Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

dada78
5. mar 2012

@motylicek123 s tým bruškom si nerob starosti, sestričke u mojej dr. sa nepáči,že ho mám "dolu", ale podľa meraní mám akurátne,aj dr. hovorila,že ideálne, malá je usídlená nižšie, aspoň ma nekopcuje moc pod rebrami. A hlavička je väčšia takmer vždy 😉

motylicek123
5. mar 2012

@dada78 uz som v pohode 🙂 vsetko ostatne je super zatial 🙂 dneska idem na poradnu znovu na myjavu lebo v stredu ked som tam bola zrovna nemali tak sa chystam ale pri 12 00 dufam ze tam nebude naval :D

amanda683
5. mar 2012

@motylicek123 A ides k primarovi do ambulancie,ze? Kukni mi prosim,ci su tam v piatok,ja mam ist v piatok k nemu na poradnu 🙂

motylicek123
5. mar 2012

@amanda683 ano ano primarovi do ambulancie, moja dneska, ale nejdem, preventivne som si tam volala, ci dneska aj poobede robia lebo maju kazdy den do 15:30 a mne to dneska vychadza, ze o 12 zo senice a sestricka slavnostne, ze oni robia len do 12 00 poradnu, tak idem stredu rano, ak ti bude stacit tak stredu ti to pozrem ked tam budem jo a potom ti dam vediet 🙂

amanda683
5. mar 2012

@motylicek123 dobre,dakujem.No este ze si si zavolala 🙂

motylicek123
5. mar 2012

@amanda683 ved to, som bola v tom, ze poradna je do 15:30 moj dr. mava poradnu cely den.A tu taka super prijemna sestricka, ze az uvidime stredu 🙂 inac by som sa tam trepala zbytocne, takto aspon dneska potielku a prebalovacik poskladame uz robim miestecko 🙂

amanda683
5. mar 2012

@motylicek123 no ja vzdy chodim na poradne rano,aby som do takej osmej bola tam.Sice si tam posedim pol dna,ale da sa to 🙂

motylicek123
5. mar 2012

@amanda683 ja tiez tak, len teraz mi to tak blbo vychadzalo :D

dada78
6. mar 2012

Ahojte, neni to priamo o pôrodnici v MY ale týka sa detí a tehotných, tak dávam info, v našom MC Žabka Stará Turá budeme mať Kurz prvej pomoci zameraný na deti za 11€ v dĺžke trvania 2hod, teoretická aj praktická časť, s možnosťou vyskúšať si priamo na figurínach masáž srdca aj umelé dýchanie - na detskej aj dospelej, info od záchranárky RZP TN, máme ešte voľné miesta, ak chcete napíšte mi do IP, dám viac info. A tiež budeme robiť burzu Detského oblečenia do 6r - jarno - letnú a tiež tehot.oblečenia a potrieb pre deti, v dňoch 23. a 24.3. Viac info dám do IP 😉

verka1978
17. mar 2012

chodite niektora teraz cvicit do pampusika? Snad sa mi to podari a v utorok by som prisla. Co si mam priniest nejaku podlozku, ci deku? Aj nejake prezuvky-tenisky. Uz si to nepamatam ako to bolo pred 6 rokmi.

mima1983
17. mar 2012

@verka1978 ja idem bud teraz v utorok, alebo na dalsi utorok.... mam choré rameno, tak neviem ci sa mi uz teraz bude dat 🙂

verka1978
17. mar 2012

@mima1983 tak sa mozno stretneme.

liliana27
18. mar 2012

@verka1978 sak to sa možeš opytat aj mna cica 🙂 ja som tam bola 3 roky dozadu a nenos si nič. je tam krasny čisty koberec. tenisky isto nie, budeš len v ponožkach. nejdes do fitka 😎

verka1978
18. mar 2012

@liliana27 dik, no pred 6 rokmi sa cvicilo v tej telocvicni ci co to je, tak normalne tenisky a podlozka. Tak sa za tu dobu sa nieco zmenilo, no starneme. No ty si ma nenapadla 🙂 . ja som myslela, ze ty si nechodila.

liliana27
19. mar 2012

bola som 1x. potom to tam vytopilo 😎

dada78
21. mar 2012

@amanda683 rada som Ťa spoznala aj osobne, snáď sa ešte uvidíme aj inokedy 😉

amanda683
22. mar 2012

@dada78 Uvidime,urcite.Minimalne v sobotu,ak budes v centre 🙂 Si pridem pre tie veci.Aj svagrina moja tam bude,ta vam s tym ma aj pomahat nieco.

dada78
22. mar 2012

@amanda683 zrovna v sobotu tam nebudem,lebo MM má narodky, Majka nám príde už zajtra pomáhať, som strašne rada, lebo si videla čo je s tým roboty a to ešte poobede a dnes ďalšie maminky doniesli veci. Kto má cestu cez Turú, určite sa zastavte 😉 aj nové z predajne tehot.oblečenia sú tam, napr.menčestrové nohavice za 6€, ja som si také kupovala za 700SK 😕

veronika32
28. mar 2012

Ja som na MY rodila 2-krat. Raz prirodzene a druhykrat cisarakom, malemu sa akosi nechcelo. Rano mi odtiekla voda a maly sa narodil az o 22.hod. Prvy krat mi bola pri porode mlada doktorka a prizeral aj primar, ktory to dorodil. Druhy porod robil dr. Stastny. Pretoze byvam na MY, tak mi to vyhovovalo, manzel mohol kedykolvek cokolvek priniest. Inak som si platila izbu so soc. zariadenim na izbe, takze to bolo o.k. A velmi mile sestricky na novorodeneckom, na gynde nic moc, ale vydrzat sa to da. Hlavne, ak je vsetko v poriadku.

veronika32
28. mar 2012

A este som zabudla, dalo sa zariadit mat dieta pri sebe od narodenia, ale ja som sa potrebovala dat dokopy po porode. Po prvom som mala pocit, ze mi ju celu zasili, a po cisaraku som sa nemohla riadne pohnut, otocit, nieto este skakat k malemu. Mala som pocit, ze ma celu rozrezali, akoby pitvali... xi-xi.

dada78
28. mar 2012

@amanda683 mňa dr. potešila,že už sa otváram, som na 1cm ,ale neplaším sa, pri Maťovi som tiež bola na 1cm v 35tt, 2cm v 36tt a v 37a 38tt na 3cm, potom som už rodila, som zvedavá dokedy vydržíme teraz, bola by som rada aspoň do 38tt 😉

nat_marcipanova
29. mar 2012

Zienky, ako je to s tymi cviceniami? Kedy, o kolkej, kolko sa plati a co si treba so sebou priniest? 🙂

verka1978
29. mar 2012

@nat_marcipanova plati sa 1,5€, byva to v utorok o 17,30 . Netreba si nic nosit, karimatky su tam. Na zemi je koberec. Ja som uz bola dva krat , som spokojna. Ale teraz cvicenie 2xnebude.

nat_marcipanova
29. mar 2012

@verka1978 Vdaka 🙂

amanda683
30. mar 2012

@dada78 Vidis,tebe sa "tam" aspon nieco deje.To ja o 4 dni termin a nic,ako keby som mala byt s tym brusiskom este pol roka minimalne 😒

katka159
30. mar 2012

ahojte baby tak deska som bola na oddelení lebo som si myslela že mi odchadza plodová voda..chodím k primárovi do rizikovej ten je srašne super ale blbá náhoda nebol tam tak mna poslali na oddelenie na ozvi a potom som mala dočinenia s dr. ako ho volaju lenin...katastroba určite sa v pondelok stažujem lebo mna to strašne bolelo a to čo som mu ja povedala tak len prikívol a suhlasil...nakuduce ho pošlem kade lahšie...

mima1983
30. mar 2012

@katka159 a co ti robil, ked ta to strasne bolelo???

mima1983
30. mar 2012

@nat_marcipanova najblizsie je cvicenie 17.4. 🙂 chystas sa???

katka159
30. mar 2012

@mima1983 no klasicky vyšetroval s tymi kieštami nerezovími a čume tam asi minutu do toho jak debil...v pondelok sa primárovy stažujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre