Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 no ved si berem vlozky , a aj v noci mas male pri sebe ? a mala si normlanu izbu ?

gabulka83
12. feb 2014

@dadussa21 zalezi kedy porodis, ja som pri tomto odkazala domov ze navstevy az na druhy den, ale ked budu zvedavy sestrick z novoredeneckeho ho ukaze cez sklo. inak potom mas navstevy na navstevnej izbe, tam sa ide cez gynekologicke odd. a odporucam partnera pri porode je to velikanska opora

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 no ved mam svoje vlozky , a kedy mozu videt maleho rodina ? no ved ja mam ist v stredu na kontolu a hned na myjavu cize budem oholena takze to ej dobre 🙂

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 a to je aka izba to ja keby som porodila do tej 13.00 hod tak navecer mozu zamnu prist a uvida aj mna ? aj maleho ? ci ako a musis hlasit sestram ze mas navstevu ? lebo jedna znama hovori ze tam je taka obyvacka na prijmanie navstev

gabulka83
12. feb 2014

@dadussa21 navsteva v den porodu hlavned bude zalezat od toho ako sa budes citit a ako bude prebiehat porod, ak bude vsetko v poriadku aj z tvoej strany aj zo strany malickeho tak okolo 17.00 by si kohla mat navstevu, ale obmedzila by som ju len na okruh najblizsich partner a rodicia, ostatni mozu prist aj na druhy den, navstevy byvaju od 14.00 do 18.00

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 jaaj no okik teda sak uvidim ako sa budem citit a kde prijmas tie navstevy ? a to maly je stale pri tebe a ked pride anvsteva tak normalne snim vids s izby a ides za rodinu ci ak

gabulka83
12. feb 2014

@dadussa21 navstevybsa prijimaju na izbe navstev, tam sa ide cez gyn. odd., my sme si vzdy zavolali ze uz idu hore vytahom, ja som si zobrala maleho a isli sme, havne sa treba dohodnut so sestrickou kedy budes kupat babatko aby ti vtedy neprisla navsteva

dadussa21
12. feb 2014

a nemusis hlasit sestram ze ides za navstevu a to je nejka velka izba ? ci ako ? a kedy sa vacsinou kupu ? a kupes ho sama ? to na kupanie veci ti tam pre maleho daju ?

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 a nemusis hlasit sestram ze ides za navstevu a to je nejka velka izba ? ci ako ? a kedy sa vacsinou kupu ? a kupes ho sama ? to na kupanie veci ti tam pre maleho daju ?

gabulka83
12. feb 2014

ja som nehlasila je to moje dieta 🙂 🙂 a kupe sa vacsinou poobede a prve kupanie ti ukaze sestricka, pri druhom je pri tebe a kupes uz sama , a ostatne kupania uz len ty. veci na kupanie ti daju oni, ta miestnost na navstevy je velka ako nemocnicna izba, ved ked ta tam v stredu prijmu tak si to tam pochod a popozeraj co kde je

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 a to tam moze bit aj viacej navstev naraz ako aj ine mamicky ? a ked porodis a lezis tie dve hodiny tak mas telefon pri sebe aby si dala vedet uz je narodeny ? no snad to zvladnem ... a kolke ste boli na izbe ? a ked si isla rodit tak ti odtiakla doma voda ci si tam cakala ? ked tam si isla tak kde sa ides hlasit ? hore na oddelenie a oni si ta uz daju kam patris ?

gabulka83
12. feb 2014

@dadussa21 ano moze tam byt viac navstev, ano telefon mas pri sebe hlavne si hotreba zobrat so sebou na cakacku, vacsina izieb je po 2 len pooperacna izba je viac postelova, ja som mala vsetky porody vyvolavane takze som bola dopredu prijata na porodnicu, ak mas planovany porod v stredu ides do poradne k primarovi ak vies ze uz tam mas ostat povies sestricke ona ti da papiere na prijem posle ta do prijmovej kancelaria a odtial do porodnice na prijem tam zazvonis povies ze si prisla na prijem a oni uz ti povedia co a ako, ak chces platenu izbu treba sa popredu pytat ci je volna ak nie tak budes na normalnej izbe ale jediny rozdiel medzi nimi je taky ze na platenej je wc a sprcha na izbe, inak chodis na chodbu.

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 no okik teda dakujem , a veci alebo prezliekas sa kde ? a sestricka je aka v pohode u primara ? viem ze primara chvalia

gabulka83
12. feb 2014

prezliekas sa na izbe tam mas aj skrinu na veci, sestricka u primara je prisnejsia ale da sa to zvladnut 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nemaj z nicoho strach kazda jedna sme to zvladli 🙂 🙂 🙂

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 aha no okik teda a byva tam aj ludi na tom prijme ? tam potom idem na oddelenie a poviem ze som na prijem a oni uz ma daju na izbu a , plienky pre maleho si beres hned ? a kde sa pytaju ci chcem ist na nadstandart alebo na normlanu ?

gabulka83
12. feb 2014

@dadussa21 na poradni byva dost ludi ale ide to tam rychlo, ano potom na oddelenie a tam hlasis ze chces nadstandart, plienky treba hned so sebou po porode ked uz budes na izbe ich pytaju

dadussa21
12. feb 2014

no sak mam cele balenie , plienok , a to je dole v nemocnici primar ? a ty si kedy rodila ? no v stredu idem na prijem a vo stvrtok rano mi vyvolavaju porod , a potom uz by to malo prist , 🙂 a potom sa na izbe prezleces do kosele a normalne mas aj podprsenku normlanu ci uz si das tu tehotensku ?

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 no sak mam cele balenie , plienok , a to je dole v nemocnici primar ? a ty si kedy rodila ? no v stredu idem na prijem a vo stvrtok rano mi vyvolavaju porod , a potom uz by to malo prist , emoticon a potom sa na izbe prezleces do kosele a normalne mas aj podprsenku normlanu ci uz si das tu tehotensku ?

gabulka83
12. feb 2014

@dadussa21 ano primar je tam kde su ostatne gyn. ambulancie, ja som rodila teraz v januari presne pred 6 tyz., po prijme som sa dala do noc. kosele. a po porode som bola v ich koseli nemusela som sa bat ze si zaspinim svoju, a podprsenku som si dala az na druhy den po porode pokial nebolo mlieko nebolo treba podprdu 🙂 🙂 🙂

dadussa21
12. feb 2014

a necitila si sa zvlastno bez podprsenky ale mozem ju mat oblecenu jako normalnu podprsenku .. 🙂 a plienky mi beru pre maleho ? sak ked ho budem mat pri sebe tak by som to mala mat vsetko pri sebe ja by som chcela tu izbu so sprchu aj WC iba kvoli tomu ... 🙂

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 a necitila si sa zvlastno bez podprsenky ale mozem ju mat oblecenu jako normalnu podprsenku .. emoticon a plienky mi beru pre maleho ? sak ked ho budem mat pri sebe tak by som to mala mat vsetko pri sebe ja by som chcela tu izbu so sprchu aj WC iba kvoli tomu ... emoticon

dadussa21
12. feb 2014

@gabulka83 okik moja idem ja off sak este tu pridem keby som mala este nejake otazky tak sa spytam dakujem zatial za vsetko moc mi to pomohlo 🙂 ahoj

gabulka83
12. feb 2014

@dadussa21 nie po porode sa prestanes vsetkeho hanbit 🙂 🙂 🙂 , pri porode ju mat oblecenu nebudes a potom to uz je na tebe kedy si ju das, hej oni si ich zoberu lebo prvu noc bude pri sestrickach a potom ked ti ho daju na izbu tak ti ich vratia spat.
Nemas za co rada odpoviem ked viem zatial ahoj

dadussa21
13. feb 2014

@gabulka83 ahoj a este som sa chcela spytat ze mne idu vyvolat porod , a nepalti sa zato nic ? a maleho mas stale potom pri sebe aj den aj noc ? a ked chces ist sa okupat tak ho nechas sameho ?

gabulka83
13. feb 2014

ahoj za vyvolanie nic neplatis, a prvu noc maju babo setricky na novorodeneckom a potom podla toho ako sa citis bud ho mas na roomingu - to znamena ze stale u seba den aj noc alebo je u sestriciek a tebe ho nosia len na krmenie a kupanie. A hej ak ho mas u seba nechas ho spinkat v postielke a ides sa osprchovat

dadussa21
13. feb 2014

@gabulka83 dakujem pekne za rady a pomoc moc mi to pomoze 🙂 no ja v stredu idem na prijem a vo stvrtok rano mi davaju pirulu tak uvidim ako to bude dlho trvat 🙂

gabulka83
13. feb 2014

@dadussa21 nemas za aj na buduce rada odpoviem, mne pri prvom zabrala do 30 min., pri dcere skoro vobec a teraz pri poslednom tak do 10 min. mi zacali kontrakcie 🙂 tak zelam aby si to mala co najskor za sebou

dadussa21
14. feb 2014

dakujem snad hej 🙂 dufam ze vydrzim do stredy a ako dlho trval potom samotny porod

dadussa21
14. feb 2014

@gabulka83 dakujem snad hej emoticon dufam ze vydrzim do stredy a ako dlho trval potom samotny porod

gabulka83
14. feb 2014

@dadussa21 prvy od 8.30 do 13.10 , druhy cca od 7 do 10.58 a treti od 10.15 do 13.46 takze celkom rychle porody

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre