Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

laurika1517
5. sep 2014

@pemka5 http://www.pediatriepropraxi.cz/pdfs/ped/2013/0...

mozno ti tento odborny clanok otvori oci a mozno nie. pokial nie bude to len tvoja skoda

laurika1517
5. sep 2014

snad aj niektorym inym, ktorí tu branili odnasanie deti tento clanok ukaze nieco nove, aby si prestali mysliet, ze to je len vymysel neurotickych mamiciek, ktore nevedia co by a chcu iba robit problemy panom doktorom...

katka1601
6. sep 2014

@laurika1517 samozrejme ze je dietatku najlepsie pri maminke ale je na kazdej ci tie dve hodky ho che pri sebe.ja som bola po porode taka vycerpana ze som bola rada ze len tak lezim a rozpravam sa s manzelom.okrem toho musela ist do toho inkubatora.ale aj keby nemusela bola by som aj tak rada ze ju beru prec.aj tak som vedela ze mi ju za par hodin prinesu a potom uz budeme spolu.ale tvoj nazor ti neberem kazda si to predstavujeme inak.Ja napriklad som bola sama zo seba prekvapena ze som bola taka unavena.
😉

laurika1517
6. sep 2014

@katka1601 no ved jasne ze kazdy ma svoj nazor. ale smutne je ze to je v porodniciach stale problem. inak ved vtedy by si s nou nic nemusela robit ona by na tebe len tak lezkala pila a tulila sa. okrem toho aj ta unava by lahsie odoznela ked by sa vsetky tie hormony este ovela viac vyplavovali pritomnostou babatka

katka1601
6. sep 2014

@laurika1517 ked sa na to poinformujes na poradni tak napis som zvedava co povedia.ja chcem ist rodit znova na myjavu tak za dva roky asi.tak som zvedava ci ti vyhoveju.inak ked pojdem znova tak si dam asi nadstandart lebo ked sme tam dve a deticky placu na striedacku tak sme sa absolutne v noci nevyspali. 😀

elenka6
6. sep 2014

@katka1601 ved na nadstandarte ste tiež dve na izbe 🙂
@laurika1517 a s tym pitím,no moja neviem ako by pila kedže prisatie bol u nas velky problem 😒

katka1601
6. sep 2014

@elenka6 aha to som nevedela lebo ked som tam bola pred trom mesiacmi tak tam bola len jedna.

kukux
6. sep 2014

@elenka6 S prisatim byva problem prave kvoli tomu, ze dieta hned zabalia a nema moznost volneho pohybu. Ak by ho nechali hole na tebe, tak si pravdepodobne samo prsnik najde. Je to instinktivne spravanie.
@laurika1517 Zacni si zistovat, co a ako sa bude dat. Nespoliehaj sa na to, ze pri porode si presadis svoje poziadavky, nebudes mat na to silu ani cas. Vsetko si treba vydupat a dohodnut dopredu, a urcite to nebude jednoduche. Na poradni si podla mna mozes dohodnut maximalne tak to, ze nebudes mat vyvolavany porod a ze nechaju dotepat pupocnik. O tom, ci moze dieta ostat s tebou, rozhoduje asi skor novorodenecke oddelenie, takze to bude treba dohodnut tam. aspon si myslim. Drzim ti palce a som zvedava, ako to dopadne 🙂

laurika1517
7. sep 2014

@kukux no vies co to akt aby si snad clovek bral do porodnice manzela a pravnika. inak som rozhodnuta im ho nedat. tu nejde o to ci dovolia alebo nedovolia. ak rodicia povedia, nie, tak skratka nie a hotovo. ja sa nemam s nimi o com dohadovat. je to moje dieta a moje pravo je rozhodovat o tom kde bude. takze rozhodujuce je instruovat manzela, aby v pripade ze ja nebudem mat silu, aby to vybavil a nikam ho neodnasala ani na minutu, lebo pokial si to my dvaja nebudeme zelat, tak skratka nesmu.

miminka03
9. sep 2014

ahojte babulky.. ked idem prvykrat na poradnu na myjavu kde budem rodit stači mi tehotenska knižka?.. 🙂

katka1601
9. sep 2014

@miminka03 ja som mala tehotensku knizku a este posledne vysledky od doktora zo skalice z poslednej poradne u neho.

elenka6
2. nov 2014

@laurika1517 už si po porode?Mna by zaujimalo či vyhoveli tvojim požiadavkam a predstavam.

laurika1517
2. nov 2014

@elenka6 ahoj diky. ano pred 5 dnami, 🙂 dievcatko. ja som sa do myjavskej nakoniec neodvazila. nemala som chut bojovat pocas porodu, chcela som sa sustredit na seba a na babo

katka1601
2. nov 2014

@laurika1517 Gratulujem k malej babike 🙂

laurika1517
2. nov 2014

@katka1601 dakujem velmi pekne 🙂

elenka6
3. nov 2014

@laurika1517 gratulujem 🙂 a kde si nakoniec rodila?

laurika1517
3. nov 2014

@elenka6 dakujem. Vyskov

monika737
15. dec 2014

Pre moje rozhodnutie rodiť na MY bol prístup lekárov v SI... V Si. Mudr.Vávra a neskor porodnica v Si.... .Odporúčania sme dostali na MY nemocnicu a nikdy ľutovať nebudem.Rodil ma Mudr.Krč mladý,milý,(pekný) usmievavý človek a doktor.Vyšetrenia ktoré som mala mať mi v SI neporobili a dokonca ani nepovedali že mám málo plodovej vody a robil my ich Mudr.Krč
Prímar na koľko som sa s ním stretala iba na vizite a vyšetrení pred kyretážou moj názor super vlasatý človek.
Dátum porodu bol zle vypočítaný tak som šla vyvolávačkou a nastrihnutá som bola cca.3cm.
čas porodu 3hod. aj so šitím. Dieťa mi hneď priložili na brucho ale vysilená som bola rada že ho vzali.
Neskor poťiaže neodlúčená celá placenta ale na sále vysvetlil že može to trvať dlhšie a telo ju dokáže samo vypudiť.Nestalo sa tak nastala kyretáž tiež Mudr.Krč bezbolestne. Ale presto nastali komplikácie a dostala som zimnice,teploty pohotovosť SI-bežte domov a zajtra k svojmu gynekológovi Mudr.čermák zastupoval Vávru a po mojich upozorneniach že som po RD narval mi tam celú ruku a v bolestiach som odchádzala domov... Neodišla som bez toho aby som mu neoznámila a nepovedala svoj názor na vyšetrenie a moje slová na jeho propagáciu.
Ale nemocnicu ako Si a prístup doktorov k pacientom neodporúčam hl.gynekologické a hygiena na wc.nič moc.
MY krásna vyšetrovňa izby a miestnosť pre návštevy super.Sestričky ako ktorá sa vyspala lebo tiež nemáme ružové rána ba ani dni... Z novorodeneckého perfektný vysvetlil aj to čom vedela a pri prepúšťaný oboznámil zo všetkým 🙂
Odporúčam MYJAVU 🙂

matulik1341
1. feb 2015

@monika737 tiež ma rodil Dr. Krč je to vynikajúci lekár a super človek, jeho prístup k ženám je na jednotku 🙂

monka9999
22. feb 2015

baby neviete mi poradit kde najdem zoznam čo si zobrat do porodnice? idem rodit na myjavu.nemožem ten zoznam nikde najst.každa nemocnica pyta dačo ine.prve2som rodila v Trnave a už ma tam nikto viac nedostane. a neviete niektora pristup oví kod na wifi v porodnici myjava?

katka1601
6. mar 2015

@monka9999 ja som sa v porodnici pripojila na wifi bez kodu takze je asi volny. 😀

monka9999
7. mar 2015

baby pri cisarskom jeto ako. primar mi povedal ze mam v stredu prist este na poradnu ale uz z vecami že maleho štvrtok vyberu.ale akosi mi nepovedal či sa možem stredu najest alebo ci mi nebudu pri anesteze robit dake predoperacne vysetrenia.

pilinka1
8. mar 2015

no mala by si mať odbery a interné predoperačné vyšetrenie, ak nejesť, tak len kvôli tým odberom, ak si ich nemala robené skôr.

monka9999
9. mar 2015

no ale nepovedal ci mi ich urobi stredu ked pridem alebo štvrtok ked mi uz budu robit cisarsky.rano som tam volala. sestricka povedala ze sa možem rano najest.ale nevie ci dostanem aj obed. radsej s daco zbalím

katkasimlkatkasimi
10. aug 2015

Odporúčam porodnicu na Myjave .za mňa maximálna spokojnosť.rodila som 7.7. Pristup lekarov a sestier na porodnici uplne úžasný, takisto starostlivost na sestonedeli . Sestričky na novorodenckom tiez milé,ochotne.

januska2511
26. máj 2016

Ahojte baby na my je len jedna nadstandardna izba a kolko sa za nu plati neviete?

katkasimlkatkasimi
26. máj 2016

@januska2511 ja som rodila júl 2015 A boli dve A platilo sa 8€/deň

helusikbazarik
1. jún 2016

baby kolko stoji zazmluvnenie lekara v myjavskej nemocnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre