MUDr. Vašová. Aké s ňou máte skúsenosti?

cicimon
21. apr 2009

ahojte,
ma niekto skusenosti s touto lekarkou? pristup, vybavenie? vdaka

drnda1
21. apr 2009

Ahoj,
ja k nej chodím...Je taká ,,chladná,, ale vyšetrí pedantne a má v ordinácii všetko potrebné... 😉

pimpulienka
29. apr 2009

súhlasím s drndou, chodím k nej od 17 tich, takže 10 rokov, čo by si konkrétnejšie chcela vedieť?

cicimon
autor
2. máj 2009

ja hladam nejaku gyn, rozhodujem sa medzi Vasovou a Dubekovou - chcem na Fedinke, kedze to mam blizko, Podla obvodu by som patrila k Dubekovej, ale vraj nema pristroje a posiela na take vysetrenia vedla a kedze planujem v blizkej dobe otehotniet....

predpokladam, ze sa vela caka, ale to asi vsade...no hlavne nech sa rozumie

citala som rozne diskusie a tolko nazorov na rozmych lekarov...tazko si vybrat

pinkypinkus
12. máj 2009

Ahoj, ja som chodila k tejto doktorke asi 2 roky. Povedala by som, že hrôza. Okrem toho, že vyšetruje, dosť drsne, tvári sa pritom ako kyslá uhorka. Raz sa mi stalo, že odišla do svojho kumbálku a nechala sestričku, nech mi vezme stery (doposiaľ to vždy robili lekári, čo viem). A ešte mi predpísala lieky, na ktoré som mala kontraindikácie - na čo ma upozornili v lekárni (samozrejme som vopred doktorke povedala, že beriem iné lieky). Keď som sa obratom vrátila do ambulancie, či mi nemôže predpísať niečo iné, že tieto lieky nemôžem, "nasrato" na mňa vyštekla, že čo si myslím, že či ona má poznať x-tisíc liekov. 😠 To je teda odbornosť .....
Ja by som vám ju teda neodporúčala.

cicimon
autor
12. máj 2009

zaujimave skusenosti ,, pinky a zmenila si za inu?

pinkypinkus
14. máj 2009

jasne, ze som zmenila, momentalne chodim do Prosanusu k Dr. Gazovi

monciky
24. feb 2014

mne vadi tiez jej chladny pristup, nic poriadne nevysvetli, ked sa clovek pyta..., uz k nej nechodim

yanulik5
20. mar 2015

Ahojte, takze co sa tyka tejto lekarky da sa to s nou pokial clovek chodi len na preventivne kontoroly,pripadne ma len male problemy. Avsak ked zena otehotnie zacne si viacej vsimat a je citlivejsia. Mne povedala vela veci necitlivo a bezohladne. Vysledky mi vobec nepovedali,aj ked boli v poriadku len mi ich dali do knizky. zabudla ma objednat na ultrazvuk. Zobrali mi vzorku ktora u nich vysla zle a poslali ma do nemocnice na vysetrenia kde bolo zahadne vsetko v poriadku. Avsak ked mi dala lieky na odvodnenie a magistra z lekarne ma pre istotu poslala naspat si to overit pretoze ten lieky nie je vhodny pre tehotne lebo moze vyvolat predcasny porod tak uz som to nedala. Prave som od nej odisla a dufam teda, ze moju kartu da bez problemov novemu lekarovi. Jedine sestricka je naozaj super a da sa povedat ze ta to vela krat zachranuje,

chikitka
21. sep 2015

ahojte, ja k nej tiez chodim, mozem suhlasit s nazorom ze je chladnejsia povaha, ale zas vysetrenia fajn. bola som u nej pocas dvoch tehu a bola ok. je pravda, ze vela toho nenahovori, ked neni nieco v neporiadku, asi to pre nu nema speci vyznam. ked som otehotnela druhykrat kratko po prvom porode a pytala sa ma ci chcem rodit druhe dieta a odpovedala som ze ano, aj ked lahke to nebude, bola asi prijemne prekvapena a mozem povedat, ze mala ku mne velmi prijemny pristup, oslovovala ma vzdy menom a dokonca niekolkokrat v zdrobnenine :D asi som jej padla do oka :P
ale zas moja mama, ktora k nej roky chodila s nou uplne dobru skusenost nemala: uziva roky jednu a tu istu antikoncepciu zo zdravotnych dovodov. kedze uz mala nieco po 40tke, doktorka mala nazor ze jej ju treba vymenit kvoli pomeru hormonov a nasadila jej proti voli nejaku inu. ta mame sposobila vazne problemy-nakoniec absolvovala uz neviem kolkate cistenie (prave pre ten vysoky pocet cisteni a problemami s cyklom uzivala tu jedinu HAK, len ta jej pomahala). mama sa nastvala uz (leo uz predtym raz jej takto zmenila hak a musela ist na cistenie a teraz ked s tym nesuhlasila, aj tak jej ju zmenila) a zmenila doktorku. ale ja osobne sa stazovat nemozem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre