Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

mima1983
29. júl 2012

@nat_marcipanova s hodnotenim lekarov mozem len a len suhlasit.... ta mlada lekarka sa vola Dr. Nemcekova, chodila aj k nam a bola velmi mila, ja som ju poznala aj predtym z kontrolneho sona na ktore som chodila, velmi zlatá....
Ja som tu reagovala len na neprijemne sestričky na novorodeneckom, teda okrem dvoch, len škoda ze neviem ich mená, urcite by som ich tu zverejnila, ci uz tie dobre alebo tie neprijemne.... tie tam bohuzial nemaju co robit a je mi velmi luto ze sa akurat take dostali na take oddelenie, ale z tajnych info mam ze tie ostatne (neprijmne) su z Detskeho oddelenia, tak potom chudatka detičky.... ale tak asi si velmi nepomozeme... prezila som to, i ked velakrat som mala co robit aby som sa tam bud s niektorou nepovadila, alebo rovno nezbalila a neodisla... ale prezili sme 🙂

dada78
8. aug 2012

@nat_marcipanova lepšie by som to nezhodnotila a teda osobne si ani neviem predstaviť,ktorá sestra,či dokonca viac z novorodeneckého je nepríjemných 😕 alebo som rodila inde ? a to som tam v apríli bola už tretíkrát a keby znovu,tak len na Myjavu 😉 Teraz som mala šťastie na dr.Krča,max spokojnosť, ani som necítila,že ma zašíval.
@emily_666 presne,keď chceš vhodné chovanie,musí to byť obojstranné 😉

ivkabene
15. aug 2012

Čaute baby, rozhodujem sa medzi porodnicou v PN a na MY... Na poradnu chodim k doktorke Kovarovej, je velmi mila a chcela by som ju aj pri porode ak by sa dalo. Chcem sa len spytat, ci je pravda, ze epiduralku nedavaju hocikedy a ze deti sa navstevam ukazuju iba cez okno??? Dik za info.

malapepka
15. aug 2012

Ahojte. Ja mám jasno, že pôjdem na Myjavu, i keď by som to do PN mala bližšie. Len neviem, kedy sa tam mám hlásiť a či musí byť odporúčanie od gynekológa, lebo ten môj má vraj na všetko čas a neviem, či ma pošle, ako treba.
A ešte, či je nejaký zoznam, čo všetko budem na Myjave potrebovať. Dík za rady.

@ivkabene kedysi to tak bolo, že bábence sú len cez okienko, ale považuj to za výhodu, lebo sa nenakazí. Nemyslím od tvojich príbuzných, ale keby tam bol niekto iný, nevieš, s akou chorobou, vírusom prišli... sestrička u obvoďáka mi hovorila o bábätku, ktoré v PN chytilo nejakú infekciu. Ešte sa tých drobcov namačkáme, neboj. 🙂

verka1978
16. aug 2012

@ivkabene Ja som mala Kovarovu pri porode a mozem len odporucat. Epidural si musis vopred zajednat aby bol k dispozicii anesteziolog, lebo je ich nedostatok. Preto sa dava tusim od 8-14,00 ak v tom case porodis tak ju mozes mat-ale musis ju mat vopred dohodnutu.

verka1978
16. aug 2012

@malapepka ked budes chodit primarovit tak sestricka ti da papier co si mas doniest, ak nie pytaj si, ona ho tam ma.

malapepka
16. aug 2012

@verka1978 ďakuejm za radu. Nevieš náhodou, aký čas pred termínom tam mám ísť prvýkrát? Sú to 4 týždne? Kedy je na Myjave poradňa pre rodičky? Díky.

verka1978
16. aug 2012

@malapepka pred porodom ma poradnu primar, zvycajne ju ma v stredu od 7,00, ja som chodila okolo 8,00 neda sa ale objednat, no ide to tam rychlo treba vzdy doniest moc. Ale pri poslednej poradni by tam mal asi poslat tvoj dr tak kde budes rodit, aspon si myslim. Ja som k primarovi chodila od 36tt. K nemu chodia vacsinou vsetky ktore rodia na MY.

malapepka
17. aug 2012

@verka1978 ďakujem, veľmi si mi pomohla 🙂

dadika663
25. aug 2012

ahpjte dievcata taj ja idem rodit na myjavu teda termin mam 20.9 som z čachtic a ku gyndologvi chodim tiez tu v čachticiach k dotorovi Kovačovi na prietokoch som bola v Tn chceem sa opytat lebo neviem mala by som sa pytat od doktora na myjavu nech uz tam chodim na tyzdene kontroly alebo staci ked si zavolam konkretne na myjavu a opytam sa priamo ich na porodnici

vladuska99
29. aug 2012

@magali Kovarova je aj porodnicka? lebo teraz je to moja gynekologicka vo vrbovom..a prave sa rozhodujem kam ist rodit či do pn alebo na myjavu,,,

vladuska99
29. aug 2012

@ivkabene Ja tiež chodím ku Kovarovej🙂 a tiež riešim to isté čo ty...aj ked mám do Pn asi blyžšie v poslednej dobe počúvam na PN samé stažnosti:( a dosť sa bojím🙂

magali
29. aug 2012

@vladuska99 ja ked som pred dvomi rokmi rodila tak na Myjave robila na oddeleni, teraz neviem, ci je tam.. nevedela som ze ma aj ambulanciu, ved sa jej skus spytat.. bola super

vladuska99
29. aug 2012

@magali no ona je vo Vrbovom miesto dr.Borodaca,vlastne ambulanciu ma dr.Gasparik ale je tam vacsinu len ona,toho doktora som este nevidela🙂ale snou som zatial spokojna..ona sa ma pytala uz davnejsie kam chcem ist rodit,ale vtedy som nadtym vobec nerozmyslala..ale asi sa jej spytam,keby ma odrodi ona tak to by bolo super,uz len preto ze ma pozna ako svoju pacientku.

catrena
29. aug 2012

@vladuska99 rodila som na my vo februari a dr.kovarova ma rodila...super...az na tie bolesti po vyvolavacke

vladuska99
29. aug 2012

@catrena a celkovo mas aky nazor na MY porodnicu?citam tu starsie prispevky,ale chcela by som vediet nieco aktualne.dakujem:-)

catrena
29. aug 2012

@vladuska99...no...bol to moj prvy pobyt v nemocnici,takze nemam s cim porovnavat,mne vadilo ,ze tam bolo veeeelmi teplo-neznasam prekurene miestnosti 😝 😝 .sestricky sa mi zdali v pohode vsetky,len som zo zaciatku nevedela ktora je odkial...

magali
29. aug 2012

@catrena a myslis ze keby ti nevyvolavali tak nemas bolesti? ja som rodila koncom oktobra a teda nezdalo sa mi zeby tam nejako extremne kurili, vtedy bolo vonku este stale dost teplo, my sme dost vetrali, lebo nam tam prazilo slnko... niektore sestricky nic moc

@vladuska99 ja moc neodporucam nadstandard, zbytocne vyhodene peniaze

vladuska99
29. aug 2012

@magali no nadštandart ani neplánujem🙂 neni začo🙂
@catrena no bude to aj u mňa po prvý krát ..povodne som nechcela vymýšlať a ísť rodiť do PN kedže tam to trošku poznám,ale akosi ma odrádzajú negativa na Pn porodnicu..tak neviem:/ či tam alebo tam...ale jedno viem že to za mna neodrodí nikto iny🙂 😀

emkab
3. sep 2012

Kocky, neviete, ci sa v Pampusiku uz zacina s cvicenim pre tehulky? Diky.

elenka6
3. sep 2012

@emkab ano od zajtra 🙂

maminka86
3. sep 2012

Je tu maminka ktora bude rodit zaciatkom oktobra na MY? Ja mam stanoveny termin cisarskeho na 5.oktobra 🙂

ajka4
7. sep 2012

@maminka86 Ahoj, ja mam termin 1.10. ale uvidime, ako sa babo rozhodne.

malapepka
11. sep 2012

@dadika663 vidím, že rieši alebo riešila si to isté ako ja. Aj ja som z Čachtíc a chodím ku Kováčovi a čo viem od sestry, on má na všetko čas. Zajtra idem k nemu, to budem 6 týždňov pred, tak sa ho na to popýtam. Ale ako ho poznám, tak ma zase odbije, kam sa ponáhľam... Ako to u teba dopadlo? Poslal ťa sám alebo si sa ty sama pýtala na MY?

mariro
22. sep 2012

baby, ktore viete,kolko sa plati za sterilizaciu na MY? Pojdem na sekciu uz 3 a chcem zaroven aj sterilitu dat spravit.

ajka4
23. sep 2012

@malapepka ja som v 39 tt a zajtra mam poradnu u svojho lekara v Holici, ale v stredu uz pojdem na Myjavu, takto som bola aj s prvym a v pohode.

emily_666
24. sep 2012

@mariro nuž to neviem, ale pri určitom počte detí a sekciách je to zadarmo. Spýtaj sa svojho lekára..

mirkakab
24. sep 2012

@mariro Ked som bola pred 6 rokmi v pôrodnici, tak spolubývajuca si dala spraviť sterilitu a vtedy to bolo zadarmo. Teda za určitých podmienok (3 pôrody a vek nad 35) ....... takže ak sa nič nezmenilo asi takto.

katkacagy
25. sep 2012

Chcem vyjadriť svoju spokojnosť a poďakovať sa lekárom a sestričkám na pôrodníckom oddelení a sestričkám na novorodeneckom. Pri pôrode som mala dr. Krča (max. spokojnosť), ale do kontaktu som prišla aj s inými lekármi (dr. Nemčeková, dr. Gašparík), s ktorými som bola tiež spokojná. Sestričky boli super, milé a najmä na novorodeneckom ochotné a trpezlivé, keď sme ich aj viackrát za noc "otravovali", keď sme si nevedeli rady s našimi drobcami. Samozrejme mala som tú česť zažiť a tie dve vyššie spomínané sestričky z novorodeneckého, ktoré tam fakt nepatria. Myjavskú pôrodnicu odporúčam.

mima1983
2. okt 2012

@katkacagy som rada ze aj ostatne maminy ktore rodili na MY maju rovnaky nazor na spominane panie sestričky z novorodeneckeho, ktore fakt neviem co pri detoch robia.... mala utecha je aspon to, ze su tam neni len tie dve 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre