Nemocnica na Rastislavovej ulici v Košiciach. Máte s ňou skúsenosti?

marcela27
20. mar 2008

ahojte......
chcem sa opytat ci mate niektora skusenosti s nemocnicou na restislavovej ulici v kosiciach....., raz som tam bola ze primarom Rosochom a mala som celkom dobry pocit....., ale chcela by som vediet aj nazory inych....,
Pekny den🙂)))

mimusa4
20. mar 2008

marcela on je gynekoóg? alebo sa venuje aj v starej nem. asist. reprodukcii?

marcela27
autor
20. mar 2008

vies, ze poriadne ani sama neviem, ale ja som ho mala vybaveneho koli meskajucemu menzesu a tomu, ze sa mi nedari otehotniet.... a moj lekar ma hned posielal na laparoskopiu......, ale zatial sme sa dohodli na tom, ze mi moj lekar da urobyt hormonalny profil a tak beriem Duphaston.......,

Pekny vecer 🙂

mimusa4
20. mar 2008

chodíš do tej časti budovy ako je hneď za bufetom, na prvom poschodí?
a neprejdeš do car rastislavka, boli by sme tam už aspoň 3 dievčatá..hm?píš už rovno tam

kukucka26
21. mar 2008

ahojky mam s nim skusenosti pracovala som tam na moyzesovej ako zdarvotna sestra na novorodeneckom oddeleni teraz je to uz zrusene pretoze sa nemocnice zlucili a novorodenecke je uz iba na rastislavovej ulici a ja teraz sice rpracujem hore na terase , inak je to fajn clovek a ma dobre skusenosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre