Nová nemocnica Košice - skúsenosti s MUDr. Molokáčom

mimi233
14. dec 2017

Dobry den chcem vas poprosit o radu mala som rodit pri Mudr. Rosakovej ale ma dovolenku a len tak ist nechcem .... osobna skusenost .... viete mi poradit ineho dobreho porodnika v novej nemocnici ktory je hlavne za prirodzeny porod nenastihava automaticky nenuti oxytocin a nieje za zbytocne urychlovanie ak to nieje treba a ma ludsky pristup dakujem krasne

alby2014
14. dec 2017

@mimi233 Molokac je v pohode, je to nas znamy a fakt je super. AK chces, co si popisala rozhodne by som rodit "na blind" do Novej nesla.

bibistec
15. dec 2017

A si rozhodnuta ist do novej? Mne staxilo ist tam na navstevu des a hroza ale ak si rozhodnuta tak drzim palce nech najdes co hladas

mimi233
autor
15. dec 2017

@alby2014 ano jej to je super ved prave ja viem ze na blind je najvacsia blbost ist zvlast do novej .... dost ma vzalo ze rosakova tam nebude .... a hladam niekoho kto ma bude respektovat a hlavne kto nesuri a ak sa smiem spytat mohla by som poprosit kontakt na neho samozrejme do sukromnej spravy alebo aspon neviete mi poradit kedy by som ho nasla v nemocnici

mimi233
autor
15. dec 2017

@bibistec vies bola som vo vsetkych troch uz ale rodila som len v novej no skutocny dovod bola prave ta pani doktorka pretoze vse ostatne je tam otras ako aj bohuzial spravanie mnohych z personalu no to nebolo pre mna prvorade dolezite je ze mozem byt s priatelom aj pocas prvej doby a ze tam bol lekar ktoremu som doverovala a teraz som na vazkach lebo bez doktora tam na blind asi nepojdem ☹

alby2014
15. dec 2017

@mimi233 Ja som rodila v Saci..muz cely cas so mnou. Popravde do Novej yb som nesla ani umriet, nie to rodit. ROdial tam svagrina, porod est eok, ale sestonedelie otras, otras 4 zeny na izbe plus babatka, nadstandart radsej sa nevyjadrujem a stale obsadeny...no otras.

luna116
16. dec 2017

@mimi233 ja som rodila v "starej" nemocnici na Rastislavke, tiež som chcela, aby ma nenastrihovali, i tak nastrihli :(, kamarátka rodila tiež tam o pár mesiacov neskôr - mala vybaveného pôrodníka, kt. nenastrihuje + jej sám doporučil aniball, ale nakoľko behal medzi viacerými pôrodmi, ku nej nestihol, a tak ju iná Dr. nastrihla, bolo jedno, že cvičila s pomôckou ... za seba by som ti radila Šacu, pretože naozaj, i keby si mala niekoho vybaveného, ešte to neznamená, že ťa i odrodí... no a v Šaci celkovo veľmi nenastrihujú. Novú nemocnicu by som si asi vybrala iba v prípade, že má bábätko nejaký problém a potrebovalo by JIS.

mimi233
autor
16. dec 2017

@alby2014 ja som chcela tiez do sace ale tam su tie dve nadstandardne saly vzdy takmer obsadene a som pocula ze pokial nieje jedna z nich volna tak manzel so mnou nemoze byt a popravne ja ho tam velmi potrebujem je pre mna oporou hlavne pocas prvej doby porodnej pri tlaceni uz je to pre mna nepodstatne ...

mimi233
autor
16. dec 2017

@luna116 no to ano uvazovala som ze kedze nemam doktorku pojdem do sace bez vybavenia ale nakolko mi zistili aj vela plodovej vody a zacali ma strasit terazt tesne pred porodom ze nevedia pricinu a moze to byt vyvojova vada tak sa do sace bojim koli babetku

alby2014
16. dec 2017

@mimi233 ja som tam rodila 2X a raz bola ta sala normalne volna a to som nemala nikoho vybevenho, aj 2x bola volna, ale uz som rovno isla tlacit, cize netrebalo...Keby ti napr. vyvolavali porod, tak sa da ta sala rezervovat, inak ak v novej, tak ber nadstandartnu izbu...bezpodmienecne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre