Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

dadussa21
14. feb 2014

@gabulka83 no celkom rychle 🙂 no ja uz mam nervy stoho uz sa mi to blizi a rodi sa aj cez vikendy keby ma to chytilo takco pridem tam a co poviem 🙂

gabulka83
14. feb 2014

@dadussa21 rodi sa kazdy den 🙂 🙂 🙂 ved nemozu povedat ze prekrizte nohy a vydrzte do utorka dnes nerodime 🙂 🙂 🙂 , prides zazvonis a povies ze rodis alebo ti odisla plodova voda a oni/uz vedia co robit a ako postupovat

dadussa21
14. feb 2014

@gabulka83 no dakujem 🙂 teda no snaad vydrzim do stredy 🙂 potom dam vedet ked uz pridem domov 🙂 ahoj

tslobik
15. feb 2014

Ahojte, neviete náhodou či má MUDr. Krč aj gynekologickú ambulanciu? Lebo keď som pred 2 rokmi bola v porodnici pracoval len v nemocnici, nemal svoju ordináciu. Ďakujem

elenka6
15. feb 2014

@tslobik nemá 🙂

tslobik
16. feb 2014

To je škoda 😒

mima1983
16. feb 2014

Pre tie, ktoré by chceli vedieť, tak "klienocka" už porodila 😉

nat_marcipanova
16. feb 2014

@tslobik od marca bude mať ambulantný deň v piatok v rámci odbornej ambulancie, takže je možné k nemu chodiť ;)

tslobik
16. feb 2014

@nat_marcipanova Akože mysllíe,že ma može zobrať ako svoju pacientku? Lebo som sa presťahovala a hľadám gynekol. v MY a kedže mám s ním dobré skúsenosti...... 🙂

dadussa21
17. feb 2014

Baby ja idem vo stvrtok rodit tak potom mozem dat skusenosti , ako to funguje ak by ste chceli 🙂

natalia_1
18. feb 2014

@nat_marcipanova
toto aj mna zaujima.kde bude ordinovat? ja by som knemu tiež rada chodila, ked som sa ho pytala povedal že ambulanciu nema ale už sa to rieši.a to bude moct mat vlastne pacientky ked bude ordinovat iba 1x do tyždna? ako to bude fungovat, neviete? ja si to neviem predstavit, co ked ho bude treba pri operacii alebo porode? nebude len zastupovat nejakeho ineho gynekologa v jeho ambulancii?

nat_marcipanova
18. feb 2014

@tslobik
@natalia_1
v ten den bude mat len ambulanciu a kazda objednana pacientka bude vybavena bez ohladu na dianie na oddeleni... (nie, nebude nikoho zastupovat)

tslobik
18. feb 2014

@nat_marcipanova A ešte by ma zaujímalo ako to bude ak bude pacientka potrebovať nejaké nutné ošetrenie mimo ten jeden ordinačný deň.....No lebo niekedy je týždeň straaaašne dlhý čas..... 🙂 Ďakujem

guess21
19. feb 2014

Asi vás trošku sklamem,ale pokiaľ viem, na odbornej ambulancii kde bude Dr.Krč ordinovať sa pacientky objednávať nemôžu a ani žiadne poplatky sa tam nebudu vyberať,nakoľko je ambulancia štátna.

dadussa21
19. feb 2014

a zase nic este o tyzden mi to posunili ... uz som sa tesila ze to bude zamnou ... 🙂 co uz no

elenka6
19. feb 2014

@dadussa21 a prečo ti ho chcu vyvolat?nebude lepšie ked to na teba pride samo?

nat_marcipanova
19. feb 2014

@tslobik Akútne veci sa budú dať vyšetriť v hociktorý iný deň

dadussa21
20. feb 2014

@elenka6 ahoj no lebo sa im zda velky dost ... a termin mam 3.3 a na druhy tyzden v stredu idem do nemocnice ... 🙂

elenka6
20. feb 2014

@dadussa21 Oni ti ho chcu vyvolat preto,aby si rodila vo štvrtok,to sa na myjave tak bežne robi.

samcinka
21. feb 2014

@nat_marcipanova kedy sa bude dať objednávať do ambulancie dr.Krča?

dadussa21
22. feb 2014

@elenka6 nebudu mi vyvolavat na druhy tyzden idem na myjavu uz na prijem v stredu tak uvidime a maly je dost velky cize tak ...

elenka6
22. feb 2014

@dadussa21 no ved v stredu ta prijmu,vo stvrtok rano daju vyvolavačku.jedine žeby to na teba prislo skor ako v stredu 🙂

ma_ta1
22. feb 2014

@dadussa21 presne ako pise elenka. Mam cerstvu skusenost kedze som vo stvrtok rodila s tym ze ma v stredu projali.V stredu ta prijmu do vecera ti natocia niekolko krat pasy a ked to ma teba nepride do rana tak ides na cakacku daju ti vyvolavacku a cakas 😉 drzim palce.

elenka6
22. feb 2014

@ma_ta1 gratulujem k babätku,mojej sesternici sa narodil Simon 18ho 🙂 ale teda nie na myjave.

ma_ta1
22. feb 2014

@elenka6 dakujeme 🙂

radusska
26. feb 2014

baby,co si treba zbalit do porodnice? :D rodila som pred 4 rokmi a uz si to poriadne nepamätam :D btw,tiez budem rodit na Myjave,po druhykrat. Prvykrat som bola spokojna,tak dufam,ze budem aj teraz 🙂

ma_ta1
27. feb 2014

Ja som sa balila podla papiera co mi dali na poradni a polovicu veci som nepotrebovala. Zober si hlavne koselu s kratkym rukavom, lebo je tam strasne teplo. Potom hygienicke potreby. A pre maleho som mala tiez nieco nabalene ale potrebovala som iba plienky, lebo v tych baby boxoch co nam davali bol aj krem na zadok aj obrusky tak sme pouzivali tie.

radusska
27. feb 2014

dakujem pekne 🙂 ja uz si to ozaj nepamätam, pritom to nie je az tak davno 😀 a chcem sa spytat este jedno.... neviete ci na oddeleni robi este dr Motykova? 🙂

polacka
28. feb 2014

Dievcata mam otazku. Rodila som v MY v oktobri 2012 a budem rodit znova v juli 2014. Chcela by som vediet ci v MY porodnici maju nieco nove. Myslim nejake vybavenie pre novorodeniatka a tak. Chcela by som tam ist velmi rodit znova, ale museli nas prevazat do TN koli zltacke. Vraj v TN maju lepsie lampy... Neviete mi povedat? Ak by sa tam nic ohladom tohto vybavenie nezmenilo musela by som ist bohuzial do TN ☹

ma_ta1
3. mar 2014

@polacka no nam doktorka hovorila ze maju nejaku novu lampu akou disponuju napr. v Bratislave. Ale viac neviem zltacka nas nechytila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre