Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

radusska
20. mar 2014

@mashka77 sestricky z novorodeneckeho su iba na novorodeneckom,nie na gynekologii... sestricky z gynekologie a z porodnice sa tak striedaju,ale urcite nie s tymi z novorodeneckeho 😀 ja ked som tam teraz bola,tak som ju tam videla iba raz, inak tam boli stale vsetky sestricky super, ja som bola spokojna

mashka77
20. mar 2014

@radusska moze byt... Asi som to trochu poplietla... 🙂

lenkamo
20. mar 2014

ahojte. ja som rodila svoje prve babo na Myjave pred 7 rokmi a chodila som do poradne k primarovi, Teraz to uz mame za mesiac, prosim Vas, ja si to uz nepamatam, treba sa do poradne k nemu objednat telefonicky, ci staci prist ten Pondelok alebo Stredu ?

natalia_1
21. mar 2014

@radusska
no aj ja by som už išla rodit 😀 som celkom psych. pripravená, tak snad to aj tak dobre dopadne 🙂
tak si uživaj babenko, prajem vela vela zdravička a lasky 🙂

@lenkamo
teraz ma poradne iba v stredu myslim, vobec som sa neobjednavala, iba som prišla, povedala sestričke oco ide - som knim začala chodit od začiatku tehu do rizikovky - a bez problemu ma zobrali... ale ked som zavolala sestričke že v stredu nemožem, tak nebol problem sa dohodnut na inom dni 🙂 ak bude treba pošlem čislo do IP 🙂

radusska
21. mar 2014

@lenkamo netreba sa objednavat, primar ma poradnu pre tehotne v stredu a ak by ti to nevyhovovalo,tak si zavolas a dohodnes sa na inokedy so sestrickou 🙂

@natalia_1 dakujem,uzivam si to naplno,lebo dalsie babo uz nebude 😀

lenkamo
21. mar 2014

@natalia_1 dakujem pekne, pojdem teda v stredu. ja na Myjavu nepatrim, ale kedže som tam na odporucanie isla rodit a svojho prvého chlapca, (pan primar mi naplanoval cisarsky), chcem tam ist aj teraz. Poprecitavala som vacsinu prispevkov, co sa tam mohlo zlepsit, prip.zhorsit, tak dufam, ze moje druhé kolo, asi aj posledne dopadne dobre.

lenkamo
21. mar 2014

@radusska dakujem raduska aj tebe za odpoved 🙂

dadussa21
22. mar 2014

nebojte sa baby vsetko to zvladnete ja som rodila pred 3 tyzdnami a bala som sa strasne mala som vyvolavacku sice to trvalo dlho od 7 hod.rana do pol 4 poobedia ... ale stalo to zato ked som maleho uvidela a urcite odporucam partnera pri porode ja by som to bez neho nezvladla ... sestricky super vsetky , okrem jednej , vo vsetkom poradia len sa treba pytat ... nebojte sa 🙂

miminka03
23. mar 2014

ahojte baby,,tak čo?? skalica alebo myjava????

piacere
25. mar 2014

@miminka03 pre mňa jednoznačne myjava 🙂 Mala som tú česť so skalickou gynekológiu 22 dní, keď som tam ležala a prelúskla som si všetkých lekárov, vrátane "svetového" pána primára... takže tento pobyt rozhodol, že Myjava a neľutujem....

majonezka
25. mar 2014

Ahojte, prosim vas kolko sa plati u dr.Krca za morfologicke sono? Dakujem

radusska
25. mar 2014

@miminka03 jednoznacne Myjava. rodila som tu dvakrat a bola som spokojna 🙂

katka1601
28. mar 2014

Ahojte mna to caka v juni a som prvorodicka este pred chvilkou som si bola ista ze pojdem rodit do skalice kedze tam chodim ku gynekologovi ale ked to tu citam tak to bude asi myjava.uz mam s toho zmätok 😕 .ale aj sestra rodila na myjave dva krat a bola spokojna. Od ktoreho tyzdna sa chodi na poradnu tam kde chcete rodit?

katka1601
28. mar 2014

a este by ma zaujimalo ta rooming-in sa tiez plati?

elenka6
30. mar 2014

@katka1601 neplati,plati sa len nadstandartna izba,ale podla mna je to zbytocnost.a k primarovi posl 4tyždne sa chodi.

radusska
30. mar 2014

@katka1601 nie ta sa neplati,to by sa musela platit kazda izba okrem pooperacnej 😀 ako tu uz bolo spomenute plati sa iba nadstandartna izba,ktora sa vobec neoplati aj podla mna kedze o sprchu sa delia 4 zeny a baby co tam boli hovorili,ze nic moc.... ja som bola na "normalnej" izbe a vobec nelutujem. sprchy a WC su takisto v pohode, ja som bola naozaj spokojna ked som tam bola 🙂

karin30
1. apr 2014

@radusska Ahoj,tiež som sa rozhodla že budem rodiť na Myjave.Chcem sa spýtať že či tam robia aj klystír?dakujem 🙂

radusska
1. apr 2014

@karin30 ano robia 😀 rano o pol 5 😀

katka110510
2. apr 2014

@cezetko ahoj no ja som ties Rodila na My bude tomu 4 roky a bola tam vtedy doktorka ktora sa zaucala a poviem vam ze najracej bysom ju kopla dohlavy ked som bola na koze keby nedosel doktor Tallo tak moj maly dnes ani nieje a som mu nesmierne v dacna ze mu zacinala v tedy smena....

elenka6
2. apr 2014

@katka110510 ale snad ta nerodila sama,kedže sa len zaučala?

katka110510
3. apr 2014

@elenka6 boly tam doktory ale ty co maly ambulanciu takze na porodnici bola sama a za cely cas tam bola iba ona sama bohuzial v tej dobe cosom rodila tak primar bol na dovolenke rodila som od rana 6:00 do 6:21 vecera neskutecne hnusny zazitok toto bysom ziadnej mamine nepriala a dufam ze teras ked budem rodit teda neviem este kde tak dufam zeto bude lepsie

katka1601
3. apr 2014

No ja uz som sa tusim snad 😀 rozhodla definitivne ze pojdem na myjavu.obavy budem mat aj tak aj tu bolest si budem musiet odtrpiet iba ja ☹ a je jedno ci to bude na My alebo Si.Bohuzial mi nikdo nezaruci aku naladu bude zrovna personal mat.Takze drzme si palce nech nam to dobre vsetkym dopadne. 😉

katka13122
3. apr 2014

Baby,boli ste niektora na 3d u stastneho? Stoji to za cosi? Lebo som pocula ze tallo to moc nevie robit

katka1601
3. apr 2014

Babule kolko ste spotrebovali vloziek v nemocnici? netusim kolko si mam zobrat.Ďakujem za odpoved 🙂

radusska
4. apr 2014

@katka1601 ja dva balicky a este mi museli priniest 😀 zalezi od toho ako silno budes krvacat. ale minimalne dva balicky si urcite zober 🙂

miminka03
6. apr 2014

ahojte. Babule newiete ako je to po pôrode,či mi male priložia a buf stale si mne?

katka1601
7. apr 2014

Caute tehulky neviete ako to je?Moj gynekolog v skalici mi povedal ze na poradnu mozem k nemu chodit az do konca aj ked chcem rodit na myjave. A to mam akoze k nemu chodit a aj potom na myjavu? alebo do porodnice mozem ist aj bez toho aby som posledne 4tyzdne chodila do myjavskej poradne?

zuzana0612
7. apr 2014

@katka1601 ja som chodila do konca 40tt k svojmu gynekologovi. a až potom v 41tt som bola na poradni v nemocnici.

radusska
7. apr 2014

@miminka03 ano prilozia,ale potom si ho zoberu sestricky z novorodeneckeho,aby sa on postarali (umyli atd.) a prvych 24hodin su babätka u sestriciek na pozorovani,az po tych 24hodinach ich davaju k mamickam na izby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre