Mudr. Žemberová. Máte skúsenosti?

ingrid78
26. jan 2007

Ahojte babulky, nemate niektora skusenosti s Mudr. Žemberovou na Učitelskej ulici?
Dakujem

melory
26. jan 2007

ingrid ale spresni v ktorom meste 😒

ingrid78
autor
27. jan 2007

Sorry, ja som zabudla 😀 V bratislave v Podunajských Biskupiciach

dari
2. feb 2009

ahojte, neviete prosim Vas ci sa da u Dr.Zemberovej dopredu objednavat? dakujem...

mizulienka
2. feb 2009

ahojte, tu je tema v ktorej sa pani dr. spomina, tak kuk 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

vieruna
2. feb 2009

Ingrid, my k nej chodime zo vsetkymi detmi a je skvela. Deti ju maju radi, rodicom vzdy super poradi, nie je to ten typ dr. co ti odporuci nejaky liek len pre to, ze ona za to dostane dovolenku, alebo nieco podobne 😠 Len malinky problemik. Ma strasne vela pacientov. Ja som k nej vsetky deti prihlasovala ked som bola v stvrtom mesiaci tehotenstva 😀

katarinammm
9. feb 2011

Vierka, p. dr. je velmi ocarujuca a ma mile vystupovanie, takze nikoho asi ani nenapadne uvazovat, zeby nemusela byt az taka super. Ja mam skusenost, ked robila nabor 10 deticiek na testovanie noveho lieku, ponukla to aj nam s tym, ze si mysli, ze moje dieta je casto chore, pritom to tak nie je. Za tieto veci dostane urcite velmi dobre zaplatene. Dalej by som uvazovala aj nad homeopatikami, ktore dava pacientom a zrovna lekaren vedla ambulanie ich ma plne zasoby. Tiez by som tipovala, ze z toho profituje. A nakoniec skusenost - moje dieta malo 8 dni teploty, 8.den sme mali volat, ako sa ma, nanestastie teplota vybehla az po 13hod. kedy uz brala iba platenych pacientov a potom mala poradnu. Navhrla som teda, ze mozeme prist o 16hod., ked uz budu zdrave deticky prec, aby nas vysetrila, lebo sama pripustila, zeby mohol mat nalez na prieduskach, kedze je prieduskar. Na moje prekvapenie nas neprijala a poslala nas na pohotovost, kde sa cudovali, co tam robime, kedze na taketo vysetrenia musime aj tak na ambulanciu. Dieta bolo osetrene inou p. dr., ktora skonstatovala zvacsene mandle, opuch sliznic, dostali sme pamycon a sirupy, dovtedy sme boli prave len na homeopatikach .....
Toto je skusenost po 5. rokoch. Ale bola som uplne zufala a nemilo prekvapena pristupom p. dr.

jankoemaata
18. mar 2015

Ja mam s dr.Zemberovou len velmi dobre skusenosti.Podla mna je vyborna odbornicka a ma k detom pristup ako sa patri.To ze niekomu zle poradi si myslia len mamicky ktore su prehnane afektovane a citlive na svoje ratolesti a takých je velmi vela....Po ordinacnych hodinach je uplne normalne ye treba ist na pohotovost.....Ona nie je vôbec povinna ordinovat po skonceni ordinacnych hodin.Ak sa Vam nepaci treba ist k inej lekarke...logicky.... 🙂