MUDr. Varga z Piešťan. Aké máte skúsenosti?

irsina83
13. sep 2009

Ma prosim vas niektora z vas skusenosti s tymto doktorom. Zistil mi PCO a vravel ze sa nemusim bat ze to dame do poriadku a babetko bude. Len hladam niekoho kto sa u neho liecil a nakoniec sa to podarilo.

simis105
25. mar 2014

@zuzuxxxx
ja ked som k nemu isla prvy krat isla som len s kamoskou ktora k nemu uz chodila a uz bola vadaka nemu aj tehotna...
ja som sa chcela len porozpravat. Normalne som si sadla do cakarne a ked som prisla na radu tak ma zavolal dovnutra ( objednat sa neda u neho) ako som zacala hovorit, hned ma zastavil a povedal mi ,, nic mi nehovorte, ja vam poviem co vam je" . Bola som troska vystrasena, necakala som ze ma bude vysetrovat ale tak isla som sa pripravit a hned ma vysetril.... 🙂 vysvetlil mi vsetko co kde je, co sa da robit a tak. Ja som bola velmi spokojna platila som 30euri za cele vysetrenie. sice babo sa este nepodarilo ale verim ze je to na najlepsej ceste 😉

adka_bh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzuxxxx
17. jún 2014

@adka_bh
@adka_bh dobry den , dakujem ... ale ja som v 24 tt 🙂 cize nam sa ties zadarilo ani nevieme ako 🙂 drzim vam palceky nech vsetko dopadne dobre a budeme obe mamicky krasnych deti

pepiska2812
23. okt 2014

Zenusky,idem prvykrat k doktorovu Vargovi...som zvedava,co mi povie,lebo moj gynekolog stale nic nezistil.Snazime sa cez 2 roky o babo a nic manzel v poriadku testy,podla mojho doktora som aj ja v poriadku,ale nemyslim si,kedze mam nepravidelny cyklus.Myslite na mna 😉

79marry
17. dec 2014

Ja som bola dnes ako nová pacientka, kompletné vyšetrenie asi 45 min. 30€. Objednať sa netreba, len prísť a počkať v čakárni, kým si na rade. Všetko vyšetrí, všetko vysvetlí, ak vie pomôcť s otehotnením, tak pomôže. Sestričku tam nemá, robí všetko sám. Aj ja zasmejete, aby Vám zlepšil náladu. Som v 7. tt a v 3tt mi zistili tyreotoxikózu, tak som sa strašne bála. No utešil ma a bude sa snažiť, aby sa bábo pekne držalo mamičky. Pred týždňom som bola u Kubranského, zastupoval Lajda a obaja sú lajdáci, nekomunikujú, len sa chcú Vás rýchlo zbaviť. Vrelo ho odporúčam!

tigrislu
28. jan 2016

Dobrý deň, tie čo tohoto lekára navštevujete, prosím vás viete mi povedať aký je cenník u lekára za vyšetrenia v tehotenstve? Viem, že to je stará diskusia, ale možno sa niekto nájde čo mi odpíše, ďakujem 😉

zuzik1305
29. jan 2016

Ahojte dievčatá, aj ja mám problém otehotnieť....dosť tým psychicky trpím, pretože okolie je v tomto trošku neempatické.... ☹ Poradili mi doktora Vargu - ako vidím, asi mali pravdu, že je to príjemný človek a odborník....Len prosím vás viete mi niekto poslať jeho celé meno resp. adresu ordinácie? Na internete je viacero menovcov ☹

tigrislu
29. jan 2016

@zuzik1305 lubos varga.. A nachadza sa oproti auparku v piestanoch v takej zelenej budove

zuzik1305
1. feb 2016

Ďakujem 🙂 musím sa s ním spojiť....hádam to bude človek, ktorý nám konečne pomôže...

thtb
14. feb 2017

@tigrislu cca 12 eur ak si spravne pamatam za kazdu poradnu+ ak treba nejake laboratorne vysetrenia,krv a tak,tak podla ceny v labakoch

tigrislu
15. feb 2017

@thtb uz viem, uz to mam za sebou a uz aj porodene 🙂, dakujem

mariakrivosikova77
24. júl 2017

Pana mudr.Vargu poznam 11 rokov.Je to veĺmi dobry lekar vdaka nemu mam svoje dvojčata 9 ročne.Aj ked su chlapci autisti som rada že ich mame.A v tehotenstve sa pekne o nas staral a aj ma poslal včas ležat nič s jeho strany nebolo podcenene.Keby nebolo jeho nemam deti.Aj teraz chodim k nemu na preventivky každy rok.

anulka211
27. aug 2017

Ahojte, chcela by som sa spýtať že či pán doktor Varga stále neobjednáva pacientov ale musíte si počkať v čakárni?
Chcela by som ísť na vstupnú prehliadku k nemu

Ďakujem 🙂

mariakrivosikova77
27. aug 2017

Ahoj.Musiš sa zapisat v čakarni a počkat do radu.Ale najprv mu zavolaj.Maš jeho čislo?

anulka211
27. aug 2017

áno mám. Ďakujem

lenuska86
30. mar 2019

Dobrý deň, viem, že je to už stará téma, ale snáď niekto odpíše. Chystám sa k Dr. Vargovi a chcela by som vedieť, či má nejaký cenník na nete? Som s nim volala, povedal, že všetko nájdem na nete, ale nenašla som. Kto ste unho boli v poslednej dobe, koľko ste platili? Ďakujem

adrimy
27. aug 2019

@lenuska86 ja nechapem preco niekto ide ku gynekologovi, ktory nema zmluvu s poistovnou. Preboha ved si platite poistenie a mate si platit odbery, vysetrenie atd? Nonsens

simeone20
29. aug 2019

Môžem sa prosím spýtať kde aktuálne chodí pán Varga k pôrodom?Ďakujem

tigrislu
29. aug 2019

@adrimy uprimne aj ked si vsetko u neho platim, inemu gynekologovi by som nesla. 😉 Je to vec nazoru a spokojnosti s lekarom. Ked som videla vysetrenie u statnych lekarov, dakujem nie.

adrimy
29. aug 2019

@tigrislu tu nejde o statnost. Je vela sukromnikov a vsetci maju zmluvy s poistovnami. Ja som nieco taketo nepocula. Snad len u zubarov, ze nemaju zmluvu. Ale tam ozaj sa pomaly nic aj tak nepreplaca. Ale gynekolog? Aby si zena platila aj krvny obraz atd? Upadok.

tigrislu
29. aug 2019

@adrimy tak on je velmi velky odbornik, takze mi nevadi, ze si za to priplatim, je to vec nazoru. Chodia k nemu pacietky az v Banskej Bystrice alebo Bratislavy a ked im nevadi za jeho sluzby platit, tak na tom nieco bude.

dena12345678910
9. sep 2019

Dobry den aj ja som zacala chpdit k panovy dokt.Vargovi tiez mam nepravidelnu menstruaciu a vraj ani ovulaciu nemavam ..dal mi lieky duphaston pptom clostilbegyt a na 15 den cykklu mam prist na pregnyl na injekcie ..mate s tym skusenosti u neho niekto?

dena12345678910
9. sep 2019

Co som citala uz tak baby pisali ze chodili skor nie az na 15 den na ten pregnyl..ze je to mozno aj neskoro ze aby som sla skor..ale tak neviem co mam robit co mam ist tak ako kazal alebo sa tam skor dostavit??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre