Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

elenka6
30. mar 2012

@katka159 aj sa stažuj,šak on je o ničom lekar 😠

katka159
30. mar 2012

@elenka6 ja som povedala že ak by som tam ešte niekedy išla skorej ako na pôrod koncom juna tak ho normalne odmietnem a vypýtam si druhého lekara...ked som tam ležala tak mi spravil tak sono že na druhy deň mi Krč robil druhe...a povedala som že ked pojdemna sono v 30tt tak najskor v ambulancii upozornim primara že sa mu nedam sonovať a kebyže znahody tam bude tak sa otočím a poviem že nie ved to nema žiadny vyznam... a v pondelok rano určite primarovi hovorim že som bola vrcholne nespokojná a ešte teraz citim to jeho vyšetrenie...

verka1978
31. mar 2012

@katka159 ja som nastastie nemala moznost ho stretnut, ale nepocula som na neho dobre slovo. Ani ze nie je dobry odbornik, mne to pripada ze je tam len do poctu. On byva aj pri porode? Snad nie? Ved asi sestricky su skusenejsie ako on.

katka159
31. mar 2012

@verka1978 moja prave ked som tam ležala tak jednu rodil a ani ju nenastrihol a dotrhala sa ked to štastný videl tak ho hned odtial vyhodil...a mi sme sa na neho každy den stažovali a aj v pondelok sa určite budem....ja neviem načo ho tam držia je ich tam dosť a neviem či s neho nemá nemocnica nejaké prachy alebo prečo tam je...

verka1978
31. mar 2012

@katka159 hmm tak dufam, ze ho nebudem mat pri porode. V podstate je mi jedno kto ma odrodi, ale nech ma nejake skusenosti a nie nejaky amater. To uz radsej zoberiem tie sestricky 🙂 . Ja dnes zacinam 30tt.

katka159
31. mar 2012

siper ja začínam dneska 28tt.. no tak to on je amater a kebyže su komplikácie tak neviem ako by to zvládel....

elenka6
31. mar 2012

Ale on by nemal byť sam pri pôrode,mal by tam byt ešte jeden skuseny lekar,mne robil sono 5dni pred porodom a trvalo to 40minutmaj som už na neho vyletela lebo už mi bolo s toho zle a on že klud,musite byt kludna ked ste tehotna 🙄 ešte že už mam po tom.

nat_marcipanova
31. mar 2012

@mima1983 no konecne som chcela zacat 🙂 ... ale vidim, ze je zrovna pauza 😒

verka1978
31. mar 2012

@katka159 daj v pondelok vediet co ti primar povedal na dr.lenina.

katka159
2. apr 2012

@verka1978 ahojky primár dneska nebol bol tam krč a a bol super...už o leninovi vedel ale neviem odkial či hovorili sestričky alebo kto...pekne sme sa zasmiali ale nabuduce to aj primárovi poviem o nom...a inak pekne ma lenin dokaličil lebo ked mna krč vyšetroval tak som tam na jednom mieste citila bolest normálne tam mám asi ranku čo mi spravil...

katka159
2. apr 2012

@elenka6 moja nevišlo mi to bol tam dr. Krč ale budem sa za 2 týždne som zvedavá čo na to primár...dnes som dr. Krčovi povedala že ak ho tam ešte raz stretnem myslim lenina tak ho normalne odmietnem... dufam že ho čo naskor pošlu kade lahšie...

elenka6
3. apr 2012

@katka159 no odmietni ho,nebudeš prva,dr Krč chodi aj sem tak on si to tu može aj prečitať a potom vie všetko 🙂 aj ked občas si pomyli čo kto napisal 😉

kacsik
3. apr 2012

Kočky, chcem sa spýtať, ako je to na Myjave s epiduralkou ? dajú ju v pohode ? lebo na nete som čítala , že denne len od 8.00 do 12.00 🙂 ďakujem 🙂

verka1978
3. apr 2012

@kacsik ano da sa ale len ak sa vopred dohodnes a anesteziologom, tusim ze je dokonca zadarmo.A len v pracovne dni tak ako si pisala. Ale na Myjave s epiduralom nemaju moc skusenosti.

kacsik
3. apr 2012

@verka1978 ďakujem, viac ľudí mi už hovorilo, že nemajú skúsenosti a neradi ju dávajú...tak uvidíme, budem sa snažiť rodiť cez týždeň :D

katka159
3. apr 2012

@kacsik ahoj ja som ju mala pri prvom vybavenu a prišla som rano o 7 do porodnice že mi pichu epidural aj vyvolavačku a povedali mi že na vyvolavačku som malo otvorena že nie...a o 7 večer to začalo čiže aj ked som si to vybavila tak mi to nepomohlo ale da sa to zvladnuť teraz už ani vybavotať nebudem...

katka159
3. apr 2012

prosím Vás neviete či sa dá kúpiť Temešváryho roztok?...lebo sa bojím že mi môže unikať plodová voda...

kacsik
4. apr 2012

@katka159 ďakujem 🙂 ja neviem do čoho idem ešte, takže preto by som chcela Epi, ale ak nebude, zvládneme to aj bez nej 🙂 vybaviť si ju vybavím, ale či sa trafím a budem rodiť v " epiduralkové hodiny " to neviem 😀

katka159
4. apr 2012

@kacsik držím palce nech si mimi vybere správnu hodinku..🙂 ja by som radšej chcela rodiť v noci aj prve som rodila v noci a bol tam svätý klud len ja,mm primár a sestra, bola to parada na jedničku....🙂

kacsik
4. apr 2012

@katka159 ďakujeme 🙂 musím sa s ním dohodnúť na čase 🙂 v noci by som chcela aj ja , je to také intímnejšie 🙂 ja budem hlavne rada ak to bude všetko v pohode a rýýýchle 🙂 rodil ťa primár ? vraj je najlepší 🙂

katka159
4. apr 2012

@kacsik ano rodil ma primár aj teraz bude mna rodiť...ale aj dr. Krč je super a aj Kovárová sa tuším vola aj ta je dobrá...

kacsik
4. apr 2012

@katka159 ja poznám len primára, operoval mi ségru a bol skvelý, len vďaka nemu má šancu mať detičky, spravil doslova zázrak 🙂 preto by som aj ja u neho chcela, kedže ostatných vôbec nepoznám

katka159
4. apr 2012

@kacsik 🙂

amanda683
8. apr 2012

Ahojte babeny 🙂 Tak ja uz mam po tom,vcera sme prisly z myjavskej porodnice 😀 Co vam o tom napisat.......?
Vsetko bolo super,mam krasnu a zdravu dceru a dobre spomienky na porod.Vsetko tam klapalo ako svajciarske hodinky,takze len jedno velke DAKUJEM,celemu tymu na porodnici a na novorodeneckom oddeleni 🙂

dada78
9. apr 2012

@amanda683 ešte raz gratulujem, bolo veľa bábätiek ? v stredu už idem konečne na poradňu na MY aj na prietoky, som zvedavá akú váhu má naše mimčo aj či sme sa už otvorili na viac ako 1prst 😉 drž nám palce 😉

amanda683
9. apr 2012

@dada78 Bola uplne plna porodnica 😀 Neviem co sme vsetky robili v tom july 2011 😀 😀 😀
Ty mas este kopu casu,lepsie sa neotvarat,nie?Nech to prekne drzi do terminu 🙂

amanda683
9. apr 2012

@kacsik nedavaj si epiduralku 😔 😔 😔 Fakt,zvladnes to aj bez nej a lepsie 😉

kacsik
10. apr 2012

@amanda683 gratulujem k dcérke ! a viem , že zvládnem, ale predsa len, ak by sa dalo tak si ju dám, keďže neviem do čoho ideme, je to taká moja malá istota :D

verka1978
11. apr 2012

@katka159 poradna dopadla tusim dobre, aj si mu spominala Lenina, jeho sposoby ☹ . A co na to primar?

katka159
11. apr 2012

nespominala som mu lenina ale 25 idem na sono a to mu potom poviem že ked tam bude lenin či ako sa vola tak že si to sono nedam spraviť lebo zasa to budu bludi ale tak dufam že tam bude dr. krč ...🙂 no ako vytok mam ale primár povedal že to je v pohode a že ten vodový že to može byť akési čistenie tak neviem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre