Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

radusska
9. máj 2014

@katka1601 v stredu je tam primar,velmi mily clovek. ale moze sa stat,ze tam bude aj niekto z doktorov z oddelenia,primar moze mat nieco naliehave. skontroluju krcok,mozno sono a na oddeleni CTG zaznam ako spominala @malapepka 🙂

malapepka
9. máj 2014

@radusska mala by nám k tomu niečo napísať danielka, či je to tak správne 😀 alebo lepšie povedané, že to je celé zle, celé!!!! 😀

radusska
9. máj 2014

@malapepka presne tak,najlepsie ziadne vysetrenia nech vsetko prebehne prirodzene 😀

katka1601
9. máj 2014

@malapepka
@radusska Ďakujem babenky 😀

slagy
9. máj 2014

@radusska 😀

daniela1983
9. máj 2014

myslim ze ked je v 37.tyzdni tak za tyzdne sups v utork na vyvolavacku nie? ved to tu niektora pisala, ze lepsie cim skor je to vonku je to tak predsa bezpecnejsie. 😀 😀 😀

malapepka
9. máj 2014

@daniela1983 stale si tu? Tebe to este nedocvaklo, ze si tu zbytocna a robis tu iba dusno? Kazdy clovek by mal vediet, kedy uz stacilo. Dufam, ze si to pochopila.

katka1601
9. máj 2014

@daniela1983 ty sa prosim ta do mna nestaraj. a som v 35tt si to precitaj vyssie. 😝

otrusinka4
9. máj 2014

Dobrý večer ja som rodila v Myjavskej nemocníci 2 krát 1 bol spontánny 28 hod a nastrihli ma, druhý mi vyvolávali rodila som 7 hod a roztrhla som sa s pôrodnicou som bola spokojná

radusska
9. máj 2014

@malapepka nechaj ju,nech tu tliacha tie jej sprostosti,jej to robi ocividne dobre 🙂 len som stale neprisla na to co si tym chce dokazat 😀

kuika
9. máj 2014

@radusska co si tym chce dokazat??? to je jednoduche... Pani ma evidentne nejaku nutkavu potrebu dokazovat si neustale svoju pravdu a vsetkym ju vnucovat, ja len verim, ze uz dlho tu nebude deptat mamicky - cakatelky, pretoze to, co tu predvadza, je naozaj veeeeelmi trapne...vykopnes ju dverami, vrati sa oknom 😀

augustbabo
9. máj 2014

@radusska nemá asi komu ospevovat svoj úchvatný pôrod 🙂 lebo z toho asi každého v okolí boli hlava 🙂

kuika
9. máj 2014

Vsimli ste si, ze uz si Danielka odstranila z profilu aj fotku??? 😀 Ktovie preco ... 😎

lizankaaa
9. máj 2014

@kuika asi sa boji, ze ju niekto z toho 1x1cm spozna

radusska
9. máj 2014

@kuika ano,vsimla som si rano 😀 dobre urobila,lebo by sa mi kvoli nej zhnusila cervena farba 😀

kuika
9. máj 2014

@lizankaaa
@radusska ale tak nemala by sa hambit za svoje super nazory, nie? Ked ich tak srdcervuco propaguje...

radusska
9. máj 2014

@kuika tiez si myslim 🙂 ved pockajme ako sa nam k tomu zajtra vyjadri,urcite to nenecha bez komentu 😉

kuika
9. máj 2014

@radusska urcite nenecha...to bude nejake velmi obsirne vysvetlenie cakam 😵

radusska
9. máj 2014

@kuika ja uz sa na t tesim,urcite sa zasa nieco dozviem a mozno bude zasa spomenuty jej uzasny porod 😀

barbara088
9. máj 2014

Ja sa tu nikoho zastavat nebudem.ale myslim si jedno kazda tu mate pravo vyjadrit svoj nazor.preto sa to vola forum.myjavska porodnica fajn.ale je co este zdokonalovat 🙂

kuika
10. máj 2014

@barbara088 nikto netvrdi,ze nie je co zdokonalovat...nic na svete nie je dokonale. Ale na nase podmienky je porodnica z toho vyssieho "levelu", to sa jej nemoze popierat. A co sa tyka moznosti vyjadrit svoj nazor, nikto ho nikomu neupiera,ale ked sa ludom silou mocou vnucuje nazor niekoho,kto musi negativne reagovat na kazdy jeden koment, myslim si,ze to uz naozaj nie je v poriadku...nesmie sa potom cudovat,ze na nu ucastnicky fora reaguju podrazdene...navyse, ked dotycna NEMA OSOBNU SKUSENOST!!!

gabulka83
10. máj 2014

a viete čo je horšie že ja jej mamu poznám a sem tam prehodíme aj pár slov keď sa stretneme na ulici 🙂

barbara088
10. máj 2014

@gabulka83 koho mamu....tak mozno nemala dobru skusenost...ako z vyssieho levelu vies nieje podla mna normalne ked gynekolog napr...predpise tehotnej biseptol....ktory je v tehotenstve ZAKAZANY alebo ked ti lekar povie vsak pridite na ten a ten termin spustime porod vsak co tu budete cez vianoce....trosku od veci

elenka6
10. máj 2014

Aj ja poznam jej mamu,aj Danielu poznam,chodili sme spolu do školky 😀 ono je fajn vyjadrit si svoj nazor,ale načo 47x vyjadrila dokola to iste 😖 Ja si tiež myslim o vyvolavačkach na My svoje,preto som ani nemala,bola som nastrihnuta a mala 3štichy,ozaj nič hrozne,sesternica nastrihnuta nebola a mala štichov omnoho viac ako sa roztrhla,celkovo ja mam na porod dobre spomienky a zas by som isla na myjavu,ale keby som bola este len tehotna a čitam Danielu,tak asi by som mala pekny strach 😒

gabulka83
10. máj 2014

@barbara088 Danielinu mamu, a vyvolávačka je na každej zvážení či si ju dá alebo nedá dať. Doktor predsa nedrží nikomu nôž pod krkom že musíte a hotovo. Ja som mala prvé dva pôrody vyvolávané a povedala som si že tretie vyvolať nedám a aj tak som musela lebo prestal v brušku rásť, mala som menej plodovej vody a ešte k tomu hraničné prietoky a bolo lepšie aby už bol na svete lebo do termínu čo bolo 7 dní by nemusel v brušku vydržať.
Pre ostatné každá jedna má právo povedať nie nechcem počkám na spontánne spustenie pôrodu. Tak neviem prečo tu stále riešite že vyvolávajú pôrody. Áno je to pre nich jednoduchšie si naplánovať pôrody na určité dni, lebo ešte chodia aj operovať. A zažila som že nás v jeden deň od pol noci do pol noci porodilo minimálne 9 a to bol frmol deň lebo v ten deň sa narodila aj mne dcéra. A vyvolávali asi 2 pôrody plus jedna plánovaná sekcia.

augustbabo
10. máj 2014

@barbara088 lenže daniela nerodila na Myjave, takže s Myjavou nemá osobnú skúsenosť, rodila v nejakej podľa nej exkluzívnej porodke niekde v Čechách tuším a tu vnuceje ženám svoj pohľad na jej dokonalý pôrod. A opisuje tu myjavu, cez to čo počula od svojich kamosiek... Ja mám teda x kamosiek, ktoré na Myjave rodili a žiadne nepovedala na ňu ani pol zlého slova, až na sestričku z novorodeneckeho... Takže sa tu nemá čo vyjadrovať k téme, aspoň teda podľa mňa... Čo je koho po tom ako to vidia jej kamosky, keď si tu obhajuje svoj super prirodzený pôrod a rozpráva o tom, možno jej nič žiadna kamoska zle ani nepovedala a ona to tu prekruca vo svoj prospech... Keď nie nezazijem, na vlastnej koži tak to nekomentujem...

barbara088
10. máj 2014

ale uz to neriesme hlavne ze deti su ok...

martinadurcova
10. máj 2014

@lizankaaa ja som rodila na Myjave 4x a som spokojná, či už s lekármi, so sestrami, všetko tam bolo super a myslím, že aj to prostredie je také rodinné, keďže tých je to malá pôrodnica 🙂

katka1601
12. máj 2014

Som rada ze tu pisete pozitivne pretoze som prvorodicka a uz mozno tento mesiac tam pojdem. a dufam ze to vsetko dobre dopadne.uz som trosku s toho vystresovaná. 😀

samcinka
12. máj 2014

ja som rodila na Myjave 1 krát pred dvomi rokmi.keď že som mala veľmi rýchli a hlavne neočakávaný a predčasný pôrod v 33 tt. nestihli prevoz do Trenčína.s pôrodnicou som bola spokojná aj s novorodeneckým odd. aj keď som tam malého nemala, bol odvezený do TN.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre