Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

aly
23. feb 2012

@katjuschka no ja som doma na PN takže oddychujem, max tak navarím, a po malého do a zo škôlky, takže sa šetrím a ako píšeš, kvoli malému nechcem ist do nemocky. neviem si to ani predstaviť

amanda683
23. feb 2012

no neni mozneeeee,ako sa to tu rozpisalo 🙂 A dokonca o veciach k teme a s babenkami ,ktore maju fotky v pasoch 😀 Radost sem chodit.

elenka6
23. feb 2012

Tak my už mame našu maličku doma 🙂

elenka6
23. feb 2012

A na to že som ležala tri tyždne v nemocnici a lekár mi povedal že ked bude mať 2800g tak to bude veľký úspech tak maličká mala 3350g,pekne prekvapila 😲

amanda683
23. feb 2012

@elenka6 jeeej 🙂 to ste dobre dopadli,ked uz ste domka.Asi nemala zltacku,ze 🙂 Ja sa bojim,ze tam zas budeme dlho,s malym som bola 10 dni,to bola katastrofa 😖

elenka6
23. feb 2012

@amanda683 našťastie nemala,všetko bolo ok tak sme išli na štvrty deň domov,ani som to nečakala,ale super,doma to ide ľahšie všetko 🙂

amanda683
23. feb 2012

@elenka6 no,to verim.Dufam,ze ani my nedostaneme a pojdeme pekne rychlo domkom 😉

mima1983
24. feb 2012

Ahojtee, no vidim, ze ste sa rozpisali, to je super 🙂 ja som tu dva dni nebola, robili nam doma roldor, takze mam fuuuurt roboty s upratovaním, ale tesim sa, konecne mi mozme normalne ulozit veci 🙂 prisli mi aj vecicky ze netu, tak sa vytesujeeeeem 🙂 Švagriná mi poslala postielku a vanicku 🙂 a moooj, strasne akcny, uz chce mat postielku v detskej postavenu 🙂 len musime najskor spravit miesto 😀 ale normalne som prekvapena ze sa tak angazuje 🙂

motylicek123
24. feb 2012

ahojte babule chystam sa na myjavu buduci tyzden, uz ma poslali tam na poradnu, kde to tam je v nemocke ? neviete niektora ake su ordinačné hodiny dokedy su tam ? lebo moj dr mi povedal, ze mam prist po vysledky rano k nemu zo streptokoka a poobede mam ist uz na myjavu na poradnu

marionmarion
24. feb 2012

@motylicek123 je to v poliklinickej casti na prvom poschodi. ked vyjdes hore schodami alebo aj vytahom, tak napravo...je to tam aj napisane ze gynekologycke ambulancie. mas ist k primarovi Gasparikovi, ale predporodne poradne su iba v stredu, ine dni nie. a je lepsie tam ist doobeda....

motylicek123
24. feb 2012

@marionmarion dakujem pekne za infosky, lebo nikde som na nete nenasla, ze co a ako ani na stranke nemocnice, no moj ma posiela stredu buducu tak to bude asi ono 🙂

nat_marcipanova
24. feb 2012

@motylicek123 Myslim, ze aj v pondelok je poradna...

emkab
25. feb 2012

@marionmarion tie poradne su v pondelok a v stredu, ved preto sa na MY rodi v utorok a stvrtok 😉

nat_marcipanova
25. feb 2012

To je hlupost 🙂. Na MY sa rodi kazdy den.

mima1983
25. feb 2012

@motylicek123 doporucujem ist v stredu ale skooooro rano... ja tam byvam pred siedmou a to som uz ale 5.v poradí.... v stredu tam byva frmol 🙂

dada78
25. feb 2012

@mima1983 v stredu tam chodievajú hlavne maminky od 36tt, za 5tt sa pripojím 😉
@elenka6 dostávajú sa stále po pôrode tie kufríky s reklamnými predmetmi ? minule tam bolo vnútri aj Bepathen, Sudokrém a celkom užitočné vecičky 😉

mima1983
25. feb 2012

@dada78 hej hej, uz take co pomaly rodia....ja tam chodim ale od zaciatku 🙂

elenka6
25. feb 2012

@dada78 dostavaju bol tam aj bepanthen aj sudocrem domestos a vzorky silan a persil tušim a plienky dve a vlhčene obrusky a brožury a dva take pohariky s odmerkami.

emkab
26. feb 2012

@ nat_marcipanova oprava: pokial sa porod vyvolava, tak sa rodi v utorky a stvrtky 😉

mima1983
27. feb 2012

Zienky, uz som sa raz tu na to pytala, planujete niektora zacat chodit na cvicenia pre tehotne do Pampusika? ak hej, dajte mi vediet, kludne aj do IP 🙂

lubik58
27. feb 2012

Suhlasim s @emkab ohladom tych porodov. Ja som rodila na Myjave minuly rok vo februari, lezala som tam 2 tyzdne a viac ako polovica porodov bola vyvolavanych. Samozrejme aj moj.
A najviac ich bolo v utorok a vo stvrtok.

motylicek123
28. feb 2012

@mima1983 no tak to si
tam pekne odsedim bo stredu musim este k mojmu dr. v senici po vysledky

mima1983
1. mar 2012

@motylicek123 no čo, dalo sa to prezit??? 🙂

motylicek123
2. mar 2012

@mima1983 aaale prosim ta sme tam prisli, sedeli tam ale 4-5 pacientiek u gasparika a sestricka zadre, ze dneska (stredu) zrovna nemame poradnu pre tehotne, ze inak mavame takze poradna sa nekonala, ale poslala ma na pasy a na prietoky a to bolo pohodicke, akurat na prietokoch mi povedala dr. ze mam na moj tyzden male brusko a nieco o nejakych hranicných hodnotach a na pasoch si nasa herecka akurat spinkala - ale zevraj mi namerali slabe kontrakcie, u gasparika mi estricka povedala, ze mam na poradnu prist v pondelok

mima1983
2. mar 2012

@motylicek123 to je zaujimave, ale moze byt, bohvie co mali... ale stredy bezne byvaju (byvali) poradne.... i ked ja tiez uz chodim v pondelok, a som aj rada, lebo to tam byva malicko ludí.... 🙂 hlavne ze ste v poriadku! 🙂

elenka6
2. mar 2012

@motylicek123 a tebe povedali že ty maš malé bruško alebo babätko má male brusko?lebo ja som to mala že malá mala male bruško,jej zaostavalo a mala som hranične prietoky.

motylicek123
2. mar 2012

prietoky povedala, ze v poriadku mam, ale brusko, ze ja mam male tak neviem potom o 10 dni mam prist znova na sono a ked tak aj skorej ak by doktor to potreboval

motylicek123
2. mar 2012

@elenka6 som sa zmylila, teraz pozeram na ten papier zo sona a bude to to brusko malej lebo AC hodnotu mam mensiu ako tie ostatne hlavicku mam 35+2,obvod bruska 34+1, stehena kost 35+1

elenka6
3. mar 2012

@motylicek123 noo ale to je len o tyžden,to je uplne bežné.mne to robilo tri tyždne,ale v skutočnosti po pôrode to vobec nebola pravda.

motylicek123
3. mar 2012

@elenka6 no ved prave dobehneme to hehe 🙂 hlavne, ze je ostatne vsetko v poriadku 🙂
uz len cakat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre