Nadštandardné izby v nemocnici v Ružinove. Aké sú? Koľko sa za ne pripláca?

felicia1
20. apr 2009

Neviem, či tu je už takáto téma,ale asi nie,lebo som pokukala čo so mohla a nič som nenašla.

V stredu idem na gynekológiu do Ružinova a chcela by som vedieť,že aké je tam vybavenie v nadštandartných izbách a aké je v normalnych izbách a kolko sa pripláca za nadštandard.

Dakujem za odpovede

iinuska
20. apr 2009

felicia, su to 2 lozkove izby s WC, sprchou, TV, klima, strava servirovana na izbu. 500 sk na den.
Prehliadku porodnej saly a sestonedelia si mozes dohodnut na tel. c. 02/48234609

felicia1
autor
20. apr 2009

iinuska dakujem a link mi nevies sem hodit kde by boli aj vyfotografovane izby'?lebo ja som nic nenasla

ja nejdem rodit idem na gynekologiu na laparoskopiu,neviem ci presne tam uz aj ostanem ale asi ano,kedze som z NR,ja tam chodim k prof.Holomanovi

nikollette
20. apr 2009

felicia, ta izba vyezerala rovnako ako obycajna, akurat ze tam boli dve postele 😉 a troska lespie postele, také vyššie.. inak nič moc..

felicia1
autor
20. apr 2009

nikollette ja som lezala v ruzinove naposledy cca 7 rokov do zadu,takze neviem ci sa tam nieco robilo,ale vtedy to bola klasika,rozhegane postele,tusim nejaky telefonik ked som nieco potrebovala na sestricku zazvonit,inak nic,wc tam boli na chodbe asi 2 alebo 3 vedla seba,sprcha inde vedla 2 vedla seba ale to nevyzeralo bohvie ako,ani netusim ako to vyzera teraz,tv ale neni na obycajnych izbach ze?

nikollette
20. apr 2009

Tv ani sprcha neni na obycajnej izbe veru.. ale inak to iste.. ak budes na obyc izbe zásob sa casopismy, krizovkami, a ubehne ti cas 😉 a tie wc prežijes.. je to dost 500sk na den.. ja som bola ja na obyc, aj na nadštandarde a rozdiel som skror nepocítila, ako vážne...

felicia1
autor
20. apr 2009

nikol no beriem teda normalnu izbu som sa rozhodla a je to moc 500 sk,no a nic sa tam neprerabalo?za 7 rokov?ved inak co by som aj chcela v dnesnej dobe

ale dufam,ze aspon personal na cele s prof.holomanom sa nezmenil,lebo ja som bola velmi spokojna,hlavne s Holomanom-to je moj doki

nikollette
20. apr 2009

Aj ja som ala profesora v ružinove.. nie holomana ale šušku 🙂 tiez nioeco na styl Holoman 🙂 taka kategoria.. nie bezny radový lekar..
no neviem ci sa zmenili.. preraba sa tam stale nieco.. ale nic moc ajtak.. je to dost na nadstandarde 500sk veru..
ja som tam bola porode skro 10dní, kvoli malemu mal dlho zltacku, a mala som najprv ist na nadstandard ale nebol volny, tak som isla na obyc izbu, uz som sa zabyvala, boli fajn spolubyvajuce, tak som tam ostala.. a este ze tak.. vsak by som sa nedoplatila 😅
a ked som bola na nadsandarde mala som taklu onicom spolubyvajucu, nejaka ticha bola, ci ja neviem a citila som sa tam horsie ako na obycajnej izbe..

bublinka34
21. apr 2009

ahoj,
ja som síce neležala na 10 poschodí inde ako na pooperačke, ale na 9 som si odskúšala oba spôsoby.. 🙂 dve noci som bola na štandarde - sama na štvorpostelovej izbe (ostatné lôžka boli prikryté modrým igelitom - aj tie malé pre mimčá - a tak som si pripadala ako v sklade či pitevni.. ☹ ).. sprchy des, záchody tiež a to chodenie s príborom za stravou bolo tiež zaujímavé - a to nie som sklenníková kvetinka.. super bol personál - to musím povedať..
..po pôrode a pobytu na pooperačke som išla rovno na nadšrandart.. možno som mala šťastie na spolubývajúce (prestriedali sa dve), ale tam to bolo fajn.. sprchu a záchod na izbe som viac než ocenila (chodiť z ranou 20 m či 2 je veru riadny rozdiel a WC a sprchu som teda potrebovala často.. 🙂) a aj stravovanie priamo na izbe mi vyhovovalo podstatne viac.. TV išla sem tam ako podmaz, pretože pri detičkách sme sa hlavne rozprávali a spinkali keď sa dalo.. nemôžem sa ani tu sťažovať na prístup personálu, pretože boli ochotní.. možno to je celé o šťastí, ale keby som mala voliť znova, tak zvolím znova nadštandard.. nie je to lacné, ale..

boniacik
30. apr 2009

Ahoj felicia1

ja som bola na gynekologii v juli minuleho roku. BOla som v stvrtom mesiaci tehotenstva a mala som silne bolesti brucha. Nakoniec som skoncila na chirurgii s priskrtenym crevom, ktore mi museli operovat. Na chirurgii nemali nadstandard, ale nechali ma samu na izbe. Pan boh zaplat. Bolo priserne horuco a bez klimy.... aj tak des. Predtym som ale lezala styri dni na gynekologii a bola som na nadstandarde. Mali tam klimu, televizor, dve postele, stoliky pri posteli, stol a stolicky, socialne zariadenie. To by sice potrebovalo trosku rekonstrukcie, ale bolo cistejsie ako to spolocne na chodbe. Strava na izbe. Musim priznat, ze oproti obycajnej izbe to bolo ovela lepsie. Postele boli drevene, kvalitnejsie, stoliky tiez pekne drevene, nie tie plechove skrine. A najuzastnejsia bola klima. Kedze som bola tehotna a v bolestiach, vonku nenormalne teplo, ktore mi velmi prekazalo, ta klima mi pomohla. Ja som bola velmi spokojna. Nadstandard na porodnici je oproti gynekologii horsi. Tam su obycajne postele a stoliky....ved to ostatne poznate.

patricia1971
30. apr 2009

ja som si myslela,že nadštandart je len na pôrodnici, keď porodíš bábo........ tiež som ležala na chirurgii,ale tam boli normálne izby, no neviem ☹

livika
30. apr 2009

No,ja som zaplatila tych 500sk s radostou,lebo WC a sprchu na chodbe 😒
A aj s tym jedlom 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre