Nadštandartné izby na Kramároch. Vyskúšali ste ich?

bosilek
22. máj 2007

Caute baby,

Zaujima ma, ci uz niektora z vas bola ubytovana v nadstandartnej izbe na Kramaroch. Viem, ze je to iba zopar tyzdnov odkedy funguju, ale predsa... ake mate skusenosti?

Dakujem

efffka
23. máj 2007

Nadstandartne izby su uz par tyzdnov hotove, ale donedavna neboli zariadene.Naplno funguju asi necele dva tyzdne.Su dvojpostelove, s vlastnym WC a sprchou.Nemam vlastne skusenosti, mam termin az koncom juna, viem to len z novín a od doktora.Ked budete mať vlastne skusenosti, tiež sa o tom rada dozviem niečo viac.

olinka6226
23. máj 2007

este som tam nebola ubytovana, ale bola som sa tam pozriet. izby maju kupelnu s wc, su velmi prijemne. snad bude volno ked to na mna pride, co bude dufam, uz coskoro.

luuuu
23. máj 2007

ja som tam bola "ubytovana" minuly tyzden 😉 Cele oddelenie je pekne,ciste,s vlastnou kuchynou,kde si mozete dat do chladnicky potraviny,pripadne zohriat v mikrovlnke 🙂sprcha a wecko na izbe na nezaplatenie,hlavne ked po porode ste v sprche nonstop 😅 Len ozaj problem v tom,ze izby su velmi ziadane a denne sa uvolnia tak dve miestecka,cize natresk 🙄

lenusa
23. máj 2007

luuu som zisťovala, že ti izby jednoposteľové stoja 1000,- a dvojposteľové 500,- je to tak? A mala si pri pôrode aj manžela a ako to prebiehalo??? Ja som chcela, aby bol ten prvý deň so mnou v pôrodnici, čo si o tom myslíš?

janula203
23. máj 2007

lenusa....aj ja tak chcem, prvy den byt v porodnici s manzelom

lenusa
23. máj 2007

janula, že je to lepšie? Ja mám panický strach z nemocníc tak by mi moc pomohol keby tam tú jednu nôcku, ktorá je asi zároveň najťahšia bol.

Pozerám, že ty to máš už pekne za pár 🙂 aj sa trošku bojíš, jeden pôrod už máš za sebou ako to prebiehalo, rodila si na Kramároch?

luuuu
24. máj 2007

Lenusa presne tak ako vravis,ked si tam sama alebo s manzelom je to za 1000,-,inak za 500,-
Partnera som mala pri porode,vlastne okrem asi dvoch hodiek co bol na chodbe kvoli vysetreniam,bol nonstop somnou, po pravde si ale neviem predstavit mat ho aj potom na izbe aj ked to moze byt mile,tie prve dni po porode su nechutne,stale chodis do sprchy,krvacas kade tade a chlap by mi tam bol na nic 🙄 moj nazor ale,bola tam jedna kocka ktora tam mala muza,cez den chodil do prace a vecer na oddelenie sestonedelia v papuciach 😀

bosilek
autor
28. máj 2007

Dakujem za prispevky! 🙂

janula203
28. máj 2007

lenusa, rodla som na kramarooch....manzel bol so mnou najma od druhej porodnej doby, lebo este vybavoval, aby mohol vobec byt so mnou...nestihli sme to poucenie u mudr. jandovej, nakolko dcerka sa hlasila o tri tyzdne skor. Bolo super, ze tam bol so mnou. Kedze som ja dve noci nespala, tak vzdy medzi kontrakciami som tvrdo zaspala, akeby tam nebol, tak uz davno spadnem z porodneho stola. Ked bola janulka vonku, zatial co ma sili, tak on siel aj s dcerkou do vedlajsej miestnosti, bol pri umyvani, merani a pod. A potom prisiel ku mne aj s malou, bolo to super.
Ale po porode som bola taka unavena, ze som poobede neprijimala navstevy....
Ale chcem aj teraz manzela pri sebe....je lepsie, ak tam je....A tiez na izbe by som ho chcela, ak sa bude dat, bo po tych nadstandartkach je velky dopyt, aby sme si tie chvile s malym uzili.....

olinka6226
2. jún 2007

kocky ja som prisla z nadstandardu vo stvrtok domov a ten natresk mierne polavil... takze miesto je. dokonca som bola jednu noc sama na izbe, ale je lepsie ked ste dve, ma ti kto pozriet na miminko, ked si na wc,alebo v sprche, a aj sa mas s kym porozpravat, moze ti poradit, pripadne ty jej.. manzel prvu noc na izbe bz pre mna nemal vobec ziadny vyznam, po prve som hned zaspala a po druhe krvacala som ako krava na jatkach, takze by mi to mozno bolo aj neprijemne.

zuzannas
27. jún 2007

Caute kocky, ktore ste rodili na Kramaroch... aj ja by som chcela rodit na Kramaroch, da sa vopred dko zarezervovat nadstandartna izba?? termin mam za. oktobra...a este by som sa chcela spytat ci neviete poradit co sa tyka lekarov..boli ste spokojne??vdaka! 🙂

hablovicova22
27. jún 2007

lenusa - ahoj máš krásnu supravičku v albume. Môžem sa opýtat odkial si ju objednala??inak aj ja idem rodit na Kramáre už to mam len za pár a tiž by som chcela íst do nadštandardu ale že sa to neda rezervovat..dúfam, že ked tam prídem tak bude niečo volne..

olinka6226
28. jún 2007

zuzanas nadstandard sa neda rezervovat a to z dovodu, ze nikdy presne nevies kedy porodis. takze nemocnica by zbytocne blokovala prazdne izby a tie co by v tom case rodili a chceli ist na nadstandard by sa nedostali a ty v den ked porodis co s najvacsou pravdepodobnostou nebude presne den tvojho terminu by si potom mohla mat rovnaky problem.

efffka
29. jún 2007

Ahojte všetky.V pondelok sme prišli domov z Kramárov,bola som na nadšandartnej izbe.Keď som porodila, nemali pre mna tam miesto a musela som jednu noc prespať na obyčajnej, ktora však bola na tom istom oddelení,bola tak isto zariadená ako nadštandartná, len nemala sprchu a toaletu.Sociálne zariadenie bolo hneď oproti dverám cez chodbu,asi tri metre daleko,takže sa to v pohode dalo zvládnuť.Na druhý deň o desiatej ma už premiestnili na normálnu nadštandartnú izbu.No a tú prvú noc sme mali samozrejme zadarmo.Je to o niečom inom sprchovať sa v takýchto podmienkach, keď to porovnám s pôrodom pred štyrmi rokmi, tie sprchy boli vtedy v hroznom stave,tri na celé oddelenie.Ked sa sprchovali dve mamičky naraz, tak voda sa zlievala dokopy v jednej sprche a to bolo nechutné.Takže maminy nebojte sa, keď budete mať záujem o takúto izbu, samé sestričky sa budú snažiť vyjsť vám v ústrety čím skôr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre