Názor na pôrodnicu v starej nemocnici v Košiciach?

anorev123
27. aug 2019

Mamičky, ktoré ste rodili v Starej nemocnici v Košiciach prosím vás vyjadrite svoj názor, lebo dnes som sa pre tú pôrodnicu rozhodla a vôbec neviem, že ako to tam chodí ale i novej nemocnici som nič dobré nepočula 🙄 prosím vás napíšte v čom boli plusy a v čom mínusy aspoň podľa vás.. Ďakujem krásne ❤️

ecoli
27. aug 2019

@anorev123 ahoj, ja som tam rodila pred dvomi rokmi. V tom období, keď som Ja zvažovala pôrodnicu, veľa mojich známych si chválilo práve starú nemocnicu... Tak som si tam vybavila dr. KOVÁČOVÚ, úplne skvelá mladá lekárka... Ktorej sme po pôrode odniesli kyticu, víno aj obálku a vrátila nám to... Nechala si len kvety. To sa mi páčilo.... No a k pôrodnici... Pôrod som mala úplne bezproblémový, takže na nič sa nemôžem sťažovať, otecko bol pri pôrode, vtedy sme za to platili 30€,teraz pokiaľ dobre viem, sa už za to neplatí... Vadilo mi jedine to, že návštevy boli dovolené len od 14tej do 16tej a iba na chodbe. Takže sme tam stáli všetci na jednej chodbe... Mamičky, detičky, návšteva.... To sa ale deje len keď máte klasickú izbu (4mamicky + bábätká). Ja som jednu noc strávila na obyčajnej izbe a jednu návštevu som absolvovala na chodbe... A potom sa uvoľnila nadštandardná izba (s vlastnou kupelnou) a preložili ma tam... Tam sú návštevy dovolené priamo na izbu, v podstate bez časového obmedzenia a aj jedlo vám donesú na izbu, nemusíte chodiť do jedálne a nechávať stále niekomu postrážiť bábo. Kvôli žltačke sme boli v pôrodnici 7dni a Bohu ďakujem že som mala túto izbu. Užili sme si ju ja aj dcérka 😊 personál úplne super... Akurat som mala pocit, ze ohľadom dojčenia som dostala od každej sestričky vždy iné info.. Ale to sa vraj deje všade.... Ja by som si ju určite zvolila znovu.

0hena0
28. aug 2019

@anorev123 Saca. 😊 Tam niet co vytknut. Zatial som nepocula negativnu skusenost. Aspon ja nie. Za mna Saca.

pininka1
28. aug 2019

Tak ja som rodila aj v starej aj v novej a bola som teraz v sací keď rodila bratrancova žena a ostala som.zhrozena. Som rada že som rodila v novej, aj keď tam nieje všetko nóbl. Šaca, platíš aj za vzduch, trieskanie dverami, v izbe 6 žien a naše spoluobcanky a ich rodinni príslušníci, museli sme ich upozorniť ako vrieskali na celej chodbe. Toto som ja nezažila. Aj v novej bolo ich bolo dosť, ale boli na jednom mieste, ani som nevedela že tam sú. Nadsrandard uzavretý, ticho a kľud. V starej mi najviac vadilo to,že po cisárskom nikto nemohol prísť za mnou na izbu, musela som neskôr vyjsť na chodbu, kde riadne fúkalo a tam mi ukázali babo. Po pôrode mi malého doniesli po 9 hodinách, čo pri druhom v Novej po pol hodine.

staalienka
28. aug 2019

Pred viac ako mesiacom som rodila v starej. Už 2. krát. Za mňa dobrá poloha nemocnice. (Ťahať sa za každým až do šace...dosť diaľka)- aspoň pre mňa. Doktori boli príjemní, personál tiež. Ako od ženskej časti, tak aj od novorodeneckého oddelenia (až na jednu sestricku, ktorá sa tvárila ako mumák ) 😅 bola.som.ozaj spokojná. A áno návštevy boli na chodbe čo mne nejako neprekážalo. Dokonca som ani veľmi návštevy nemala, chcela som mať aspoň v nemocnici pokoj a oddych. Malého mi priniesli po cca 12hod., ale.rodila som večer, takže som sa aspoň vyspala. 😊😊😊 Strava nič moc, ale úprimne SVK zdravotníctvo. No nemôžme čakať luxus..zasa izby boli pekné, čisté. Celkovo som bola spokojná 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre