Myjava a všetci čo sa chystajú do myjavskej pôrodnice

cherie25
27. jún 2007

tak začínam sama, dúfam že sa niekto pridá, som Monika a som v 25tt

oliverka
30. jún 2007

Ahoj, tiez dufam, ze sa niekto prida. Na MY som rodila pred 3 rokmi, buduci rok by som si to mozno zopakovala.... Tak ak mate cerstve informacie, sem s nimi...

maminka2
4. júl 2007

Davnejsie som tu rozbehla diskusiu na tuto temu - Myjava versus Skalica, len to nejako zamlklo... Aj ja sa tam chystam v sptembri.

milhaus
4. júl 2007

ja pochadzam z myjavy ale teraz patrim do okresu pn

maminka2
4. júl 2007

Milhaus, rodila si na Myjave?

milhaus
4. júl 2007

nie, v Trnave ale mama hovorila ževraj je to tam lepšie ako kedysi, dost lekarov starych sa vymenilo

maminka2
4. júl 2007

Ja som lezala na MY pred troma rokmi, uz vtedy tam boli mladi lekari, starsi len jeden. Ja som si pochvalovala velmi.

milhaus
4. júl 2007

ja som na my nikdy nebola u ginekologa a sla som prvy krat ked som otehotnela ako 22 ročna a to vo vrbovom

maminka2
5. júl 2007

Kocky, co sa tu zapajali do temy Myjava versus Skalica, sa odmlcali... Asi uz porodili a nestihaju. Ozvite sa so skusenostami 🙂

maminka2
9. júl 2007

Cherie, a ku komu chodis do poradne?

cherie25
autor
4. aug 2007

bože ja som tu tiež dlho nebola. chodím k dr. Tallovi, už sa mi to aj kráti. Odkiaľ si maminka?

maminka2
5. aug 2007

Zo Senice. S doktorom si spokojna?

cherie25
autor
6. aug 2007

super spokojná. v koľkom si týždni teraz? Ja už 31, uau, už to nepotrvá dlho. rozhoduješ sa či ísť rodiť na myjavu?

maminka2
6. aug 2007

Cherie, poslala som Ti IP. Pa.

bobd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radoslava
23. aug 2007

Ahoj Maminka2 ja pochadzam zo Senice teraz zijem v Pezinku.

cezetko
27. aug 2007

Ahojte. Ja som rodila pred tromi mesiacmi na Myjave. Pred terminom som sa rozhodvala medzi Myjavou a Skalicou. Myjava vyhrala, bo mi ju vsetci chvalili. Zial ja som z nej bola dost sklamana. Nepacilo sa mi ze umelo vyvolavaju porody este pred terminom, tepla voda je len od 6.00 do 18.00, maju len dva inkubatory, ak sa nieco s babetkom udeje tak ho prevezu do Trencina a mamicka zostava na Myjave. Vsade tam pisu ako prikladaju dietatko k prsniku do pol hodiny po narodeni ale vskutocnosti vam ho prilozia niekedy az po 24 hodinach. Ale zasa na druhu stranu. Su tam skvele sestricky!Ja som bola hlavne spokojna so sestrickami na novorodeneckom. Poviem vam ze ak je porod bez problemov rodi sa vsade dobre. Ak su komplikacie tak je lepsie byt niekde kde sa o vas skutocne vedia postarat.

marcela22
29. nov 2007

Cezetko, Ty si to napísala tak, že som sa čudovala, že kedy som toto písala 😀 Vystihla si Myjavu úplne fantasticky, len by som dodala ešte milión negatív ako napr. takmer žiadne predpôrodné vyšetrenia atď. ale fakt s Tebou 100% súhlasím! Na Myjavu už by ma nedostal nikto, radšej budem rodiť doma!

Cherie25, chodíš sem ešte? Ako sa s maličkým máte? Ak budeš mať čas, pošli mailík. Ja pri Sonynke nejako nestíham 😅

nellamy
14. máj 2008

je tu niekto z myjavy?

mata35
17. máj 2008

Ahoj, ja nie som s MY, ale rodila som tam. Čo by si chcela vedieť? Jedine koho odporúčam je p. primár Gašparík. Inak Tallo je o ničom. Taký suchár namyslený. Šťastný tiež. Tallo je strašne odmeraný, chodila som k nemu na poradňu, ale v živote sa ma neopýtal ako sa mám. Len rýchlo sucho odbyť. Vyberá prachy za každý kuk...
Vraj od neho baby húfne odchádzajú, je arogantný, pri pôrode svojej pacientke povedal až dve slová a to dva krát potlačiť. A potom za ňou ani raz nepriel, aby sa jej spýtal, ako sa má.

maminka2
25. máj 2008

Dávno som tu nebola, odkedy sa mi narodilo druhé dieťatko, nejako nestíham... Ja som tiež rodila na Myjave a bola som spokojná ako s prístupom sestier, tak aj spomínaného lekára v predchádzajúcom príspevku. Neviem, žeby išlo aj o sympatie...?

mata35
26. máj 2008

maminka2, nakoľko si tam bola pred niekoľkými rokmi, vtedy vraj bol ten doktor celkom v poho. Ale teraz je z neho milionár, tak to asi nezvládol, veď som sedávala v čakárni a keď išiel do ambulancie, ani tým svojim pacientkam nepovedal dobrý deň. Už aj to svedčí o IQ. A pochybujem, že by šlo o sympatie, skôr o prachy, ja ho proste nedoporučujem, ale nech si spraví každý svoj názor. 🙂
A aby vyberal peniaze za sono, 250 Sk, a potom za fotku za bábo 100,-. za objednanie sa 100 Sk. Veď to je trošku moc, vyrátaj si, koľko by si tam nechala prachov. A inde to tak nie je. Mám skúsenosť. Tak sa súkr,. lekár nechová, veď mu všetko poisťovňa prepláca a to nerobí žiaden nadštandard.....

alena22
26. máj 2008

ahojte ja som rodila na myjave a uz ani za svet by som nesla, mala som sice cisarak takze neviem presne ako ro prebieha na porodnej sale ale poviem vam ze by som sla uz iba tam kde maju vybavenie pre deticky ak by sa po porode nieco stalo napriklad by som volila trencin alebo Ba
v trencien mam aj svoje odzite s malym a odporucala by som to tam mily pristup sestrier aj k babetkam aj maminkam skratka vsetko ok na myjave pri prepustani padlo par slov o stave dietatka a tak v trencine to vsetko bolo inak sestra vysvetlovala o kojeni o krmeni o dokrmovani a vsetkom skratka pred prepustenim bolo take sedenie a tam sme sa mohli pytat co sme potrebovali mne sa to velmi paciloa hlavne po slovach doktorov z myjavy ze oni su porodnica vybavena na zdrave deti by am tam nedostal nik a to mi ale na sono nepovedali ze to moje prave nebude v poriadku a ze mam ist inam a bola som pacientka pana doktora statsneho a vsetci sa tvarili ze je vsetko ako ma byt dokonca uz ked mal maly problemy mne nik nic nepovedal 😠 n i k d y by som tam nesla!!!!!!!!!!!! jedine v kome ze by ma tam omylom vzali ale pri vedomi nie 😀

maminka2
26. máj 2008

Mata35, to som prekvapená, aj keď samozrejme všetko beriem. Ja som tam rodila v case, ked este zrejme ambulanciu nemal a vtedy patril medzi lekármi k tomu lepšiemu... Mrzí ma, že sa tak zmenil, asi na tom niečo bude, že peniaze kazia charakter (a asi nie len peniaze)... to sa za tých pár rôčkov tak vyšvihol...?

mata35
29. máj 2008

Vieš, vyšvihol, ako vyšvihol. Prebral zabehnutú ambulanciu /lebo jedna lekárka, čo ju mala išla do dôchodku/, má kopec pacientok, ale to len preto, lebo nemajú ku komu inému ísť. Ma MY sú dve ambulancie a to Šťastný a on. Takže, konkurencia žiadna, ale keby tam niekto nabehol s milým a dobrým prístupom, tak by mu to rapídne kleslo. 😝

avanka
31. máj 2008

Ahojte, ja chodim do Skalice k Dr. Cernakovi a Dr. Vavrovi a neviem si ich vynachvalit....aj rodit idem do Skalice...
Manzel je Myjavcan, porodnicu tam chvalili, ked sa akotak zmohla, ale dr. Matejka im to tam vraj kazi

alena22
31. máj 2008

avanka aj ja chodim vavrovi a fakt ze super doktor si mi pripomenula ze sa musim objednat na preventivku lebo uz je rok za nami 🙂
drzime palce aby babetko prislo na svet zdrave a aby mamicko moc nepotrapilo 😉

avanka
1. jún 2008

Dakujem, trosku sa vsak potrapime, lebo mam naplanovany cisarsky rez, tak sa toho trocha bojim..... 🙂
Si priamo zo Senice?

blcha
17. júl 2008

ahojte ja som na myjave rodila v marci rodil ma primar a bol fakt super aj personal bol super takze vrelo odporucam

yamahafazer
22. dec 2008

ahojte,chcem sa spytat ked si chcem na myjave vybrat lekara ktory by ma rodil tak kolko sa za to plati?Alebo ked chcem primara?dakujem

stija
11. mar 2009

ahojte, vidim ze prispevky su tu uz trocha starsie. co nieco aktualne? dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre