MUDr. Varga z Piešťan. Aké máte skúsenosti?

irsina83
13. sep 2009

Ma prosim vas niektora z vas skusenosti s tymto doktorom. Zistil mi PCO a vravel ze sa nemusim bat ze to dame do poriadku a babetko bude. Len hladam niekoho kto sa u neho liecil a nakoniec sa to podarilo.

pastuska
13. sep 2009

Ja keď som bývala v PN, tak ma dal po dlhých rokoch konečne on do poriadku. Je fakt dobrý, venuje sa pacientke a baby si ho chválili, ja chválim tiež.

mimina321
13. sep 2009

budúci týždeň idem k nemu,počula som vela chvál tak idem skúsiť-len dúfam,že nedohrmí menzes 😝 potom napíšem 😵

irsina83
autor
13. sep 2009

Mimina Ok daj mi vediet, musim povedat ze bol perfektny, len bojim sa toho ze ci nezlahcoval situaciu aby som sa netrapila i ked sa trapim aj tak lebo je to cerstve.

Pastuska a tebe pomahal s otehotnenim? Nechcem vyzvedat len to je moj problem a preto hladam niekeho kto ma skusenosti.

mimina321
25. sep 2009

tak iris bola som u neho-je naozaj perfektný ako píšeš s mojou dr.sa to nedá porovnať ani zdaleka.U mňa je problém v spracovaní listovky a nízkou sliznicou-snád nám pomôže 🙂 😵

martinanm
22. sep 2011

Ahojte chcela by som sa spýtať či Mudr. Varga lieči len gynekologické problémy alebo pomôže aj s otehotnením. Prosím napíše svoje skúsenosti. Ďakujem

liat
2. nov 2011

@martinanm Pomoze ako je len v jeho silach, pacientke sa venuje na 200% a hlada riesenie, kym ho nenajde. Ja som priklad 🙂

vicenza
2. nov 2011

Ja mam opacnu skusenost. Pan doktor ma dostatocne neinformoval o moznych rizikach a na dolezity marker ako je vysoky krvny tlak ma neupozornil, spolu s dalsimi komplikaciami ako je bielkovina v moci. Tehotenstvo muselo byt v skorom stadiu ukoncene porodom a s komplikaciami sa trapime doteraz. Po tychto skusenostiach som lekara zmenila.

dendy2179
26. mar 2012

@irsina83 mozem sa spitat či si bola u vargu a ci ti pomohol..

irsina83
autor
26. mar 2012

@dendy2179 ano pomohol 😉 uz cakam druhe 😉

dendy2179
27. mar 2012

@irsina83 dakujem... a on ma stale tam ordinaciu aj kde mal jak su polotovary na poschody...

xenicka13
27. mar 2012

ja som chodila k nemu pred osmymi rokmi ked nebral peniaze bol dobry ale strasne opatrny kazal mi klud v tehotenstve a potom som rodila vecnost

andreah25
27. mar 2012

@irsina83 Ja k nemu chodím, som veľmi spokojná, nedám dopustiť. Tiež som mala problémy, aj zdravotné gynekologické, aj s otehotnením a potom sa s tehotenstvom a všetko dobre dopadlo. Teraz mám zase zdravotné problémy, no verím, že to zase vyrieši do zdárneho konca a časom aj ďalšieho tehotenstva. Ja môžem len odporučiť 😀

irsina83
autor
27. mar 2012

@dendy2179 ano je stale na to istom mieste, zajtra k nemu idem na kontrolu tak som zvedava 😉
@andreah25 aj mne pomohol, ja mam syndrom polycystickych vajecnikov a tiez sa nam nedarilo. a ake problemy mas ty? ked sa mozem opytat??? ja som mala tiez velmi komplikovane tehotenstvo, kopec problemov, ktore vyvrcholili predcasnym porodom v 31tt ale keby nebolo doktora tak to nepotiahneme tak dlho... je zlaty aj ked ma toho vela v poslednej dobe 😉

andreah25
27. mar 2012

@irsina83 Ja som mala problémy s otehotnením a občas sa mi objavujú cysty na vaječníkoch. Všetko sa dalo do poriadku. Teraz však riešime kŕčové žili na maternici, čo som ani netušila, že niečo také existuje . . . . Ja som s ním veľmi spokojná, aj napriek tomu, že sa u neho všetko platí, no nedám na neho dopustiť. 😀

irsina83
autor
27. mar 2012

@andreah25 fiha to som ani ja nepocula a ako sa to da riesit?ani mne to nevadi ze sa u naho plati, mne to vyhovuje ked budem chodit na utz kazde 3 tyzdne 😉 ...

andreah25
27. mar 2012

@irsina83 no zatiaľ mám na to lieky na kŕčové žili, uvidím čo a ako bude ďalej. Vybrala som jedno balenie liekov, dva dni som ich nemala a zas začali bolesti, tak som si musela ísť po ďalšie lieky. To som si najprv myslela, že to nič nie je, lebo tie bolesti boli, akoby mali prísť krámy, alebo niektoré baby vraj mávajú také pri ovulácii, no keď dlho neprechádzalo a nepomáhali ani žiadne čaje, tak som išla k nemu a výsledok boli žily. Mám ísť tento týždeň na kontrolu, tak som zvedavá. Dúfam, že neskončím pri dlhodobom braní liekov ☹ . No nič, nechám sa prekvapiť.

andreah25
27. mar 2012

@irsina83 a ešte, čo je to PCO čo máš Ty?

irsina83
autor
27. mar 2012

@andreah25 jeej tak to mi je luto a dufam, ze liecba zaberie... je to syndrom polycystickych vajecnikov - tiez mam vajecniky posiate cystickami a nemam ovulaciu alebo len velmi zriedka a nepravidelnu menstruaciu...

bylinkarkaaa
31. mar 2012

Aj ja som u neho bola na preventívke asi pred piatimi rokmi. Milý,človek a dobrý gynekolog. Ženy, ktoré chodia ku mne nedajú na neho dopustiť. Ba niektoré aj k nemu prestúpili. andreah25,aký je to kroj?Je ,alebo ste vtom pekná.Anka

brckava321
18. okt 2012

ahoj, neviem nikde najst, ci ma Dr. Varga zazmluvnene nejake poistovne alebo sa u neho vsetko plati. Viete niekto, ako to je ohladom platenia - napr. kolko asi stoji bezna prehliadka?

irsina83
autor
18. okt 2012

@brckava321 nema zazmluvnene poistovne a vstupna prehliadka 20e a potom pre netehotna dalsia nasledna 12e...

leamax
18. okt 2012

@brckava321 nema zmluvu ani s jednou poistovnou, vsetko sa u neho plati, vratane liekov. neviem uz, kolko stoji vstupna prehliadka, ale viem, ze vzdy robi sono, teda aspon mne vzdy robil a za sono sa tusim plati 10€

brckava321
19. okt 2012

@irsina83
@leamax
dakujem za info!!!

leamax
19. okt 2012

@brckava321 za malo 🙂 nech pomoze

enanena
22. apr 2013

ahojte dneska som bola u pana doktora a velmi ma potesil...doteraz rodil len v bratislave v sanatoriu koch ale uz onedlho bude rodit v galante v nemocnici...tak dufam ze sa to podari a ja budem rodit u neho...aj ked je to dalej ale nemozem si pomoct,ludskejsieho doktora som nemala a neda sa to porovnat s porodnikmi z PN
:-/

laleal
25. júl 2013

@enanena ahoj,tiež k nemu chodím,je naozaj úžasny,chcem sa spýtať,to naozaj bude chodiť znova k pôrodom?Odkedy?vdaka 😉

simi105
25. sep 2013

😀 Ahojte! Tiež som k nemu začala chodiť cca pred 2 mesiacmi, a je fakt bombasticky! Snažíme sa o babätko už veľmi
dlho a verím že on nám k tomu pomôže! Mám dosť kamošiek ktorím pomohol, dve už majú bábo a dve už čakajú 😀 . Tak dúfam že už budeme tri 😉

cicanuska
30. okt 2013

ahojte baby chcela by som sa opitat ci este funguje centrum asistovanej reprodukcie v Piestanoch,lebo niekde som citala ze je uz zrusene PROSIM ZA ODPOVED Dakujem.

zuzuxxxx
26. feb 2014

@irsina83 dobry den . vy ste spominali v starsom prispevku ze ste navstivili pana doktora Vargu a ze mate PCO (mali ste) ja by som sa chcela spytat ci vam pomohol a ako prebiehala vasa liecba,, ja mam rovnaku diagnozu a doktor so mnou nic nerobi :( a chcela by som skusit sa spytat ci by sa tento doktor na mna pozrel a povedal co so mnou .

zuzuxxxx
26. feb 2014

prosim vas pan doktor berie aj novych pacientov ??? a ak hej ako mam postupovat ?? staci sa objednat a on si ma prehliadne sam ??? vstupna prehlaidka je 20 eur a tam sa rata uz aj sono ??? ci to je dalsich 10 eur ? a ked vam robi hormonalny profil co platite ?? a stery atd??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre