vsetko, co na ultrazvuku videl, ale ja som sa aj pytala. Balicek dostanes, ale az v 38 tt 😉 . Neviem, ako casto tebe robi ultrazvuk, ale bezne sa robi 3 - 4 krat za cele tehotenstvo. Mne robil kazdy mesiac, mohla som sa pokochat babetkom v brusku 😵 .

livike
1. okt 2009

Dakujem Zdenocka...
Možno len mne sa zdá...bola som unho asi 3x zatial...a z toho 1x zastupoval iny lekar, lebo nebol práve tam....Tak možno že je dobrý...Ja som k inemu ešte nebola...Kedze je to prve tehotenstvo, tak by sa mal viac informovať o mojom stave, a podrobne mi o ultrazvuku povedať...čo práve meria...či bruško, či hlavička, a všetko ....Vytlačiť fotku sám od seba....ja som ho musela pýtať....a prvý krát mi ani vytlačiť nechcel....A platila si niečo za tie ultrazvuky ked ti každy mesiac robil???Mne povedal že 3x za celé tehotenstvo je zadarmo....a ostatné si musím hradiť , že to poistovna už neprepláca....Tak uvidíme...možno každej zrobí...len tak hovori....
A balíčky som rada aspon že nejaké dostaneme...lebo som čítala že inde už dávaju v 10 tyzd., alebo 20tyzd. alebo už hned ked im daju tehot.knižky....
Tak dakujem zatial za infošky....
Uvidíme...Zistili mi Hepatitídu B v krvi....tak budem si musieť prichystať nejaké otázky dopredu...lebo neviem či sám od seba mi o tej chorobe niečo porozpráva....

A jedna otázočka....V ktorom týždni Vám na ultrazvuku mohol povedať pohlavie???Ci sa tiez mám na to pýtat???Sám od seba mi nepovie???Mám ist totž teraz za tyzden na 4D ultrazvuk...budem v 18tt...tak snád uz to pohlavie uvidíme...

zdenocka
2. okt 2009

Ahoj Livike,
mne robil vsetky ultrazvuky zadarmo, lebo som si sa vzdy pytala, ze ci sa nemozeme pozriet na babetko 😵 . No to bolo pred vyse rokom, tak neviem, ako to teraz funguje, ci sa uz plati, alebo nie.
K tym balickom napisem asi tolko, ze je podla mna dobre, ze ho davaju az v 38 tt, lebo na zaciatku tehotenstva sa moze hocico stat, zena moze spontanne potratit, alebo ma zle screengove testy a tak sa rozhodne pre potrat, takze by ten balicek mohol napachat este viac smutku 😔 .
Ked sa Mudr. Vojtasaka nieco opytas, tak Ti vzdy rad odpovie, ja som tam bola vzdy velmi dlho, lebo to bolo tiez moje prve tehotenstvo a bola som velmi zvedava, no ako kazda buduci mamaicka 😉 .
Mne pohlavie zistil uz v 18 tt. No to sa tiez musis pytat, lebo ziadny doktor Ti sam od seba nepovie, co cakate, lebo niektory rodicia to nechcu vediet 🙂 .
Pekny dnik.

livike
2. okt 2009

Tak dakujem...
Idem práve v 18 tt. na 4D ultrazvuk...tak sa ho určite opýtam....lebo sa už nevieme dočkať čo bude...
Tak dakujem za infošky....
pekny dnik aj tebe

flos8
autor
8. okt 2009

Ježiš baby ste strašne zlaté...konečne niekto...zajtra idem u neho na prvé vyšetrenie, tak uvidíme, že čo a jak...už môj tretí doktor, tak dúfam, že pri ňom už ostanem a, že nám konečne pomôže, aby sme boli tehotní...konečne po troch rokoch márnej snahy...dík...zatiaľ...

vichrica
8. okt 2009

Ja som s ním v podstate tiež spokojná, no teraz sa tam čaká už dlhšie ako pred tým. Ja som za 4D ultrazvuk platila 1200 Sk aj s CD. Pohlavie mi zistil v 5 mesiaci. Myslím si, že jeho prístu je určite lepší ako u mojej bývalej doktorky, ale niekedy mám trošku pocit, že robí pretvárku a peniaze hrajú u neho veľkú rolu. 😒 Môj názor. Ale inak je v pohode. Snaží sa byť milý.

veronika1982
8. okt 2009

ahojte.. tak my sme boli u dr. vojtasaka len na 4d a bola som velmi milo prekvapena jeho pristupom.. v 18 tt sme boli na 3d v kosiciach, lenze tam to bolo o vysetreni plodu ci je v poriadu a u neho sme boli v 28 tt kedy je uz babatko vacsie aby sme ho mohli vidiet a pristupl bol super. dokonca aj fotky nam vytlacil hoci sme ich mali na cd.

k tym balickom... ked som ho dostala ako treti balicek v porodnici tak som uz mala nervy... v kazdom bola uz vyziva ale voda davno po zaruke a vzorky co su v nich nepouzivam akurat sudocrem ale zase tie letaciky su v nich super a teraz tie krabice pouzivam na casopisy..

meggy363
8. nov 2011

Kedže som si hľadala na internete noveho gynekologa,(prestahovala som sa do Popradu),natrafila som aj na Mudr.Vojtaššaka,vyberala som si podla toho,ako ma zariadenu ambulanciu,precitala som si aj zopar referencii,tak som to teda skusila.Musim povedat,ze som bola velmi milo prekvapena jeho tak profesionalnym,ako aj ludskym pristupom,cely priebeh vysetrenia komentoval,hovoril co bude nasledovat,takze som nemala ten nemilý pocit,ktory u lekara casto mavam,ze ma vysetruje akoby sa ma to netykalo a kazdu vetu treba z neho tahat.V pripade Mudr.Vojtassaka o tom nemoze byt ani reci.Som z neho priam nadsena,a mozem ho vrele odporucat kazdej,ktora nema dobre skusenosti s terajsim lekarom.A smelo mozem povedat,ze na Slovensku je to nevidany fenomen. 🙂velmi pekne dakujem.

shelly666
23. nov 2012

Ja som k nemu chodila cele tehotenstvo. Ambulancia je super, cista a utulna. Paci sa mi aj to ze sa tam objednava takze nikdy som dlho necakala. Dr. Vojtasak bol velmi mily a pozorny ale..... Podla mna ma uz velmi vela pacientiek a nevie sa velmi sustredit. Tiez mi zle vypocital termin, sekol sa asi o 3 tyzdne. Ked som potom bola v kosiciach v porodnici tak sa smiali ked som si myslela ze som v 36.t... sebo som uz bola v 39.. Ani mne sa nezdalo ze budem mat take velke babo. Chvalabohu je vsetko v poriadku, hlavne malicky je zdravy a to je dolezite. Dost sa tam plati za 4d ultrazvuk..
Keby som sa mala este raz rozhodnut asi by som si nepriplatila lebo to nic nepomohlo. Mozno by som len isla kazdy druhy mesiac na 4d a vyslo by to lacnejsie. 🙂

sendy182
23. nov 2012

@flos8 niekdajší riaditeľ popradskej nemocnice......mal rizikovú poradňu..........neviem či ju ešte má........kámoška k nemu chodila a chválila si ho............. 🙂

flos8
autor
24. nov 2012

@sendy182 ďakujem za odpoveď, ale už dávno som od Vojtaššáka odišla... 😝

sendy182
26. nov 2012

@flos8 😀 😉

shelly666
27. nov 2012

@flos8 preco si odisla?

flos8
autor
27. nov 2012

@shelly666 nesadol mi ani ako človek ani ako doktor. Neriešil žiadny môj problém.

jendralka
27. nov 2012

@flos8 ahoj, vojtassaka sice nepoznam, no ked som si ja hladala Mudr v PP, tak mi ho par baba neodporucalo .. nakoniec som zakotvila u Mudr Surgenta - robi v Aduse pri vlakovke, a som max spokojna .... da sa u neho ovbjednat cez net presne na cas, sem tam sme nieco riesili i mailom a v pohode odpisal do 2 dni .... sestricka super zlatucka pani ... ultrazvuk mi pri mladsom robil zakazdym, nikdy som nic neplatila .... akurat nema 3D ale to mi nevadilo 🙂 nad lozkom ma velky monitor, takze krasne vidis aj ty vsetko co on na monitore

sendy182
28. nov 2012

@flos8 no žiaľ aj takýto sú poniektorí lekári.............ja mám lekára s ktorým som spokojná no moja kámoška už nie.....odišla od neho
@jendralka čo ja poznám pacientky na rizikovej poradni si nesťažovali..............boli s ním spokojné.............

jendralka
28. nov 2012

@sendy182 ved jasne 🙂 mne napriklad nesadla jedna Mudr zo SNV a chodila som k nej na odporucanie mojej sesternice - ona s nou bola spokojna ...

kaylaaa
27. dec 2012

MUDr .VOJTAŠŠÁK je podla mna feest dobry doktor ,ja som velmi spokojna ,mala som cistu na vajecniku a moja predosla doktorka ju vobec nevidela a ani neriesila ked sa mi to nezdalo ze casto mi vynechava mens. ,tak mi pichla vyvvolavacku (otras),tak ma kamoska objednala k nemu ,zobral ma bez karty nic som neplatila ,nasiel problem ,vyliecil mi to a teraz cakam babätko ,chodim na 4D ultrazvuk a som velmi spokojna ,stale mi vsetko vysvetli ,ked sa pytam odpovie ,pri kazdej navsteve sa opyta ako sa mam ,ako sa citim ,ci vsetko ok .. mam pocit ,ze je to jediny lekar v PP ,ktory sa sprava takto ludsky 🙂 a to ,ze sa plati za 4D ultrazvuk je normalne podla mna ,lebo za nadstandart sa plati vsade ... teraz je normalne ,ze ked sa chces objednat na urcitu hod. tak platis a u pana doktora za to neplatis a vezme ta stale nacas ,maximalne som cakala 15 min . ,ale v cistom a prijemnom prostredi s telkou ,takze nieje co riesit ..na kazdu moju poradnu sa velmi tesim ................ a co sa tyka penazi ,ze tu ma niekto pocit ,ze to robi pre peniaze ,tak ty chodis do prace precoo ?? hahahahahaha

tanula222
14. jún 2013

baby teraz som si nasla tuto temu. Ja k nemu nechodim sice, ale som tam objednana na 4D ultrazvuk, plati sa za to 60 co je dost, ale niekde som citala ze nedava CD, je to pravda? Dakujem

sofinka950
24. jún 2013

ahojte, ja sa liečim u dr. Vojtaššáka, jeho prístup je veľmi ľudský, profesionálny a jeho ambulancia je vybavená na vysokej úrovni. Zatiaľ som veľmi spokojná, nakoľko som pred tým navštevovala dr. Záhutovú. Ten kto k nej chodieval, vie o čom rozprávam. Je to doslova a do písmena HOROR 😝

sofinka950
24. jún 2013

@tanula222
tehotným dáva cd, a ak si jeho pacientka máš zľavu. Ináč 60 je bežná platba na Slovensku, nie len u neho.

hanuska100
27. jún 2013

Ahojte,
ja mam s ambulanciou Dr. Vojtassaka aj dobre aj zle skusenosti. Zacala som ku panu Dr. chodit od roku 2008. Vtedy bol pan Dr. velmi mily, poradil mi vo vsetkom, nasiel mi myom (vtedy som mala 26 rokov), poslal ma na operaciu a vsetko bolo v poriadku. V tym rokoch som na vysetrenie cakavala tak max. pol hodiny. Sestricka bola vzdy svojska zena, ktora bola viac menej vzdy zamotana a ked ste sa jej nieco opytali a nepacilo sa jej to, tak vam to dala zlyznut a pekne pred vsetkymi pacientkami. Potom som otehotnela a prisiel cas na poradne. Pan dr. mi ponukol komplet servis pocas celeho tehotenstva 4D ultrazvuky, za ktore pytal celkom peknu ciastku. s manzelom sme to prebrali ci ano, ci nie. Ved je to na kazdej zene ci si to zaplati. My sme mali akurat dokonceny byt, tak sme chceli peniazky nechat na kociarik pre maleho. Pocas dallsej poradne som oznamila p. Dr. ze si to nebudem platit, a vtedy to vsetko zacalo. Pravidelne pocas kazdej poradne som mala 10 minutovu prednasku, aky je on odbornik, ze kolko on dal za 4D ultrazvuk, ze ma taku atestaciu, iba traja dr. na celom slovensku maju taku atestaciu, on je jediny v presovskom kraji. Aj tak som mu povedala ze si to nebudem platit, ze mozno si dam urobit jeden 4D ultrazvuk, aby som mala nejaku spomienku. No prisli na rad ultrazvuky, poprosila som ho aby som mohla pozerat na obrazovku (nic take sa nekonalo) odklonil ju odo mna, takze som nic nevidela, fotku som musela pytat na tri krat. slusne som sa na zaciatku opytala ci mi ju da - odpovedal ze ano, ale ked som ju chcela tak znova prednaska, ze keby som si zaplatila, tak mam lepsie fotky, taku chorobu by mohol pozriet a toto odmerat leppsie. Necitila som sa najlepsie, ked mi to prizvukoval.Viem ze ma drahe pristroje, vela za nich dal, ale ked sa raz rozhodnem ze to nechcem, preco ma tak natlakovo presviedcal. nechapala som tu reakciu, nakolko som s nim mala len vynikajuce skusenosti. A v poslednej dobe sa velmi zmenil. Nic vam nepovedal, na vsetko sote sa museli pytat, a na vsetko som dostala odpoved, ze to je v norme. A najvacsi problem je pani sestricka, ktora predava lieky pre tehotne poza chrbat pana doktora, a tehotnej zene da tabletky ktore su mesiac pred expiraciou. Robotu si nevie rozlozit. Na jednu hodinu objedna aj 4 pacientky. Ked som chodila do prace nevadilo mi to ze som tam cakavala aj hodinu - dve. ale potom som uz cakavala aj tri hodiny a to uz bolo vela. Teraz ked mam male dieta a nahodou by som otehotnela a mam cakat u dr. 2 hodiny, tak asi by som zozelenela od zlosti. Raz som bola objednana na 7.15, prisla som o 7.00 hod., ked zacinaju ordinacne hodiny a predomnou bolo 9 zien. Odisla som cca o 10.00. Pani sestricka si nevsimla, ze mam zvlastnu krvnu skupinu, co bolo velmi dolezie pri porode, keby som potrebovala transfuziu. keby som sa sama neopytala, ze nech este raz skontroluje krvnu skupinu, ani by na to neprisla. Pan dr. ma najprv zjazdil ze co si davam poznamky do materakej knizky (bola to odlepovacia pripomienka-ten odlepovaci stitok) a ked zistil preco sa pytam, tak okolo mna skakali jak okolo malovaneho vajca. Ked som si brala od neho kartu tak ma p. sestricka popytala 5€, za kopirovanie 2 stran 1€. A ked som jej povedala ze chcem vypis z karty tak ma nechala cakat 40 minut, aby ma zobrala do ambulancie a za pol minuty mi povedala ze si mam prist po vypis o dva tyzdne.TEraz som od pana dr.odisla ku dr. Raucinovi. Tak takeho prijemneho dr. ste este nezazili. Cakate v cakarni u neho max 20 minut. (skusenosti mojej mamy, ktora je u neho uz dlhsi cas). Nechcem nikoho prehovarat ani odhovarat, len som mala potrebu napisat moje skusenosti ohladne ambulancie pana Dr.
Co mi zo vsetkeho vyplyva je: zepan dr. je velmi mily , len ako tu niekto vyssie spominal ze potrebuje z niecoho zit, ale preto nemusi tehotne zeny terorizovat a strasit, ze mozno nieco zanedbaju ak si nedaju komplet vysetrenie 4D ultrazvukom pocas tehotenstva (inac svagrina si to zaplatila a na zaciatku bolo ze jej da cedecko a ked to mala uz zaplatene tak jej povedal ze ved na tom cedecku budu tie iste fotky ako jej dal, tak naco jej to bude 🙂) - fotky si nanestastie zabudla vybrat pri porode z materskej knizky, tak nema nic) a pani sestricka by mohla byt milsia, a pracu si lepsie rozlozit, aj objednavanie pacientiek.
Teraz sa mi ulavilo, ked som to zo seba dostala von. Mozno mi to budete niektore zazlievat, co som tu napisala ale takto som to citila a takto som to napisala.
Prajem pekny den a prajem nech mate s p. Dr. len dobre skusenosti.

mamka_janka
22. júl 2013

@tanula222 mne CD nedal, mala som zaplatene 4D ☹

any395
8. aug 2013

Dobrý deň žienky, tehulky 🙂 ... môžem vám poskytnúť v SNV okrem cvičení, príprav (aj oteckov) k pôrodu, masáž, aj nejaké užitočné veci počas teh a k pôrodu, potreby pre vás a pre bábätko (kúpa aj požičanie)... Pôrodná asistentka s licenciou, bližšie info: www.porodnaasistencia.sk,
na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Pôrodná-asistenc...
Môžete sa kľudne ozvať, mailom, telefónom 0907025298.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre