Neda sa nič robiť proti hromadným vizitám v pôrodnici?

zajo79
8. okt 2008

Inspirovana petusou, z temy Porodnica v Trnave sa pytam.....neda sa naozaj nic robit prit hromadnym vizitam v porodnici????

To vsetky mamicky,ktorym nam to vadi sa musime podvolit ostatnym spolutrpiacim a mlciacim mamickam???

Najde sa tu niekto ktory "rebeloval" v porodnici a odmietol sa zucastnit a na protest lezal zakryti paplonom?

Ved ak je nutne vysetrenie, staci lekar jeden. Niesom dobytok aby ma okukovala a ohmatavala tlupa ludi...

Podpori ma niekto? Pri prvom som bola taka soknuta ze som sa mlcky podvolila a bola som nasrata sama na seba, ze som nedokazala zo seba dostat ani slovko na znak nesuhlasu... teraz uz poucena ako to v nasich porodniciach chodi, som odhodlana odolat... a trvat si za svojim nazorom....

strapco13
1. mar 2010

😀 😀 😀

czechzuzanaba
13. dec 2011

jsem v porodnici na Kramaroch 9. den. Od 5. dne me prohlasuji na odchod domu, cekam jen na malou, ktera ma zloutenku. Presto musim kazdy den absolvovat gynekologicke vizity, v utery a patek jsou tri za den. Vcetne ukazovani jizvy po spontannim porode samozrejme.
Vcera jsem se odhodlala na to zeptat jedne mlade doktorky, ze proc to musim furt ukazovat, kdyz ja uz jen na babatko cekam. Rekla jsem ji, ze je to jakoby sem se lecila s nohou a kukali mi ruku... 🙂
No nevedela co na to rict, takovy je system. Nemela jste nektera podobny problem? Ja jen tak, ze vypadala, ze se jich na to driv nikdo nezeptal, pritom je to podle me uplne nelogicke....

veve39
13. dec 2011

@czechzuzanaba ahoj, ja som mala podobnu situaciu, avsak v BA Antolska.
Tiez sme boli s malou az 10dni, len koli jej silnej zltacke.
Musim povedat, ze tu bol postup odlisny. Ja som bola po sekcii, cize normalne by nas na 5.den pustili domov - kedze som tam bola aj dalej koli malej, gyn.prehliadky na vizite uz neboli - co bolo fajn.
Vzdy len rano prisla izbova lekarka s otazkou, ci je vsetko OK a viacmenej sa nam venovali uz len pediatri.

czechzuzanaba
13. dec 2011

@veve39 aha, no vidis, sak to aj dava smysl....Tak v tom je asi Antolska lepsi potom.
To sme se tu taky s babama bavili o tom cisarskem, ze proc se vlastne musi ukazovat vsecko a nestaci jen ta jizva po cisarskem....

veve39
13. dec 2011

@czechzuzanaba uuups, no ja som ukazovala len jazvu po cisarskom...ja neviem ci je to tam standard, na izbe som bola sama, tak neviem porovnat...mala som skvelu izbovu lekarku, neviem, ci to zavisi od toho-ktorehho Dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre