Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

katjuscha123
26. júl 2013

tak ja napriklad nemam dobre skusenosti s dr. stastnym :( rodil ma mlady dr. nejaky cudzinec z ekvadoru - nevyvijalo sa to dobre bola pri mne i ta lekarka teraz neviem ako sa volala ked si nevedeli uz rady tak volali stastneho - prisiel zhukal ma ze zenska co tu budeme kurva tyzden rodit - bola som taka vyhukana z neho ze mi kontrakcie uplne presli a malu mi tahali vakuumom a narodila sa skoro mrtva - ozivovali ju dost dlho a podarilo sa 🙂 mam zdrave babo ktore je navyse velmi sikovne 🙂 🙂 ale spomienka na stastneho vetu uz mi ostane navzdy, mala som aj nastrih dokonca ta lekarka ukazovala tomu cudzincovi kde presne mi to ma zosit ...... zvlastny pocit, doteraz mam problemy pri sexe :(.......

zuzana0612
27. júl 2013

@allera nechápem o čom točíš. každá sa tu môže normálne vyjadriť, tak neviem čo tu útočíš. ja som iba v klude povedala o svojej skúsenosti a pocitoch. a k tej kontrole raniek.... tak si predstav, že sa to robí sonom a normálnou kontrolou. nový lekár mi to skontroloval, tak asi to ide

oliverka
29. júl 2013

@zuzana0612 Allera sa dosť nemiestne zapojila aj do inej diskusie 😒 Myslím, že pomôže len ignorovať jej nechutné komenty a rovno ju nahlásiť.
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/mate-osobne-skusenosti-s-mudr-federovou-na-antolskej/

zuzana0612
29. júl 2013

@oliverka asi ano. keď niekto neviem normálne akceptovať názor iného len preto, že je iný ako jeho...... asi fakt len ignorovať a nenechať sa provokovať. 😉

matulik1341
31. júl 2013

ahojte ja som tiez rodila na myjave abola som velmi spokojna. na prehliadky som chodila dr. stastnemu a musim povedat, ze som bola jeho spravanim milo prekvapena aj pocas tehotenstva aj po porode. chodil sa pytat ako sa nam dari a ci je vsetko v poriadku. ja som s myjavskou porodnicou v celku spokojna.som rada ze som tam rodila a svoje tretie dietatko tiez pojdem rodit prave sem.

piacere
1. aug 2013

Prosím vás a ako je to na Myjave s nástrihmi? Strihajú tam rutinne alebo rodil niekto aj bez nástrihu?

elenka6
1. aug 2013

@piacere poznam take čo rodili aj bez nastrihu,možeš ich požiadať že nastrih len ked to bude nevyhnutne.

piacere
5. aug 2013

Ešte jedna otázočka baby 😀

Čaká ma posledný veľký utz v 36tt na Myjave.... majú tam aj 3D? Ak by som si pýtala fotečku, bola by to veľká drzosť alebo mi ju v pohode lekár vytlačí (je mi jasné, že za poplatok)?

verka1978
11. aug 2013

@piacere ja som rodila oba porody bez nastrihu, prvy krat u Fotlina uz tu nerobi, vtedy som povedala, ze ak to pojde nech nenastrihuje a pred rokom som rodila u Kovarovej a tej som nestihla ani nic povedat. Podla mna zalezi aj od siutacie, niekedy lepsi natrih ako ked sa mas natrhnut.

mirkakab
11. aug 2013

@piacere ahoj, ja som rodila druhu dceru bez nástrihu, rodil ma primár Gašparík a dcera mala 3650g a 50 cm

alena223
12. aug 2013

ahojte, ja som lezala na gynekologii v 12tt , koli krvacaniua nebola som s MY spokojna, urcite by som tam nesla rodit.Nepacil sa mi pristup doktora Krca. Pri sono vysetreni mi dost silno buchal po bruchu. Samozrejme som mala strach aby som nezacala znovu krvacat. Ked videl ako sa tvarim tak sa ma opytal ci mam strach a ked som pevedala ze ano osopil sa ze keby na to nemal tak tam asi nepracuje. Z krvacania sa mi po tyzdni spravil na maternici hematom, pytala som sa ho slusne ci je nutna dalsia hospitalizacia, kedze ina liecba ako kludovy rezim na to neexistuje. On mi povedal ze mozem ist domov ak chcem, ale ze sa mam ist najskor pozriet na plod ktory tam maju udejne vystaveny a ci chcem aby takto dopadli aj moje dvojičky. Vzhladom na to, ze som bola tehotna mi to pripadalo dost surove vyhrazat sa mi a zastrasovat ma nejakými vystavenými plodmi. Vdaka tomu sa mi zhnusila cela MY porodnica. Inak primar bol velmi ludsky a prijemny aj sestricky boli v pohode.

betina1984
12. aug 2013

Ahojky. Ja som rodila prvykrat v TN, druhykrat na Myjave a bola som s Myjavou nesmierne spokojna. Odrodila som tam dvojicky, rodila ma Dr. kovarova, ale bol taj aj primar a aj vswtci ostatni. Keby som si mala vybrat, pojdem len na Myjavu a sestricky na novorodeneckom, uplne super....

mima1983
15. aug 2013

@alena223 to vazne toto??? ty koki... no comment

mima1983
20. aug 2013

Maminky, ktore ste teraz lezali v porodnici alebo na gynekologii, pocula som o odchode niektorých lekárov? co je na tom pravdy? Neviete, ci niekto odisiel, pripadne niekto nový prišiel? dik 🙂

nat_marcipanova
21. aug 2013

Maminky, neviem, ci ste postrehli, ako "fici" socialny system v niektorych statoch. Je to obrovska masineria, proti ktorej si rodic nepomoze, velky biznis s detickami. Podobne zakony sa maju schvalit u nas, deticky maju byt majetkom statu. Jedneho dna sa Vam dietatko jednoducho nevrati zo skoly/skolky a uz ma nahradnu rodinu. Vela s tych deticiek je zneuzivanych. Cely proces je nelogicky. Bolo by fajn, keby ste tuto peticiu proti zmene zakona o socialnopravnej ochrane deti posuvali dalej. http://www.peticie.com/peticia_na_ochranu_deti_...

koralovka
22. aug 2013

A čo by ste chceli vedieť?Bola som tam pred rokom s malou rodiť

koralovka
22. aug 2013

@katjuscha123 Ano, dosťsi zvykol na uplatky, aj ked som tam ja ležala spravil jeden prúser

koralovka
22. aug 2013

@avanka Hlavne sa neboj, bojuj🙂Cisarák zvládneš, ak by si cchela info napíš, mám za sebou tri na Myjave

mima1983
22. aug 2013

@koralovka no to som tam bola aj ja, pred rokom aj dvomi mesiacmi .) myslela som teraz, aktualne, pocula som o nejakych odchodoch...

koralovka
22. aug 2013

@mima1983 Neviem teda🙂A kto by mal odísť?Snád nie primár? Ak primár ostane je to ok🙂

koralovka
22. aug 2013

@koralovka Suseda je tam teraz, ked príde opýtam sa jej či niečo nevie o tom🙂

mima1983
22. aug 2013

@koralovka nie nie, ten nie, teda aspon o tom info nemam.... no keby ten odisiel, tak by som isto musela zmenit gynekologiu/porodnicu 🙂

koralovka
22. aug 2013

@mima1983 No chvalabohu🙂Ano bez neho by to bolo o ničom, je super

koralovka
22. aug 2013

@mima1983 Suseda je teraz v porodnici tak ked sa vráti spýtam sa jej či nevie niečo o tom

vladuska99
28. aug 2013

ozajky nieje tu nejaka mamička čo rodila na myjave v obdobi 26.10.2012 -12.11.2012?

deborah1
31. aug 2013

Ahojte, neviete ktorý doktor je "partus", ktorý tu dávnejšie prispieval?
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/partus/

deborah1
31. aug 2013

A ešte by som sa chcela spýtať, neviete, kto robí na Myjave cisársky rez? Všetci doktori alebo iba tí skúsenejší? (lebo je tam aj dosť takých mladých) 😕
A ktorý je pre cisársky rez najlepší? A tak celkovo, robia ich dobre??

slagy
31. aug 2013

@deborah1 Pokial viem, cisaraky robit vedia 🙂 , ja som mala dva. Cele som to prespala, tak neviem ako to prebiehalo. No myslim , ze sekciu mozu viest len primar, Tallo, Stastny ... a vzdy tam je aj dalsi doktor, ale ten len "asistuje" ci ako. 😀

nat_marcipanova
31. aug 2013

😀 Sekciu môže viesť každý atestovaný lekár ;)

elenka6
31. aug 2013

@deborah1 je to Dr Krč.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre